melodi elbirliler

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • medya (1)

50. burnunu yaptırmış, bu kadar geç yaptırmasına şaşırdım. fakat allah affetsin şu evlendirme programındaki melis buse betkayan'a benzememiş mi ya aynı? burnu geri çekilince çenesi daha önce çıkmış. bilemedim.

9 şubat 11:15

49. Burun estetiği yaptırdığını düşünüyorum ne zamandır yüzünü göstererek snap atmıyordu,bugün attığı hikayede burnunu göstermemiş

6 şubat 15:28

48. Bütün blogger vloggerlarda bulunan 80ler sonu 90lar başı tarzını abartanlar arasında. Napalım ölelim mi işte kabullenin sene 2018. 

31 ocak 00:51


47. Dolap mı gardorap mı nedir kendisine hediye gelen ürünleri oradan sattığını gördüm, şoka girdim. Tamam seni severek izliyordum , samimi geliyordun ama şuan bilemedim altan.

30 ocak 21:36

46. 2015'te nişanlandığı nişanlısıyla neden hala evli değil düşünüp bulamadığım sosyal medya fenosu

21 ocak 22:35

45. Marka gösterişi merakı asla dinmeyen YouTuber. Evet jivanşi, evet para. Sırf böyle algilanmak ihtimali bile beni çok utandirirdi galiba ya. İnsanlar bir kareye kaç marka sığdırırım derdinde.

17 ocak 21:19

44. yurtdışı vlog izlemeyi genel olarak çok seviyorum. benim kaçırdığım mekanlar, oteller, yemekler varsa öğreniyorum ya da henüz gitmediğim bir şehirse bol bol not alıyorum, çok irrite edici bir kişiye ait değilse çoğunu izliyorum diyebilirim.

bu arkadaşımızın da sadece modayla ilgili paylaşımlarını takip ediyorum, ben beğeniyorum kendine yakıştırıyor, makyaj vasatın altı geç. birisi söylemiş makyaja ait paylaşım ve yorumların tamamı başkalarından duydukları gibi diye, kesinlikle katılıyorum.

yani yine de izliyordum yurtdışı vloglarını fln. ta ki şunu görene kadar: (link: https://www.youtube.com/watch?v=dBOE8T7PCuA&t=936s kahven niye az)

arkadaşım yıl olmuş 2018, gençsin, yılda en az 4-5 kez yurtdışına çıkıyorsun,türkiye'nin en büyük şehrinin en lüks semtlerinde yaşıyorsun,akademik bir personelsin,yabancı dilin zaten var. espressoyu sen bilmeyeceksin de kim bilecek ya!! bunu yazdığım için linç yiyebilirim farkındayım, şimdi gelir '' bunu bilmekle ekedemik persenel elmenin ne elekesi ver enlemedim'' cılar ama gerçekten umrumda değil. sen nasıl gezdin yurtdışında ya? ne zaman çıktın mağaradan asddffghhjjkkl mazereti de ''benim kahveyle pek aram yok''. tabiki sevmeyebilirsin, hiç denememiş olabilirsin bu gayet normal, starbucks'da birisi içerken, televizyonda, dergide, ne bileyim ya italya'da nasıl gezdin adım başı espresso tabelası, millet çekirdek yer gibi ayakta hüp hüp içiyo, hiç mi görmedin?? yuh!

vizyonsuzluk böyle bir şey işte.

11 ocak 11:10


43. moda bloggerı gibi takılan ama ne kadar beceriksiz olduğunu dünkü arifv216 60lar partisinde de gösteren youtuber. Normal günlük kombiniyle gitmiş resmen her zamanki klasik zara şeyleri. Normalde hep aynı giyiniyor da 60’lar partisinde bari farklı olsaydı. Millet çok iyi hazırlanmış bu arada, melodinin saçı filan da fiyasko olmuş :/ ben başlarda seviyordum kendisini, bunları da onu üzmek için yazmıyorum ama acilen bi stilist filan bulmalı kendine bence pahalı çantalarından kısıp.

Melodiye çok çok çok çok daha iyi bi alternatif olarak kıyafetlerine ilham verecek birini takip etmek isteyenlere: eliftastekne hem kız hiç high end ürün kullanmıyor.

22 aralık 2017 12:29

42. Kuzenim beğendiğini ve takip ettiğini söyleyince bende bi bakam dedim. Kimsenin dikkatini çekmemiş mi merak ediyorum takip ettiğim dönemde görkem neyi övdüyse, neyi neye muadil gösterdiyse, hangi ürünü  ne şekilde yorumladıysa melodi'de aynı şekilde kendisine vahiy gelmiş gibi özellikle snapchatte konuşuyordu. Dedim ki bu ne abidin? Sen direkt görkem'i takip et birinci ağızdan olur hem:d

Yorumları aşırıyor demiyorum, özenmiş söylemiştir canım:') 

12 aralık 2017 12:12

41. melodi'nin yerinde olsam güzellik ve makyaj konseptini bırakır, spor konseptine geçerdim.

çünkü spora çok uygun bir fiziği var. şimdikinden daha ünlü olur bence. ayrıca kendine de daha faydalı olur bu durum.

edit: bu kıza çirkin denmiş. oysa ben beğeniyorum kendisini. evet bebeksi yüzü, çekici hatları yok ama çirkin de değil. hatta kıyafetleri falan bayağı iyi taşıyor. onun yanında muhteşem saçları var. kirpikleri gözlerinin iriliği çok hoş. ne bileyim ya bu kıza çirkin dememiz için iskandinav ülkesi olmamız gerekiyor bence.

12 aralık 2017 11:51 12 aralık 2017 13:58