yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (169)
  • medya (19)

  169. Bu kızı gayet hoş buluyorum fizik olarak, son storylerde ayfonun bilmem ne özelliği fotoğraf cekinmemis kişiler fotoğraflarımı elestiriyor bu sunla çekildi bu da kanıtı şöyle böyle yazmış. Kardeşim bir salın ya. Evet ayfonu yoktur elestirenin çünkü ülkemizde onu alabilmek demek gelir düzeyinin oldukça fazla olması demek ne yazik ki. Sen almışsın kullanıyorsun çünkü senin işin bu üstelik maddi durumun da iyi bu nasıl bir cevap.

  22 şubat 22:50

  168. Pukfashion ile yaptığı çekilişlerini başlayalı daha üç gün olmuşken kaldırmış ve neden kaldırdıkları konusunda hiçbir açıklama yapmamış influencer. Resmen insanları iPhone vaadiyle kandırdılar!

  ilk çekilişte de bu çekilişte de bot takipçi bastılar zaten. Rezalet!

  13 ocak 18:18

  167. fiziğini, tarzını ve sakin sakin konuşma biçimini beğendiğim için melodininmakyaji günlerinden beri takip ettiğim blogger. tüm influencer tayfası gibi zamanla arkadaş çevresi de çok değişti, bloggerlardan kimseyle pek görünmüyor artık. hatta sanırım eskiden aşırı yakın olup tatillere gittiği damla kalaycık'la da araları bozuk, takipten çıkmışlar. şu "camia"da kankilikler gerçekten aşırı sahte, yarın öbür gün sonsuz itici simla-irem-hazal-ceren ekibi de patlarsa şaşırmam.

  18 kasım 2020 21:15


  166. (bkz: Simla canpolat) 3 gün önce starbucksta sipariş nasıl verilir diye reels çekmişti ( hatta twitter da bayağı olay oldu shshs ) melodi bugün " starbuckstan kahve söylemeyi ve poz vermeyi öğretmiyoruz 30 saniyede kapadokya'yı ayağınıza getiriyoruz " yazarak reels paylaşmış. Millet Simla'ya laf atıyorsun deyince yok aynı reels görmekten sıkıldım deyip yorumları sınırlandırmış lol. Laf attığın ortada bari arkasında dur bence haha

  ilgili medya:
  2
  23 ekim 2020 23:44

  165. böyle ortalama bi influencerın bile kabataş setüstünde oturduğuna inanmak istemiyorum.

  21 ekim 2020 12:46

  164. Takip ettiğim biri değil ama kendisi hakkında yazılan sırf boyu vücudu için influencer yüz güzelliği yok denilmesini anlamıyorum. Influencer olmak için yüz güzeli mi olmak gerekiyor? Kıyafeti güzel taşıyor işte önemli olan o. Duygunun da yüzü güzel diyelim tabi herkese göre değişir de öyle kabul edelim boyu yok vücudu iyi değil. Ee gayet influencer. Çirkin olana influencerlığı bile yakıştırmıyoruz sonra kızkardeşlik deriz. Güzellik yarışmasına girmediyse bir insana durduk yere çirkin denilmesini kaba buluyorum.söyleyeni daha çirkin gösteriyor 

   Birinin tarzı yok sadece güzelliği varsa güzelliğinin ekmeğini yiyor, güzel değil ama bir şeyler yapıyorsa ee güzel değil ki. Napsın bu kadınlar alakalı alakasız herkesi güzellikle vurduğunuzdan insanlar şop manyağı oldu 

  8 ekim 2020 02:18 8 ekim 2020 13:09

  163. Bu kızın sadece zayıflığı ve boyu nediyle kıyafetleri güzel taşıdığı icin influencer olarak iş yapabildiğini ve yüzünün ortalama bir türk kızından bile güzel olmadığına herkes ortak fikirdir bence. Gerçekten surat olarak hiçbir albenisi yok ne makyajlı ne makyajsız.

  7 ekim 2020 23:46


  162. Kimsenin dış görünüşü ile ilgili Kötü bir şey söylemek istemiyorum ama şaşkınım süslüler ya. Tabiki çirkin bir kız değil hele fiziği harika ama bir şuna bakıyorum bir kendi çekip paylaştığı bol faceappli fotoğraflarına bakıyorum salak yerine konuyormuşuz gibi, en çokta kendini kandırıyor gibi çünkü şu halinden memnun olmadığına yemin edebilirim. 

  Son zamanlarda bazı influencerlarda hissettiğim bir şey var; işbirliklerinde kendi kontrolleri dışında yayınlanacak video ve fotoğraflarda özgüvensizliklerini görüyorum melodide bunu hissettim. Duygu'nun Trendyol çekiminde de enerjisi böyle geçmişti bana. Hissediliyor o tedirginlik

  Aynı çekimdeki maritsa da bir okadar özgüvenli ve güzel kendi paylaşımlarından farkı yok aynı kadın Çünkü zaten aşırı filtreli biri değil.

  ilgili medya:
  1
  1 ekim 2020 22:16 2 ekim 2020 00:29

  161. Dünyada en çok tatil yapan yigtibir. Biraz okudum, ilginçtir ki nişanlısına takmış millet. Bir ara seyahat videolarına bakıyordum, Amerika videosunda nişanlısı vardı sanki fakat çekilirken rahatsız gözüküyordu ya da suratsizin tekiydi öyle aklımda kalmış. Bir de öpüşme postuna rastlamıştım sanki ama şimdi baktım kaldırmış. Muhtemelen kendisi istemiyordu paylaşılmak adamın. Gez bakalım, hayat sana güzel.

  28 ağustos 2020 00:54

  160. Kolay kolay biri hakkinda kotu yorum yazmam ama bu kizi hic sevmiyorum.itici bir hali var.instagram storyleri sadece trendyol linkleri ile dolu.takipcilerine saygi duydugunu dusunmuyorum.bu yuzden takipten ciktim.

  12 temmuz 2020 07:52