girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (0)

33. merkür can > arda bektaş diyorum.

nedeni ise çok keskin. daha iyi makyaj yaptığını düşünüyorum ve arda bana biraz özenti geliyor olduğu kişi gibi değil sanki. merkür daha samimi ve daha yetenekli.

16 mayıs 15:26

32. Geçen seneye oranla daha iyi videolar çeken erkek youtuber. Gece uyku tutmayınca videolarına denk geldim beni cidden güldürdü. Sanırım twitter hesabı yok, bulamadım çünkü. Mesela arda'nın tweet'lerini falan çok severim oradan takipleşiyoruz, keşke merkür'ün de olsaydı. Videoları cidden hoş, makyaj teknikleri, renkleri kullanması bence gayet başarılı. Yorumları az çok tahmin ettiğimden hiç bakmıyorum bile, videoyu oylayıp geçiyorum. Devam et merkür, destekliyorum.

4 ağustos 2017 15:24

31. Bana samimi geliyor kendisi, ara sıra açıp izliyorum ve keyif alıyorum, çok tatlı biri. Bir de çok güzel eyeliner çekiyor :p

15 nisan 2017 21:13


30. videolarını keyifle izlediğim youtuber. böyle tam karşına alıp muhabbet etmelik bir insan gibi duruyor. son videosunda başına gelenlere çok üzüldüm, hala kendinde başkasının yaşamına karışma hatta saldırma hakkını bulan insanların olması çok acı.

9 nisan 2017 21:55

29. Bugüne kadar bayılıyordum, hareketleri filan çok sempatik, orjinal geliyordu ama bugün snapchatte söyledikleri nedir? Bir video attım bin takipçi geldi, benden sonra tüm erkekler kanal açtı tipleri görseniz çok korkunç filan dedi, ne gerek var? Kavga olayını biliyorum eğer gönderme yaptıysa tartıştığı kişiden ne farkı kaldı? Gönderme yapmadıysa daha kötü zaten. Hala çok severek izliyorum ama umarım böyle olaylara girmez bir daha.

28 şubat 2017 04:52

28. kendisini zaten severdim ama malum kişiyle olan kavgasında kale alıp cevap bile vermemesini beklerdim. zaten diğerinin söylediklerine aklı başında kimse inanmaz, zira merkür hakkında iddialarda bulunduğu videoda bile çorladığı içeriği kendisininmiş gibi sunuyor. kendisini son derece başarılı buluyorum. umarım kanalı gittikçe büyür. bir çok makyaj kanalından iyi makyaj yapıyor.

ayrıca ne kerimcan'ı ne de jefree star'ı taklit etmediğini düşünüyorum. çünkü (asla ama asla ayrımcılık olarak algılanmasını istemem, bu beni çok üzer) bu insanların kendi içlerinde bir jargonları vardır. hepsinin kullandığı kelimeler ve jestleri, mimikleri birbirine çok benzer. (tıpkı arabesk/fantezi şarkıcılarının, türkücülerin, özgün müzik sanatçılarının birbirine benzer hal ve hareketler içinde olması gibi) maalesef şu ana kadar rtük tarafından toplumun bu kesimi televizyona çıkarılmadı , çıkarılanlar da olabildiğince otosansüre mecbur bırakıldı (mesela kuşum aydın yasaklandı). o yüzden halkımız bu jargona fazla alışık değil, kerimcan durmaz bu yüzden çok farklı görülüp sevildi halbuki sokakta yüzyıllardır binlerce kerimcan durmaz var. daha da üzücü olan bundan sonraki bir çok kişinin onu taklit ettiği söylenecek olması.

not : "bu kesim" dememin sebebi de aslında benim otosansürüm, bir insanın cinsel tercihi hakkında dışarıdan "direk" bir yargıda bulunmayı doğru bulmadığım için tahminim doğrultusunda böyle demeyi uygun gördüm. sonuçta kendisinin açıkladığı bir durum yok bildiğim kadarıyla.

28 şubat 2017 00:14

27. düzenli takip ettiğim tek youtuber. keşke arkadaşım olsa, sohbetine bayılıyorum. makyaj konusunda da bayaa yetenekli. önceki girdilerde de yazıldığı gibi; "ben bir kız olsam böyle makyaj yapardım" demesi beni de çok çok üzmüştü. umarım istediğini çekinmeden yapabileceği bir hayatı olur.

27 şubat 2017 13:59


26. Göz kapaklarınımakyajla diz kapaklarına indiren, bayık bayık konuşan, reklam oyunculuğu yapan, yüz binlerce takipçisi olan hanımlarımızdan onlarca kat güzel makyajlar yapmaktadır.

Son videosunda birine laf sokmuş keşke sokmasaymış zira çok yetenekli böyle şeylerle kendini bozmamalı.

İlgiyle izliyorum. Samimiyetini ve doğallığını kaybetmezse sağlam bir youtube kariyeri olabilir.

27 şubat 2017 13:55

25. (link: https://www.youtube.com/watch?v=_OG2foAFmbU&t=163s omen tonrem)

27 şubat 2017 10:10

24. ya resmen en sevdiğim yutubır oldu o kadar samimi ve içten ki izlerken video hiç bitmesin istiyorum

27 şubat 2017 00:38