yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (199)
  • medya (21)

  199. Neden o tuhaf elbiseyi giymis? O sapka ile o elbiseyi beraber kullanmayi nasil dusunmus? Bu hanimin gazi kosusunda ne isi var? Hele o gozluk :/ Hepsi cok egreti durmus. Bu guzel hanim kizimizin sorunu da bu, bir seyler hep egreti duruyor.

  29 haziran 04:36

  198. mauritiuslar, maui hawaiiler ben gerçekten anlamıyorum bu tatillere kim sponsor oluyor, onu geçtim kim bu kızdan influence olup gidebilecek ekonomik güce sahip. Gerçekten işe yarıyor mu bu "influencer marketing", herhalde yarıyor ki devamı geliyor ama kim bunlara gelen chanel dior çantalardan, amerika afrika tatillerinden bunları takip ederek aa hemen alayım diyip o paraları verebiliyor, o paraları verebilecek insan zaten influencerdan mı görür alır? Markalara ne katıyor? Marriot sponsormuş mauritiusta. E şimdi kim Melodi'den görüp rezervasyon yaptırdı o otele? Cidden aklım almıyor bir pazarlamacı, reklamcı arkadaş varsa açıklasın.

  17 nisan 11:54 17 nisan 11:56

  197. giderek aşırı kibirli bir insana dönüştüğünü düşündüğüm kişi. Bunda arda türkmen ile beraber olmaya başlayınca iyice tanınan biri olmasının etkisi olduğunu düşünüyorum. Yakın zamanda Dolap hesabına denk geldim, 28.000 tl'ye dior çanta koymuş ama hiçbir soruya cevap vermeye tenezzül etmemiş, açıklamalarda da doğru dürüst bilgi yok ve tüm ürünleri böyle. Bu paralara kullanılmış çanta satmaya kalkıyorsan bir zahmet detay vereceksin bu nasıl bir ego anlamadım.

  15 nisan 17:10


  196. Melodiye pek ayılıp bayılmam ama Arda Türkmen gibi biriyle evlendiği için doğru bir tercih yaptığını düşünüyorum. Arda Türkmen katıldığı ARMAĞAN Çağlayan programında üniversite yıllarından beri ne kadar girişimci bir ruha sahip olduğunu, çok çalışkan, insan ilişkilerinin çok iyi olduğunu anlatmıştı. Üstelik tüm bunları anlatırken hiç kasıntı bir şekilde anlatmıyor. Hani vardır ya mahallede yürürken tüm esnafı tanıyan o mahalle genci, tıpkı o tarzda birisi ve bu sayede bir çok iş girisiminde başarılı olmuş. Böyle bir erkeği ben de tanısam ben de çok etkilenirdim ama kesin boyu kısa diye bu adamı da harcardım. Neyse konumuz o değil, melodi harcamamış nikahı basmış. Üstelik eski nişanlısına da çok benziyor. Demek ki beğendiği tipler genel olarak bu.

  23 mart 15:41

  195. tanım: bir influencer. şuanda hamilelik söylentileri var ancak gerçek mi yalan haber mi bilinmiyor.

  Ben de bu vasıtayla üsteki süslüye katılmadığımı dile getirmek isterim. kİMSE KİMSENİN AŞKA OLAN İNANCINI KIRMAMAK İÇİN ÇOCUK YAPACAĞI DÖNEMİ ona göre belirlemek zorunda değil bence. İsteyen evlenip yapsın, isteyen evlenmeden yapsın. İnsanların hayatını nasıl yaşayacağı ile ilgili söz sahibi kişiler biz değiliz ne de olsa. O sebeple herkes istediği gibi yaşasın, evlensin ve sevişsin diyorum.

  20 kasım 2021 14:05

  194. Doğum günü planını yaparken Dilara Fındıkoğlunun doğum günü partisine özendiğine yemin edebilirim (herkesin kırmızı giydiği doğum günü hatırlarsınız Duygu Özaslan, Aleyna tilki, Cemal can) 

  Gelin görün ki adeta kına organizasyonu gibi olmuş. Baya kız Kıza kına bekarlığa veda ikisi bir arada. 

  Ek: doğum günü kutlama fotoğraflarından birinde arkadaşının koyduğu gelinlikli fotoğrafında göbeğine kalp koymuş. Göbeğe kalp?agsgdd

  19 kasım 2021 23:24 20 kasım 2021 18:05

  193. Yani illa ki zenginler olduğu kadar durumu iyi olmayanlar da olacak bu hayatta. Fakat bu sadece zenginlik fakirlik olayı da değil... paramıZın diğer döviz cinslerine göre değer kaybının yanısıra, geleceğimizin karanlığı, hepimizin ümitsiz ve mutsuzluğu, gencecik çocukların tek umudunun yurtdışına kaçmak olduğu bu ortamda... bir de melodi'nin bunlara gözünü kapatarak, görgüsüzce yaptığı şu doğum günü. Allahım bir de kadehini tl'ye kaldırması yok mu... yazıklar olsun.

  19 kasım 2021 17:48


  192. melodi evlendiği hafta instagram hikayesinde tebrik mesajlarını paylaşıyordu. gazetelerde çıkan arda türkmen evlendi haberlerini de paylaşıyordu aşırı cringe idi.

  19 kasım 2021 14:55

  191. Hakikaten bir insan kendine şu doğum gününü planlar mı ya... gelen insanlar lüks eventte boy gösterelim, yiyip içip fotoğraf çekilelim diye katılmışlar. Beş kişi birleşip lüks hediye almışlar danaya girer gibi. Ve doların haliyle ilgili konuşuluyor bu partide, gülerek...... Gerçekten şuur sıfır, akıl fikir dağa kaçmış.

  19 kasım 2021 13:23

  190. takip etmiyorum (yazar: biresey)in entrysinden sonra girip baktım storylerine. bomboş bir insan melodi. verdiği davet asla bir doğum günü partisi gibi değil direkt bir lansman yemeğine benziyor, tanıtılan ürün de kendisi galiba. aşırı samimiyetsiz bir ortam.

  yazık halimize ya dolar olmuş 11 TL oturup şunların boş görgüsüz hayatlarınız izlemek ne acı, bir de kadehini kaldırmış TL'nin eski şaşalı günlerine diyor. bu ekonomi bir tek biz garibanları vuruyor galiba. tüm dünya düzeninde olduğu gibi zengingin yine zengin.

  Bu başlık altında niye bu kadar ağladım ben de bilmiyorum, çok içimden geldi kusura bakmayın.

  19 kasım 2021 11:01