yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

  17. Kendisini çok sevip doğal buluyordum ama büyüyen hesabıyla kendisi değişti.

  Eski doğallığını kaybetti. Trendyol konusuna zaten hiç değinmek bile istemiyorum. Daha Trendyolu ilk paylaştığında reklam mı diye sorduğumda "Hayır reklam değil" demişti.

  İnanırsan....

  14 eylül 16:19

  16. Youtube da sağlıklı beslenme ve gezi vlogları çeken bir youtuber. Ben severek takip ediyorum. İnstagram da hakkımda yazılanlara üzüldüm diyip burda yazılanları paylaşması biraz saçma geldi çünkü herkes bir şey demeden önce çok seviyorum ama küçücük şöyle bir durum var demiş. Melis yine iyisin herkes seni seviyor sadece reklam sevmiyoruz, çok üzülme :)

  11 eylül 02:16

  15. Tariflerini çok beğeniyorum, çoğunu deniyorum bence çok doğru besleniyor , shop yaptığını da düşünmüyorum, aynı okulda olduğumuz için bir kaç kez gördüm çok ince bir kız özellikle beli , dışardan çok soğuk duruyor belki tanışınca farklıdır

  10 eylül 23:40

  14. Başlığından hikayesi sayesinde haberdar olduğum tatlı instabloggerdır. İlk başta pek samimi bulmasam da sonraları sevecenliğine ikna oldum ve şu an akışta görünce çok mutlu oluyorum kendisini. Veridiği tariflerle, paylaştığı tabaklarla açıkcası bana çoğu zaman fikir veriyor. Şu zamanda benim takip ettiğim her instablogger trendyol linki paylaşıyor cidden hiç istisnası yok maalesef. Ve ben bundan abartılmadığı noktada aşırı rahatsız da değilim. Ki melis bunu en göze batmadan şekilde yapanlardan biri. Ve tarzı da hoşuma gittiği için ben memnunum bu konudan. Ayrıca söylemeden edemeyeceğim, ben melisi birkac defa eskişehirde gördüm ve cidden incecik bir kız. Hatta bu kadar zayıflığa ne gerek var diye geçiriyorum içimden denk geldiğimde.(gizlinot: Ki tamamen kendi zevki eleştirmek bana asla düşmez ama fikrim de bu yönde) yani shop yapıyor görüşüne de karşıyım. Umarım yolundan sapmaz ve içtenliğini kaybetmez.

  10 eylül 22:41

  13. Şu ana kadar hiçbir blogger youtuber hakkında yazmadım ama kendisi hakkında yazacağım, gayet aklı başında akıllı bir kız, gerçekten çok pratik ve uygulanabilir tarifler veriyor, gözlemim karınca gibi her işe yetişmeye çalışıyor, ve reklam almak da hakkıdır yahu, keşke hep böyle gençler alsa o reklamları, boş beleşlerdense.

  10 eylül 22:30

  12. melisi ben bir çok youtubera göre samimi buluyorum ve seviyorum. Onun sayesinde birçok pratik sağlıklı tarifler öğrendim. hatta bir tarifinin üzerinde oynayıp kendisine atmıştım o da çok sevmiş sanırım artık tarifini sürekli o şekilde paylaşıyor (mely pankeke). Ancak onca samimiyetsiz blogger giyinip kuşanıp süslenip günde 50 bin küsür reklam paylaşırken, artık reklamsız story ve gönderi atamıyorken camiadaki en samimilerden biri olan kisi o kadar emek verdikten sonra 3-5 reklam paylaşması gözünüze batmasın. 100k küsür takipçisi var bir zahmet değerlendirsin, beğenmiyosan bas geç storylerini. dikkat ediyorum en ufak derdini, takıntısını bile paylaşmaktan çekinmiyor. hayatını harika göstermeye çalışmıyor. nasılsa öyle görüyoruz. süslüde de iyice ekşideki gibi her şeyi kötüleme timi üremeye başlamış.

  edit: istediğiniz kadar eksilemekte serbestsiniz. iyi niyetli bir insanı bu kadar yerden yere vurmanız çok acımasızca.

  10 eylül 22:21 10 eylül 22:25

  11. Melis'i bayadır takip ediyorum. 8-10 bin kişilik ufak bir sayfayken almıştım takibe. Gözümüzün önünde büyüdü, 100 binleri geçti. Çok sevecen geliyor, keşke arkadaşım olsaydı diyorum. Zaten bu kadar takipçiyi de içtenliğiyle topladığını düşünüyorum. ilk zamanlar hiç reklam yapmıyordu. Ama şu an artık trendyol reklamlarından gına geldi gerçekten. ilk zamanlarında annemle bir keresinde reklam yapıyor yapmıyor diye konuşuyorduk ve ben yapmadığını savunuyordum. Ki dediğim gibi o zamanlar yapmıyordu zaten. Hatta bir videosunda da söylemişti, instagram ve youtube'tan tek kuruş bile kazanmadım diye. Bazen denemesi için ufak tefek şeyler geliyordu, denemem için gönderildi ama deneyip beğenmediğim şeyleri sırf hediye geldi diye size önermem diyordu. Yani bu konuda dürüsttü. Fakat şu an trendyol reklamlarını tipik blogger taktiğiyle "çok sormuşsunuz" adı altında reklam değilmiş gibi yapıyor ve bu maalesef samimiyetini kaybettiriyor. Hayır sormadık ve sen de lütfen eski haline dön mely. inşallah buraları okuyorsundur.

  10 eylül 19:15 10 eylül 19:16

  10. Çok severek takip ediyordum evet ama trendyol reklamları beni de irrite etti,para kazansın kazanmasın demiyorum ama çok aşırı göze batıyor mega indirim var diye bugün 8-9 story attı eskiden daha samimiydi gibi geliyor bana takipçisi arttıkça diğerleri gibi olacak sanırım.

  10 eylül 19:04

  9. tatlı birisi, güzel şeyler yiyor ve güzel paylaşımlar yapıyor. bu yüzden takip etmeyi seviyorum ama gerçekten trendyol reklamlarında gına geldi, öyle böyle değil. iki story'den birinde link var, linksiz ağzını açmaz oldu. trendyol herkese 1 veriyorsa bu kıza 5 mi veriyor nedir fazla mesaiyle çalışıyor resmen, lütfen yeter artık.

  10 eylül 18:59

  8. Instagram da pek sevmediğim hâlde YouTube da çok samimi bulduğum YouTuber/Blogger. Muhtemelen takipçi sayısı artınca o da herkes gibi olacak. (bkz: Şimdi sen de herkes gibisin )

  10 eylül 18:18 10 eylül 18:19