yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • medya (1)

  62. hakkindaki bazi girdileri sasirarak okudugum kadin. en garibide gogus dekoltesinden dolayi " kocasi kizmiyor mu " yorumu oldu. su yorumu ben nedenini bilmeksizin gorsem cidden aklima gelicek son neden bir kadinin gogus dekoltesinden dolayi kocasinin laf soyleyebiliyor olmasi olur. ayrica hadi diyelim oyle dusundum, yazmam buraya yani ne gerek var. buralari okuyor muhtemelen gerek var mi bu 'ahlakci' sorulara diye dusunurum. ayrica o kadar guzel gogusleri olan bir kadin eger o gogusleri kaparsa, kapama ihtiyaci hissederse ancak o zaman memelerine dair elestirel bir yaklasimim olur, acarken degil! haricinde videolarini ilham verici bulurdum fakat bir donem maalesef diger youtuber arkadasinin cikarlarina kendi youtube kanalini alet ettigi ( ( onu aklamak, ovmek, guzellemek vs) ve bu nedenle paralel biraz agresiflestigi icin artik izlememeye basladim ki o youtuber'in melisi sevdigini veya deger verdigini asla dusunmuyordum fakat neyse. bira hesabina baktim ve bence cok guzel olmus ki cok belli bira konusunda bilgili oldugu. haricinde kendisi mutlu huzurlu oldugu zaman ilham verici, motive edici videolar ureten, guzel sacli, guzel vucutlu temiz aurali bir kadin.

  18 şubat 20:18 18 şubat 20:22

  61. Eski youtuberlardan en sevdiğim çizgisini bozmayan biri.Biraz daha fazla video yüklese daha mutlu olucam.

  16 ağustos 2019 19:03 16 ağustos 2019 19:03

  60. Gereksiz yere Bilgen i savunmak uğruna tüm kitlesini ve izlenirliliğini kaybetmiş youtuber. o arkadaşını aşırı korumacı tavırlarıyla savundu ama arkadaşı ne yaptı? Melis nerede sorularına, bana ne, bana sormayın, ona sorun gibi dostluk örneği cevaplar verdi. 

  19 haziran 2019 22:28


  59. ilk izlediğim youtube kanallarındandır, birkaç sene öncesinde takip etmeyi çok severdim ama youtube'u bırakmasından önceki aylarda artık izlemekten keyif almamaya başlamıştım. bilgenle birden samimi olunca onun negatifliği melise geçmiş gibi hissetmiştim.

  gelin görün ki yeni bir video atmış, türkçe video çekmekten sıkılmıştım ama özlemeye başladım diyor. eminim özlediğin için yeni video atmışındır da bu geri dönüşünde cambly sponsorluğunun hiçbir etkisi yoktur. aylarca video atmayıp sponsorluk gelince 'dur bi video yükleyim' demek neresinden tutsam elimde kalıyor.

  ayrıca son videoda ingilizce kanalı için de yaptığı gibi sürekli 'ben alkol alıyorum, evet bira, şarap içiyorum. alışın buna ben değişmeyeceğim, ben-alkol-bira' vurgusunu da rahatsız edici buluyorum. dünya üzerinde alkol alan tek insan değilsin melis inanılmaz ilginç bir şey de değil bu, merak etme.

  3 haziran 2019 10:38

  58. Mantıklı bir şey yapmış ve youtube'ı bırakmıştır. Eline kamera alan ve güzel bir şehirde yaşayıp sağa sola markete spora giden herkes bir youtube kanalı açmasın.

  8 şubat 2019 15:27

  57. Eskiden Melis'i izlemekten keyif alırdım. Özellikle spor konusundaki motivasyonuna hayrandım. Ama neredeyse bir yıldır her videosunda kötü yorumlardan bahsetmesi ve sürekli hater muhabbeti yapmasindan sıkıldığım için takibi bıraktım. Bir diğer süslünun dediği gibi bunda bilgenle takılmasının etkili olduğunu düşünüyorum. Sonuçta Melis İngiltere'de doğmuş Kanada'da büyümüş ama yine de elalem şöyle demiş böyle demiş mantığıyla yaşıyor. Hiç anlam veremiyorum.

  17 kasım 2018 19:24

  56. Son zamanlarda çok değişmiş youtuber. Kendisini hep çok güzel bulurum. Ama ne yazık ki bilgenle arkadaşlık etmesi onu kötü yönde etkiledi. Çevremizde enerjisi düşük insanlar barındırdığımızda bir süre sonra bizim enerjimizin de düştüğüne inandığım için melis’in başına tam olarak bunun geldiğini düşünüyorum. Son videolardan birine denk geldim ve sürekli, kendisini eleştiren insanlara laf sokması bir süre sonra baydı. tamam sok da yani her an her dk bu yapılınca insan karşısında kompleksli bir insan olduğunu düşünüyor. Ve ben buna bilgenin sebep olduğunu düşünüyorum sonuçta bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler.

  17 kasım 2018 10:44


  55. olumsuz yönde çok değişti. ilk başlarda severek takip ederdim ama son zamanlarda kamera karşısında garip hallere bürünmeye başladı. özgüvenini yitirmiş, olumsuz yorumları çok takmış, istediği izlenme/takipçi oranına sahip olamayınca takıntı yapmış gibi. bira içmesi memelerini açması falan beni alakadar etmez. güzel bir kadın. ama sanki bunları paylaşımlarının altında etkileşim olsun, olumsuzda olsa bir çok yorum gelsin, daha çok izlensin ve ilgi çeksin diye yapıyor.

  22 ağustos 2018 21:13

  54. Ay çok şeker bir kadın. Saçları ,cildi ve o tatlı konuşması. Herşeyiyle çok hoş...

  2 ağustos 2018 21:07

  53. powerliftingle ilgileniyor, kadınların ağırlık kaldırınca minik bir kas parçacığına dönüşmeyeceğinin güzel bir kanıtı taş gibi hatun severek takip ediyoruz

  2 ağustos 2018 01:20