yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (3)

  27. Seviyorum bu kızı fakat son zamanlarda görüntüsü oldukça değişti. Çok güzel bir kızdı fakat hafiften Seda Sayan olmaya başladı gibi. Estetiğe karşı değiliz ama fazlası güzelleştirmiyor aksine para verip çirkinleşiyorsunuz Meliççç lütfen başka bir şey yaptırma artık .

  3 mayıs 17:38

  26. Instagram filtrelerini çok fazla kullananlara laf atan influencer. 2. Burun ameliyatını olmuş. Ondan daha önce de muhtemelen yaptırdığı işlemler: dudak lifting, bişektomi, gıdı aldırma, bella eyes... bir de özgüvensiz buluyormuş sürekli kullananları lol. Influencer olmadan önceki haliyle sanki hali arasında dağlar kadar fark var.

  10 mart 19:52

  25. dünkü storylerini izledikten sonra şok oldum.

  Gittiği veterinerde bir üretici 250 cins köpek üretmiş, bu köpekler hastalanmışlar, melis de ilk başta bunun ne kadar yanlış olduğundan vs bahsetti. buraya kadar sıkıntı yok.

  sonra diyor ki, bir takipçisinin kızı köpek istiyormuş ama küçük ırk olması lazımmış, Melis'e göre bunlara belli bir ücret ödenmesi yanlış değilmiş, ama bahsedilen rakamlar öyle böyle değilmiş. Yahu önce hayvanlar mal değil diyorsun sonra bunlara belirli bir ücret ödenmesi bence yanlış değil diyorsun? Ama satın alınan yerin böyle 250 hayvan birden üretilen bir yer olmaması lazımmış. Ben kedi-köpek satın alabilen biri için çiftlikmiş, üretim eviymiş hiçbir farkı olacağını düşünmüyorum. Hayvanlar mal değildir, (küçük ırk köpekler de mal değildir Melis) hiç bir şekilde satılamaz.

  4 ocak 22:16


  24. tartışmasız şekilde herkeste sakil duran "küfürbaz, harbi kız" tiplemesine dâhil olduğu için pek takip edemediğim influencer. bir de burada "hanım hanımcık" gibi yorumlar yapılmış. ben kendisinin ne ara böyle bir davranışta bulunduğunu anlamadım açıkçası.

  bu arada kendisinin makyaj yaparkenki performansıyla, reklamcılığıyla pek alakadar olmadığım için bu konuda yorum yapmıyorum ama bir app'ten bahsetmişliği vardı twitterda. takibe alınan kişinin nerede ne kadar zaman online olduğunu gösteren korkunç bir uygulamaydı. en son yakın arkadaşını kıskanmayan def olsun gibisinden bir şey de yazmış. açıkçası böyle mülkiyetçi, stalker ve kıskanç ruhlu insanları dünyanın en tatlı sohbetine sahip olsalar da sevemiyorum. başlığı görünce uzun zaman sonra ilk kez twitterına bakıp o korkunç stalk uygulamasını promote ettiğini hatırladım ve tüylerim diken diken oldu.

  edit: her şeyi kendi başına halledebilen güçlü bir kadın olduğuna dair klişe de gördüm hesabında. tamamdır, biz ikna olduk. hakikaten gelmiş geçmiş en güçlü kadınsın ve kesinlikle diğer tüm kadınlara göre daha tercih edilesisin. brava.

  2 ocak 19:28 2 ocak 19:30

  23. 3. Sınıf bir blogger. Hatta 4.

  2 ocak 17:34

  22. influencerlara karşı olan hoşnutsuzluğumu başlatan influencer. eski sevgililerimin hesaplarından sonra instagramdan engellediğim ilk ve tek hesabın sahibidir aynı zamanda. sebebini aşağıda, maddelerle açıklayacağım (gizlinot: burada takip edip sonrasında bıktığım güne kadar yaptığım sınırlı gözlemleri yazacağım, o zaman diliminde n'olduysa artık...):

  - öncelikle bir influencer olarak "güzel ve uygun fiyatlı" şeyleri önerip insanların evlerini dandik şeylerle doldurmasını samimiyetsiz buluyordum. tanıttığı ürünler 500m öteden dandikti ve alan insanların da verdikleri 5-10₺ ile rezil olduklarına eminim.

  - her hikayeden -ama her hikayeden- bir kazanç sağlamaya çalışması beni irite ediyordu. bir insan art arda robot süpürge, evcil hayvan eşyası, saç maşası ve daha çok birbirinden alakasız ürün reklamı yapacak kadar "çok yönlü" olabilir mi? gerçek anlamda bir "yaşam tarzı influencerı" kendisi (!)

  - çok mu çok güzel bir kedisi var ve takipçileri de her gün kedisini görüyor, kendisi de çok seviyor kedisini (gizlinot: gayet güzel, hoşuma gidiyor insanların işlerinin yanında değer verdikleri patili dostlarını göstermeleri) fakat bir ara doğum günü için bir yerlere gidecek ve kedisini de yanında götüreceği zaman "bir sürü şanssızlığın başına geldiği"ni anlatmıştı zibilyon tane hikayeyle. aslında kimse kendisine bir kötülük yapmamış ama öyle bir senaryo kuruluyor ki anacım zannedersin tüm türkiye birleşmiş ve tek elden "melis'in gününe edelim!" demiş. bir kere çok sevdiği kedisinin aşılarını yaptırmamış, bu yüzden de uçuşta sorun çıkmış. multitasking yapamayan biri olarak her yer her yerdeyken kapı dışında kilitli kalmış ve çilingir bundan fazla para aldığı için ağlıyor (gizlinot: swh) yani hikayeleri görünce gerçekten birine bir şey oldu sanarsınız ama kendinden kaynaklı şeyler yüzünden günü kötü geçtiği için ve çilingire 20₺ fazla verdiği için 1 saat ağlayarak hikaye çekti. - bütün bunlara rağmen takip etmeye devam ediyordum fakat en sonunda bi mantıcıya gittikleri gün tepem attı. mantı yemeyi çok istiyorlarmış ama bariz bir şekilde geç saatte gitmişler ve mantıcı da kapattığı için binbir ısrarla kadına dükkanı açtırıp yeniden yemek yaptırmışlar... bunu da gülerek ve övünerek anlatıyordu. kısa süre öncesinde bir önceki maddede dediklerim olmuşken nşa başkasına geçmeyecek kıyağı kendisine yaptırdığı için yere göğe sığdıramadığında kendini, işte o an bıraktım takibi.

  bence influencerlar kendilerini ne kadar "halktan" ve "insan" görürlerse o kadar samimi ve içten oluyorlar. bu şahsın hesabında kendini böyle gördüğünü yansıtan bir şey bulamadığım için önce takipten çıktım, ardından da daha fazla önüme düşmemesi için engelledim. sonrasında tüm influencer "mesleği" (!) yapan insanların dünyaya ve topluma zararlı olduğunu düşündüğüm için toptan sosyal medyadan ayrıldım. teşekkürler melis erkılıç.

  2 ocak 16:08

  21. Çok eski takipçisi değilim taş çatlasın 5-6 aydır takip ediyorumdur. Başlarda sempatik geldi de, sanırım bunu yapan hepsinden soğuyorum aşırı ama aşırı link veriyor. Tuvalet fırçası alsa onu da linkleyecek kim bilir belki de yapmıştır. Bir de geçen en yakın arkadaşıyla samimiyetini ispatlamak için klozete birlikte kustuğu anı storyde paylaşmış. Ne alaka ya? Ölümüne sarhoşsun ama o an fotoğraf aklına gelebiliyor yani öyle mi çok inandırıcı.

  Bunların link muhabettinden oturdukları evlere bakınca niye yapmasın ki diyor insan. Vazgeçmezler yani. Gittiği yere kadar.

  Onun haricinde her yoruma dönmeye çalışma gayreti güzel. 

  21 aralık 2020 23:03


  20. Bu kız sanki olmadığı biri gibi davranıyor.geçende twitlerine denk geldim.hep bi argo, patavatsız ve dikkat çekmeye çalışan tarzda. Neyse,kozmetik olarak önerdiği hiçbisey iyi değil.herseyi abartıyor kanmayın. bu ve ig kankası Ceren ile Ezgi finduxa benzemeye çalışıyorlar sanki.yani ya da oturup dedikodusunu yapıyordurlar.

  21 aralık 2020 22:38 21 aralık 2020 22:38

  19. Burnu zaten estetik değil mi? Estetiği fark etmeyeceksiniz fazla diyor lol

  Tanım: küfürlü ve sokak ağzı paylaşımlarından sonra hanım hanımcık biriymiş gibi davranan influencer.

  3 aralık 2020 16:02

  18. ardanın kaş laminasyonuna cagıran fakat gitmediğini gösterdiği screenshottan sonra bugun gizliden nispet yapar gibi soluğu ala nın güzellik salonunda alıp kaş laminasyonu yaptırması ve güvenilir kisilerde yaptırmak gerekli diyerek gülümsemesi hareketiyle lowlugun tanımını tekrar yapan ve gözüktüğü gibi biri olmadığını tekrar tekrar kanıtlayan makeup artist

  3 aralık 2020 14:57

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar