yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (1)

  1. Bu sabah videosunu izledim. Hoş bi kız ama Halini tavrini bilemedim. Biraz daha video çekmesi lazim. Takipçisi falan artsın bide o zaman bakalım:) günlük makyajim diye Yaptığı makyaji izledim ama onun o makyaji benim dugun makyajim :) aslında takilmam oyle Şeylere bende günlük canım isterse gölgeli makyaj isterse eyelinerli makyaj yaparim ama bu kızınki çok geldi gözüme yüzümü çok parlaktı yoksa eyelineri kuyruklu olduğundan mı bilemedim. ha guzel olmuş makyaji çok da yakışmış orası ayrı. İzleyelim görelim bakalım daha Neler yapacak swh

  Sevgili (yazar: pempebarbaros)un uktesiydi.

  18 mart 2015 21:03

  2. Videolarini bilmiyorum ama instagram hesabini takip ediyordum ben yakin zamana kadar, modayla ilgili paylaşımlar yapiyordu. Sonra instagram butikleri ürün göndermeye başladı kendisine buraya kadar sorun yok ama ürünleri o kadar komik tanıtıyor ki 5. sınıf reklamlar gibi.

  "X ayakkabıları, sizde bu şıklığı yaşamak isterseniz x ayakkabılarını tercih edin, rahat edin" gibi. Cok komik buldum üslubunu. ordan bir sey begenip alacak olsam vazgecerdim.

  takipci sayısını arttırsa eğer makyajla ilgili firma gönderilerini nasil tanıtır hayal edebiliyorum.

  18 mart 2015 21:45 18 mart 2015 21:51

  3. duygu özaslan'ın kötü bir taklidi olduğunu düşündüğüm yeni vlogger. ha duyguya o kadar bayılıyor muyum manyaklık derecesinde değil ama tabi onu izledikten sonra melis palalı çok kalitesiz geldi gözüme

  18 mart 2015 21:58


  4. hoş bir kız. makyajları da fena sayılmaz.

  ama bana duygu özaslan'ı hatırlattı biraz. hareketleri, mimikleri, meşhur kameraya makyajı göstereyim diye poz atma stilleri vs.

  ama dikkatimi çeken yegane şey,, benimle hazırlanın videosunda rujunu resmen sürememiş olması, alt dudağının sol kısmına sürmedi o ruju. bi de baya da baktı kameraya falan nasıl farketmemiş anlamadım.

  18 mart 2015 22:20

  5. Benimle hazırlanın videosunda dudağının bir kısmına ruj sürmediğini fark etmeyen yeni vloggerımız. Videonun son saniyelerinde sürekli değişik değişik hareketler, pozlar yaptı ama göremedi o boşluğu.

  19 mart 2015 00:55

  6. Yüz hatları ırmak ünal'ı andıran taze vlogger.

  19 mart 2015 02:29

  7. Ben artık her yeni çıkan makyaj vloggerının günlük makyaj rutinim, gece rutinim sabah rutinim , benimle hazirlan videolarından fenalık geldi. Ya artık sayamayacağımız kadar makyaj vloggerlarının sayısı artmış ve hepsinin bunları yaklaşık iki sene önce yaptığını düşünürsek çok zayıf bir giriş yaptı benim gözümde. Hangi surat şekline hangi şekilde kontur yapılır(sebibebi yapmıştı sanırım, High end markaların veya ülkemizde olmayan uygun fiyatlı rujların farların dupeları , veya son zamanlarda çıkmış çoğu insanın alıp almamaya kararsız olduğu cilt bakım ürün incelemeleri, adı çok duyulmamış kıyıda köşede kalmış ama performansı çok iyi makyaj malzemeleri, cilt tiplerine göre uygun fondöten nasıl seçilir vs vs bu tarz videolar yapmak yerine ilk iki videosunda inanılmaz basit şeyler seçmiştir benim gözümde.

  Elinde bol makyaj malzemesi kamerası ve biraz takipçisi olan insan atlıyor bu işe.

  Duygu özaslan'dan çok hazetmem bir çok sebep dolayısıyla ama video geçmişine baktığım zaman bunlara ek bi kaç farklı videoya rastlıyorum en azından. Her videosunda elinden geldiğince (iyi olsun kötü olsun) farklı konseptler deniyor.

  Bana göre bir merve özkaynak kadar makyaj dünyasında gereksiz bir insan.

  21 mart 2015 13:57


  8. benimle hazırlanın videosunu izleyemedim zaten baydı baya. burda yazanlardan sonra ruja bakayım dedim (işsizlik. napayım hastayım yatıyorum) videonun 2.53'ten 4.18'e kadar olan kısmını editlemeyi unuttuğunu düşünüyorum. başka açıklaması olamaz. 1 dakikadan fazla saçmaladı :D

  ne kendisini ne halini tavrını, ne makyajını ne arka planını ve tarzını beğendim. kısacası ben izlemem. keyif alan buyursn tabi bize soracak deeel ;)

  not: hadkskajkaa 2.53 te koptum yalnız

  23 mart 2015 22:25 23 mart 2015 22:28

  9. Yorum bile yapılamayacak kadar kötü, gerçekten kelimelerin tükendiği yerdedir kendisi. Cinderella makyajını izleyip eğlenin bence...

  24 mart 2015 00:10

  10. insanların emek vererek yaptığı şeyleri küçümseyip üzerine dalga geçmeyi çok itici bulan birisi olarak, ben bile kendisine dayanamıyorum. eşi dostu kalkıp yapma kuzum, yapma canım desin. demeliler.

  24 mart 2015 00:24