yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (187)
  • medya (23)

  187. kadının 3 tane gelinliğinin aynı kalıp olmasından, saçının yakıştırılmamasına gibi şeyleri anlıyorum fakat evlendiği adamın soyadını aldı diye neredeyse ... denilmesini anlamıyorum. kendisi benim takip ettiğim biri değil ama çok uzun zamandır birlikte olduklarını biliyorum. ee? ne zaman değiştirmeliydi soyadını? ya da bu niye birilerini rahatsız edebiliyor? gerçekten inanılmaz.

  25 eylül 11:15

  186. evlendiği erkeğin soyadına atlayan, düğün günü the bilmemne's, mrs.bilmemne falan diye soyadı güzelleyen kadınlardan utanıyorum. aynı şekilde evlenip hemen soyadını değiştirenlerden de.

  bu kadar hevesli olmak neden? tamam aile olunuyor ve tek bir soyadı altında toplanılıyor buna okeyiz ama hemmmmen babanızın soyadından kocişkonuza geçiş yapmak biraz şey değil mi...şey?

  neyse melodi&arda düğünü beni baya hayal kırıklığına uğrattı. 3 adet yırtmaçlı aynı kalıp gelinlik, aralarındaki 30 cm boy farkı, aşırı uyumsuz dansları..............................neyse mutluluklar diliyorum melodi ve komplekslerine rağmen.

  25 eylül 10:29

  185. üstünde eğreti duran bir zariflik çabası var. Hani böyle bir kadını gördüğümüzde ne kadar zarif, ne kadar dokunsan kırılacak ama bir o kadar da etkileyici deriz ya, melodide bu tip bir zarifliği zorla kasma çabası var. Bu bütün fotoğraflarından belli oluyor. Yetişkin ve zarif kadın imajı. Nedense asla oturmuyor benim kafamda sanırım ben melodinin eski halini ve estetiksiz hallerini bildiğim için, sonrasında da izlemeyi bırakıp yıllar sonra baktığımda kendini bu anlattığım ''zarif'' kadına çevirdiği için buna kanaat getirdim. Sadece görünüş değil fotoğraftaki pozlar ve davranışlarda buna yönelikti.

  Bilmiyorum bu sadece bana mı sahte geliyor? Yani benim bakış açımda da problem olabilir ama kendini zarif yapmaya çalışan ama aslında zarif olmayan, eski hali ve davranışlarının hiç zarif olmadığı. ve bunun sonradan kazanılan bir şey olmadığını düşünüyorum. Bu zariflik doğuştan gelir, ilkokulda sınıfta bile farkedersin bu tip kızları. ama melodi onlardan biri değil bence.

  25 eylül 09:07


  184. Zamanında görkem karman hemen instagramda soyadını değiştirdi diye burada yerden yere vurulmuştu. Melodi de aynısını yaptı ama herhalde eş ünlü olunca sayılmıyor. (gizlinot: Herkesin kendi tercihi bu arada ne isterlerse yaparlar konu bu değil, konu ikiyüzlü yaklaşım)

  Çok mutlu olurlar umarım. Güzel bir gelin olmuş.

  24 eylül 19:40 24 eylül 19:40

  183. Melodinin Düğün ortamı şahaneydi, 3 gelinlik de birbirinin aynısı, bence gelinlik havası da yok.. düğünde Arda ne kadar rahat ve samimi ise Melodi bir o kadar gergin ve rahatsızdı. Aralarında da bir uyum yoktu bu anlamda, dans edememesi de bir o kadar kötüydü ne yazık ki.. yine de en kalbi duygularımla mutluluklar dilerim :)

  24 eylül 11:52

  182. güzel gelin oldu, mutluluklar dilerim. yalnız üç gelinlik de benzer tarza sahip. üçü de star parça. üçünü de çok sevip kararsız kalıp üçünü de giyicem demiş sanki :) İlk dans sahnesinde Arda'dan uzun olması bana da değişik geldi belki gözümüz alışmadığı için.. Sibil'in gelinliği son an kurtarışı düğünün favori olayı hahah

  24 eylül 10:25

  181. günlük hayattaki kıyafet seçimlerini çok başarılı bulduğum için gelinlik seçimlerindeki beklentim yüksekti.İlk gelinlik hariç diğer ikisi fena değildi.Zaten o fiziğe çuval bağlasan yakışır.Yalnız saçını hiç hiç beğenmedim.Her zamanki saçını vigo ile kurutup gelse çok daha güzel olurmuş.İlk gelinliğe o saç hiç olmuş mu allasen

  24 eylül 10:17


  180. üç gelinliğinde de derin yırtmaç olmasını hoş bulmadım. bu kadar dekolte gelinliğe yakışmıyor bence. bu arada zaten gelinliklerin hepsi birbirine benziyor madem gelinlik değiştireceksin farklı modeller olsun :) konuklar gelinlik değiştirdiğini anlamamıştır bile. ardayla kendisini de çok uyumlu görmedim sanki arkadaş gibiler aralarında çekim varsa da hissedilmiyor. dışardan bakan birinin düşünceleri bunlar tabii ki.

  23 eylül 17:48 23 eylül 17:50

  179. Üç gelinliği de yakıştırdım, fiziği çok güzel zaten çok da güzel taşımış. Lakin damatla ettiği danslarda, eğlenirken vs bir garip... her zamanki hali mi bilemiyorum ama fotoğraflarda ne kadar güzel çıkmışsa story/videolarda da bir o kadar tuhaf; arda'ya olan tavırları,dans etmeme (edememe?) hali, genel havası... belki de sadece düğün gerginliğidir bilemiyorum...neyse efendim, mutluluklar diliyoruz tabii ki.

  23 eylül 16:21

  178. 1. Gelinlik bence kötüydü o markadan gidip bunu mu seçmiş dedim 

  2. Gelinlik harika Begüm Salihoğlu tasarımıymış ama aynısını Alfabeta'da 2bin TL'ye beyaz gece elbisesi olarak satıyorlar zaten epey bilindik model 

  3. Gelinliği keşke hiç giymeyip iki ile bitirseydi geceydi çünkü renk grimsi gelinden çok davetli gibi görünüyordu 

  Zaten çok güzel bir fiziği uzun boyu var neden biraz daha kısa topuklu giymedi diye düşündüm en azından nikah anında ve ilk dansta daha estetik görünürlerdi 

  Düğün sonunda Ayakkabılarını çıkarıp çıplak ayam kalmakta bana garip geldi ne yalan söyleyeyim.

  Son olarak Arda Türkmen ünlü çevresi olan biri eminim çokça sanatçı arkadaşı vardır Bir kaç sanatçı sahne alsa daha şık olurdu böyle bakınca Swiss otel değil kır salonunda klasik düğün gibi görünüyor. 

  Süslü sözlük hiç bir şeyi beğenmeyen yazarlar grubu üyesi chichi saygılar sunarr 

  Edit: ve evet bacakların çok güzel melodicim ama emin ol gördük ve yetti bize. Her pozda her an yırtmacı açmaya çalışmasına gerek yoktu.(özellikle 1. Gelinlikte) Böyle yapacağına mini elbise veya önden yırtmaçlı model seçseydi keşke. 

  -Bide bunda da bacağın görünüyor esprisi baydı biz sana bacağını gösterme demedik ki tatlı kız bu kadar görünsün diye çaba harcayacağına mini giyseydin, açık yırtmaç giyseydin dedik. Bye

  23 eylül 13:04 1 ekim 13:54