yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (188)
  • medya (7)

  188. Ig tv de artık göre göre kusturacak makyaj sanatçısı.

  Maruz kalmaktan usandım buraya linçlemeye geldim.

   Hayır kendall jenner makyajı yapmışsın, bırak kendall'i kuwk showdaki bacılarından birine bile benzememiş. İki tane altın turuncu renk far kullanıp  Gigi inspired make up yazmışsın, milletin kaşlarını uhulayıp saatlerce gigi tenini yakalamak için avuç avuç bronz krem sürdüğü surata kireç gibi pudra sürüp Kasımpaşalı şantöz makyajına çevirmişsin."Kendini

  Güzel hissetme makyajı" ne? "Yılbaşında seksi hissetmek istiyorum makyajı" ne? içerik isimlerine bak.  Bi dahaki şey olsun. "Eniştemin kimonosu tonlarında makyaj".

  tombik (kilosu umrumda değil) diye elli kilo kontür yapıyor bir de doğal makyaj diye anlatıyor ve high end olmayan neredeyse hiç ürün yok. Bin yılda bir. hani beaulis falan beklemiyorum da biraz daha nyx kullansan kiko kullansan ölmezsin. Katlanma bölgesinde tilbury paleti kullanıp uygun Pınar aydınlatıcı bir renk palette olmasına rağmen sadece göz pınarına dokundurmak için başka dior far paleti çıkarıyor. Tamam ablam şelale sende malzemeler. Ya Sephora mağazası büyüklüğünde makyaj koleksiyonu olan tati bile delikanlı gibi "elimde her şey var ama yine de ben essence ın bu bronzını çantama koyuyorum zorunda değilim ama seviyorum umrumda değil." Diyor.

  Düğün gibi çok özel bir gününüzde kendinizi emanet ettiğiniz, sizi hazırlayan insanın eli kadar vizyonuna da dikkat edin. Ben "özel günüm bir kere yaşanacak" diye birilerini  neye kaç para harcarsa harcasın eleştirmem,hakeden birilerine verin ama Bu kadına 2000-3000 bin lira veren akıldan şüphe duyarım.

  29 mayıs 23:49

  187. az önce başlıkta adı geçen hanımefendi hakkında eski bir arkadaşının yazdığı entryi gördüm. eski arkadaşının yazdıklarına şaşırmadım. zira türkiye'deki insanların çoğu yükselişe geçince olumsuz yönde değişiyor. maalesef böyle tiplerle hayatımın belli dönemlerinde karşılaştım. bu ülkede varlıklı olup nereden geldiğini unutmayan ve mütevazı kalabilenlerin sayısı çok az. bu ülkede çok zengin olmadığı hale kibirli, şımarık olanlar da var.

  5 mayıs 13:40

  186. Dünya koronadan yıkılırken paris'e giden, 14 gün kuralına uymayan bilinçsiz insan. Kendini eleştirenleri de kıskançlıkla suçluyor. Daha üzücü olan ise dün evden çıkıp tırnaklarını yaptırmaya gitmesi ve riske girmesi. bir insan böyle bir dönemde yapılı tırnaklara neden ihtiyaç duyar ya da evde kendi bir oje süremez mi? Ekmek midir su mudur bu tırnaklar? 

  18 mart 21:50 19 mart 12:45


  185. Şehitlerimize baş sağlığı dileyen şuursuz, cahil insan... vefat etmiş insana baş sağlığı dilendiği nerede görülmüş...

  28 şubat 14:50

  184. İnternet üzerinden randevu sistemi aktif ve kullanılabilir olmasına rağmen, aktif olan platformu kullanmayıp yapılan rezervasyonu "şans eseri" görmüş ve bunu kibarca ve "hızlıca" bir telefon açarak bile değil, whatsapp üzerinden çiçekli emolu mesajlarla bildiren bir işletme. Bakınız Sadece sizin zamanınız kıymetli değil. Ayırdığınız 1 saat için bir sürü para alıyorsunuz. ya madem öyle O zaman o siteden rezervasyonu da kapatın??? Müşteri o siteye giriyor, zaman ayırıyor, belki bir buluşması belki aktivitesi belki daveti var ve gününü ona göre ayarlıyor.. lakin süprizzz? Başka yerden kontrol edilmiş de şans eseri görülmüş de. Müşteriyi ilgilendirmeyen sistemsel problemlerle insanların zamanlarını almaya devam eden bir anlayış. Çok enteresan.

  4 aralık 2019 13:55

  183. freelance çalışan bir make up artist.

  01/12 pazar sabahı için (link: https://houseofmelis.setmore.com/bookappointment house of melis randevu sayfası) ndan kaş şekillendirme ve besleme için randevu aldım ancak aynı ekrandan iptal etme şansım olmadığını fark ettim, instagram'daki houseofmelis sayfasına direkt mesaj gönderdim, dönüş olmadı. Pazar sabahı 09:15'te 09:30'daki randevumun gerçekleşemeyeceğini, çünkü stüdyolarının kapalı olduğunu whatsapp üzerinden yazmışlar. (medyayı ekledim)

  internet üzerinden alınan randevuları göremiyorlarmış, o zaman neden böyle bir sayfa var?

  4 aralık 2019 11:01

  182. İg tvdeki son videodan geliyorum. Bir arkadaşına makyaj yapmış ama ben açıkçası beğenemedim. Makyaj kötü değil ancak melis kendine yaptığı makyajın aynısını arkadaşına da yapmış ve cuma akşamı makyajı demiş. Hele alt göz pınarlarına kalem sürerken sanki o kalemi sürtüyor gibi olması gözümde başarısız gösterdi. Ayrıca kaç kat ten ürünü uyguladı sayamadım. Kendini tekrara bindi umarım gelinlere de hep aynı tarz yapmıyordur.

  18 ağustos 2019 20:15


  181. güzel bir kadın, kendine yaptığı makyajları da başarılı buluyorum ama bi yandan da çok itici geliyor. ınstagramdan takip etmeyi bırak bi videosunu baştan sona izlemeye bile katlanamıyorum, konuşurken şekilden şekile girdiği için. o yüzden takip etmiyorum hiçbir mecradan. 

  17 ağustos 2019 00:20

  180. Story’lerini izleyemedim takip etmediğim icin baska yerlerde de gördüm sanirim benim bi önceki girdime de cevap vermis. 

  Hiiiiçç umrumda değiş biliyor musun melis?

  dev fotoşop yaptığın ortada. Sen bunu kabul etmiyorsun diye görmüyor değilim. 

  Ayrıca makyajlarını beğenmek zorunda da değilim, seni sevmek zorunda hiç değilim.

  Son girdilere baktıkça da ne kadar haklı oldugumu görüyorum. 

  2500₺ nedir yahu. Türkiye’nin en büyük makyaj artistleri senin kadar almıyordur. 

  Ayrıca arkadaslarına yaptıkların da dev terbiyesizlik.

  Ben hic kimseyim ama sen ne oldum delisi olmussun. sana prim verenler düsünsün aslında ben değil. Sen anca eleştiri aldın diye kendini geliştirmek yerine otur sosyal medyadan cevap ver :d Aynen devam böyle aynennnn devamm. ;)

  16 ağustos 2019 23:04

  179. muhtemelen bu girdimden sonra aşırı negatif oy alacağım ama olsun. melis deniz, süslü sözlük ilk açıldığında, daha bobbi brownda çalışmaya başlamadan önceki videolarında, sadece sevdiği için video çekmeye çalışan, güzel makyaj yapan, yaptığını kendisine çok yakıştıran; çok tatlı bir insandı. bir kaç defa kendisiyle dışarıda buluştuk, çokça telefonda konuştuk, kendi arkadaşlarımı sadece para kazansın diye ona makyaja gönderdiğimi biliyorum. sonra melisin takipçileri arttı, melis daha fazla para kazanmaya başladı, beden olumlama adı altında açlık diyetleriyle diğer youtuberlar ile yarışmaya başladı, saçlarına taktiği kaynaklarla, uzun tırnakları ve asla ona yakışmayan alaturka görüntüsüyle dünyanın en şımarık insanı haline geldi. antipatik olmasının yanı sıra melis deniz ne yapıyor biliyor musunuz? artık kendisine eski arkadaşları tarafından gönderilen mesajlara cevap vermiyor, çünkü melis denizin artık bizim desteğimize ihtiyacı yok, stüdyo adı altında tuttuğu kocaman evinden denize bakarak türk kahvesiyle balkonda poz verirken, araladığı dudaklarından şuh bakış atarken kendisine destek olan, insan gibi davranan kişilere pek ihtiyacı yok artık.

  16 ağustos 2019 10:58

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar