yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (1)

  43. an itibariyle hakkındaki üçüncü entrymi de giriyorum. normalde pazar (dün) yüklemesi gereken videoyu deprem vs dolayı üzülmesi ve hassas bir dönem olması nedeniyle daha sonra yükleyeceğini yazmıştı. bugün (pazartesi) yüklemiş ve videonun başlığı "almadığı bir tek canım kaldı." alışveriş videosu. artık yorumsuz bırakıyorum. hayatımda bu kadar düşüncesiz bir insan görmedim ben.

  27 ocak 17:10

  42. İlk çıktığı zamanlarda instagramdan takip ediyordum. Daha sonra youtube a girdi, oradan da takip etmeye başladım. No offense ama diğer boş beleş youtuberlardan farklı geliyordu. Akıllı bir kız, iyi bir bölümde okuyor, tatlı bir ailesi var, mütevazı vs. Ama son zamanlarda çığrından çıktı. Her gün en az 5 6 tane trendyol linkinden bıktım. Meliscim seni seviyoruz ama aldıklarını merak etmiyoruz. Merak edenlere dm ile cevap verebilirsin. Gerçekten de büyük bir kitleye hitap ediyorsun, insanları daha fazla tüketime sürüklememelisin diye düşünüyorum. Kendi yaşam tarzın, bulunduğun koşullardan sen öyle olsanda bari reklamını yapma, link paylaşma. Tabi ki herkes değişir, eskisi kadar tarif paylaşmayabilirsin, kanalının içeriğini değiştirebilirsin, ailenden dolayı iyi koşullarda yaşıyor olabilirsin. Bunlar normal geliyor fakat instagram hikayelerin tam bir facia

  26 ocak 16:27

  41. Sempatik ve tatlı bir youtuberken bir anda yukarı kaydırıncı tayfa arasında en irrite ediciler arasına katıldı. Zaten videolarını artık izlemiyordum, instagram takipten çıkmıştım en son keşfetime de düşmesin diye engelledim. Gencecik, hayallerini gerçekleştirmeye çalışan sempatik bir üniversite öğrencisinden şu hale dönüşmesi çok üzücü.

  19 ocak 16:12


  40. Sağlıklı beslenme tavsiyeleri veren youtuber. ben tavsiyeleri için değil de tatlı bir kız olduğu için izlemeye başlamıştım. Daha sonra instagramdan da takip ettim. Ama şaka gibi bir hal aldı artık. Ne zaman uzun uzun story atsa diyorum ki evet yine link paylaşacak. Evde eline geçen her şeyin linkini paylaştığını düşünüyorum artık. Ben sadece sevdiğim şeyleri paylaşıyorum diyip daha eline ulaşmayan ürünün linkini verirsen kendinle çelişirsin melis. Reklam almasını da destekliyorum bulunduğu sektörden dolayı ama her şeyi yapmanın bir yolu yordamı var. Uzun vadede güvenilirliğini zedeleyeceğini düşünüyorum. bu paylaşımları dengelemesini diliyor ve başarılar diliyorum 

  17 ocak 12:06

  39. 2.entryi de giriyorum hakkında ama, boynuna " link bıraktım, yukarı kaydırın" yazan bi tablo asmak istiyorum artık melis. Şirinliğini kaybetmiş durumdasın.

  Tanım: link bırakan influencerların en link bırakanı.

  19 aralık 2019 19:37

  38. Geçen günlerde bir takipçisi nazikçe çok reklam yaptığını belirtmiş o kadar ters cevap vermişki tam bir nezaketsiz! Belki postlarında çok reklam paylaşmıyor ama storyleri hep reklam artık çok sıktı! Seviyodum kendisini ama artık diğer havalı instagrammerlardan youtuberlardan farkı kalmadı üzgünüm Melis byby!

  12 aralık 2019 16:52

  37. Trendyoldan dahi almadığı ürünleri trendyolda bulup linklerini paylaşan reklamcı youtuber. Pes artık diyorum pes

  10 aralık 2019 12:09


  36. İsviçre'de bile Trendyol reklamı yapan, reklamı abartarak katlayan reklamsever.

  Üzgünüm ama eski halinden bir gram bile kalmadı.

  9 aralık 2019 17:39

  35. Tam anlamıyla bir tüketim bağımlısı!

  Sağlıklı beslenme lifestyle bir instablogger güya ama temiz beslenmenin temel amaçlarından biri de çevreyi, yeşili korumaktır. Paketli gıda yememek mesela, dışarda yemeyip kendi öğünlerini hazırlamak, suyunu taşımak hepsi çevreye verdiğimiz zararı daha da azaltan şeyler.

  Sayfasında uzantı olarak bunları paylaşmasını beklerken kendisinin yaptığı tek şey insanları daha fazla daha fazla ve daha fazla almaya özendirmek.

  Bir insanın içtiği kahveden masa lambasına kadar her paylaştığı mı reklam olur, anlıyorum kendisinin ailesinden kaynaklanan iyi bir finansmanı var ama insanlar bu kadar manipüle edilmemeli.

  29 kasım 2019 20:35

  34. bu kızın yaşı çok küçük üzülüyorum ben haline. trendyol ve para ile kafayı bozmuş durumda, eskiden şirindi kendi kendine yediğini içtiğini paylaşırdı tarifler falan olurdu faydalıydı. bunu yine arada yapıyor ama o tarifleri göreceğim diye ben bu trendyol eziyetini çekmek zorunda mıyım? belli ki kendisinin de yaşı münasebetiyle takipçi çevresi çok genç. eminim buraları okuyorsundur melis. bu takipçilerine okuduğun bölümle, çalışkanlığınla örnek olmak varken bu kadar tüketime yönlendirmek nedir? belli ki ailenin de durumu iyi, kendin de şu an trendyol sayesinde iyi kazanıyorsun. herkes senin şartlarında değil ve olmak zorunda da değil. bu kadar kötü yönlendirmeyin ya.

  ben takipten çıkardım kendisini dün ve önceki gün saçma sapan bazı paylaşımları oldu trendyoldan bağımsız. iki gün önce sinemaya gitmiş. story atıyor şu şu marka saati taktım siz de bi bakın çok güzel modeller var ben de çok beğendim zaten hemen de taktım. aynı günün akşamında yine aynı kıyafet her şey aynı, bu kez post atıyor daniel wellington saat reklamı yapıyor???? wtf?

  dün de kitap okuyorum diye story attı, 5 dk sonra trendyol linki paylaştı. ne güzel okudun be melis reis.

  29 kasım 2019 13:11