yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • medya (2)

  152. Staj gibi son derece önemli bir mevzuyu son güne bırakarak sorumsuzluğunu herkese ispat etmiş instablogger/youtuber. Daha demin gördüğüm story'sinde de hiç kimse stajyer kabul etmiyor diyor. E alan aldı zaten stajyerini? Böyle sorumsuz ve bilinçsiz birinin sağlıkçı olması cidden tehlikeli ve endişe verici.

  Mesleği ve sorumsuzluğu dışında ailesiyle olan vloglarını çok seviyorum çünkü kendi ailemden uzaktayım ve ilaç gibi geliyor. Ailesi olmasa youtubeda da var olabileceğini düşünmüyorum. Vlogları çok kopuk ve insana katacak herhangi bir şeyi yok. 

  18 eylül 17:21

  151. klasik bi girdi olacak ama ben de basta cok ilgiyle ve severek takip ederdim, sonrasinda icerik kitligi ve ayni seyleri tekrar etmesi sebebiyle takibi biraktim. ama bu islere ilk basladigindan beri cogunlukla ayni temalarda done done estee lauder'in sponsor olabilecegi bir hesap haline gelmek.... ne diyeyim biz de hala calis cabala iste :')

  15 eylül 01:14

  150. Şimdi instagramda bir hikayesini izledim de komiğime gitti burada da paylaşmak istedim. Yine link vermiş, vichy mineral 89 serumunun reklamını yapıyor. Arkadaşlar şişe bildiğin full dolu, yeni açıldığı apaçık belli. Ben kullandım çok beğendim falan diyor hatta ikinci şişeyi de sipariş ettim diyor. Yapısı şöyle içeriği böyle vs vs. Ya melis bir git allah aşkına. Şaşırdı kendini iyice link verecek diye. Bari şişenin yarısını kullansaydın da öyle fikrini belirtip reklamını yapsaydın. Tüketim çılgını olacağına keşke ilk tanıdığımız, aklı başında, fikirlerine güvendiğim ve izlemekten zevk aldığım biri olarak kalsaydın.

  10 eylül 19:13


  149. Kanali ve instagrami bana cok karisik gelen youtuber

  Bir de daha dolu ve kategoriye gore icerikler paylaşmali. Surekli ananemle balkondayiz, azra bunu yapti , babam sunu dedi , kahve yapiyorum , kurabiye tarifi, elbise linki ,hoop eczacilik . Verdigi onemli bir bilgi oneri arada kaynayabiliyor basip gecerken. Vlog degil de konu konu ayri video da paylasmali

  Normal bir insanda dikkatimi cekmez ama instabloggerlarin az ve oz paylasmasi gerektigini düşünüyorum .

  29 ağustos 22:57

  148. Poposuna shop yapmaktan dağı taşı yamultan skinny fat instagram ünlüsü(gizlinot: Hayır shop yaparsın da edepli yap. Senin öyle bir popoya sahip olman im kan sız). her 3 kg veren başımıza bilir kişi kesiliyor ama bunda olduğu gibi hepsi tembel teneke spor yapmaya azimleri yok.

  29 ağustos 21:37

  147. Yediği,içtiği,gezdiği,gördüğü her şeyi artık sosyal medyada içerik çıkarabilmek için yapan youtuber. Yulaf lapasından aynalı trendyol kombinlerine geçişinden ötürü onu kutluyorum. 

  29 ağustos 08:50

  146. İnsanlar telefonu düştüğünde ağlayacak durumdan çift telefon kullanacak duruma gelip ekonomik olarak rahatlayabilir büyüyebilir bunlar gayet güzel şeyler.

  Ama görmemiş gibi durmadan abuk subuk şeylerin linkini atıp insanları sürekli tüketime yönlendirmesi, pandemi zamanı rahat rahat tatil yapıp (üstelik bir defa da değil), ev taşıması üstelik bunları göstere göstere yapması ve insanlar bir şey dediğinde "ama herkes gidiyor, ev kiraladık, bu otel çok dikkat ediyor" vs gibi saçma bahanelerle kendini savunması tam bir cahillik. İnsanlar senin gibi okumuş bir sağlıkçının(!) bile bu denli rahat davranmasından güç bulup önlemlerini gevşetebilirler. Bu vebali nasıl alabiliyor anlamıyorum. Gerçekten cahil ve sorumsuz bir insan.

  28 ağustos 14:05


  145. Eskiden tariflerini takip ederdim yapardım da fakat artık tam anlamıyla bir link canavarı oldu.Attığı yukarı kaydır hikayeleri bir yana bazen öyle kurgular yapıyor ki diyorsun tamam sonunda link geliyor hiç sekmez.Varlıklı bir ailede olduğu aşikar fakat takipçisi arttıkça kendi çizgisinden fazlasıyla kaydı ortada çizgi falan kalmadı.Kendi aksini iddia etse de hayatı sabah kalkıp bakım yapmaktan ayna karşısında kıyafet denemekten öte gitmeyen bir kıza dönüştü.

  26 ağustos 16:22

  144. biri lütfen şu kıza araba sürerken telefonla ilgilenmemesi gerektiğini öğretsin. kamerayı sabitlemediği gibi sürücü olduğu arabada bir eliyle telefonu tutup diğer eliyle de kameraya bakıp bir şeyler anlata anlata sürüyor. çok kez bu eleştiri ona yapıldı ama asla umursamıyor. değişik.

  15 ağustos 18:40

  143. Gerçekten çok şaşırıyorum ama bir insan neden elinde olan potansiyeli ve imkanları bu kadar görmezden gelir ki.. yanılmıyorsam eczacılık fakültesi son sınıfa geçmiş yani eczacılığın eğitim kısmını artık tamamlamış biri olarak neden sadece fit olduğunu iddia ettiği ama artık herkesin(sosyal medyada birazcık dolaşan herkesin) bildiği/tahmin edebileceği tariflerle ve sıradan vloglarla devam ediyor anlayamıyorum. Takipçilerini Trendyol reklamlarıyla, basit tariflerle, yeni evini arabasını vs. göstererek "influence" etmekten daha faydalı şeyler yapabileceğini düşünüyorum

  25 temmuz 12:11