yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (2)

  24. kıyafetten görünmesi bana oldukça seksi gelen meme parçası.

  23 haziran 09:40

  23. Kilo almamla birlikte iki beden büyüyen 80e beden memelerimde 10 dereceden sıcak havalarda ortaya asla çıkmayan vücut parçam. O kadar tuhaf bir görüntü ki sinirim bozuluyor.

  Neredesin meme ucum???

  22 haziran 11:27

  22. Ben bu uzuvumdan uzun zamandır muzdaribim süslüler. Biliyorum neredeyse her kızda olan şeyler ama egzersiz yaparken ve soğuk ortamda aşırı buruşur, yanlış sütyen taktıysam eğer hava sıcakken birden esmeye başladıysa incecik kıyafet altından gözükür. Bir de kaşınır, etrafında son zamanlarda sivilce benzeri şeyler çıkmaya başladı hiç anlam veremedim. Göğüslerim ne kadar küçüldüyse de ben memnun değilim ya, millet eve geldiği gibi veya gece uyurken sütyenini çıkarır, ben o hissiyattan nefret ederim. Kumaş veya herhangi bir şey değmemeli, resmen sütyene ve meme ucu kapatıcı pedlere bağımlı oldum. En ufak bir olaya aşırı reaksiyon gösteriyorlar, hissiyatı artıyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum. Sürekli kapatıcı ped tarzı ürünler takmayı da havasız bırakacağını düşünerek sağlıklı bulmuyorum.

  22 haziran 11:21


  21. Dolgusuz balkonet sütyen kullanmaya başladığımdan beri kıyafetlerin altından görüntüsünün çok estetik durduğunu fark ettim. Tabi konum tr olunca meme ucu gizleyici ile gizlemek zorunda kalıyorum, o ayrı.

  22 haziran 11:02

  20. kendisi hakkında bugün evrim ağacı sayesinde yeni bir şey daha öğrendim.

  meme ucunun renginin olması ve bu kahverengi rengin doğumdan sonra daha bir koyulaşmasınının sebebi doğuştan emme bilgisiyle doğan bebeğin iç güdülerini uyarıp memeye uzanmasını sağlamakmış. hatta dilimizle meme ucunun uyumu muazzammış.

  bu meme rengiyle benzerlik gösteren benzer br olay da kuşlarda varmış. bilyorsunuz yavru kuşlar annelerinin kursaklarından çıkan yiyeceklerle besleniyorlar ilk başta. yani doğrudan gagalarını annelerinin ağzına sokuyorlar. işte mesela dişi martlılarda sarı alt gagada çok net şekilde görülen bir kırmızı nokta var. yavru kuşlar zaten doğduklarında fazla göremiyorlar. ama bu kırmızı notktayı ayırt edebiliyorlar ve yemek istediklerinde her defasında bu noktyı gagalıyorlar. hatta deney yapıp anne yerine sadece kırmızı nokta göstermişler. yavruların davranışı değişmemiş.

  kaynak: (link: https://www.youtube.com/watch?v=gSiiFrAXF0c&ab_channel=ElectricGuestElectricGuestResmiSanat%C3%A7%C4%B1Kanal%C4%B1 https://www.youtube.com/watch?v=gSiiFrAXF0c&ab_channel=ElectricGuestElectricGuestResmiSanat%C3%A7%C4%B1Kanal%C4%B1)

  21 haziran 10:45 21 haziran 11:06

  19. orgazma giden sekslerin gizli kahramanı. erkekler genel olarak memenin tümünü avuçlamaktan hoşlanırlar ama meme ucunun hafifçe sıkılmasının ya da ısırılmasının kadınlarda çok etkili olduğunu da kısa sürede öğreniyorlar :)

  13 ağustos 2018 23:53

  18. daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama kanserden ya da herhangi bir nedenle memesini kaybedenler için dövme ile çok güzel bir şekilde yapılıyormuş. doktorlar alınan memenin yerine protez koyarak büyüklüğünü elde ediyor fakat kendini o şekilde iyi hissedemiyor insanlar. meme ucu olmadan mutlu olamıyorlar. bunun için çok detaylı dövme çalışmaları yapılıyormuş. instagramda bir örnek görmüştüm birebir aynıydı. çok doğal duruyordu. sekiz renk boyayla uzun süre uğraşmışlar ama değmişti gerçekten. umarım yoktur ama yakınlarınızda ihtiyaç duyan kişiler varsa kendilerini iyi hissetmeleri için bence çok güzel düşünülmüş.

  27 mayıs 2017 17:44


  17. Emzirirken önemi olan uç.

  11 mart 2017 00:44

  16. Bebek eline geçince yara olabilen meme devamı.

  Emzirme döneminde oluşan yara ve çatlaklar için ayva çekirdeği ile yapılan jel oldukça işe yarıyor.

  3-4 tane ayva çekirdeğinin üzerine 4 yemek kaşığı sıcak su koyup bekletiyorsunuz. Bir kaç saat sonra jel halini alıyor. Minik cam kavanozlarda yapıp, her gün yenilemeniz gerek, ertesi güne kalırsa küflenme başlıyor.

  Her emzirme sonrası sürüp, emzirme öncesi temizleyin.

  10 mart 2017 22:08

  15. hakkında tartışılması gereken tek şeyin erkeklerin meme ucunun "normal" kadınların meme ucunun "ayıp" olarak kabul edilmesi olmalı. bence.

  10 mart 2017 18:19