girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • medya (0)

121. bit ti !

16 nisan 14:35

120. bana bir çamaşır makinesi, bir bulaşık makinesi ve bir kulaklığa mal olmuş gökyüzü olayıdır. geçirdiğim ağır hastalıktan dolayı işlerimin aksaması da cabası. 

ek olarak; kredi kartım kayboldu, banka kartımı bankamatik yuttu, geri vermedi. bunun merkürle alakası var mı bilemem ama oldukça aksilik yaşadığım bir dönem oldu.

16 nisan 09:28 16 nisan 09:31

119. Böyle bir şey oldugunu bitimine bir gün kala öğrendim. Daha merkür retrosuna hiç bişey bağlayamadan bitti ya inanamiyorum. Cahillikten ölmek üzereyim, allahını seven üstüme merkür atsın. 

16 nisan 04:28


118. etkilediğini düşünenler için, bu gece bitiyor!

insanlar arası iletişimimde yeterince gol yedim de, en azından elektronik eşyalarıma bir zarar gelmeden kapatacağım bu dönemi diye seviniyordum. ta ki 1 saat önce fırınımız patlayana kadar. buralara gelme merkür, artık gerileme merkür ve lütfen artık git merkür.

15 nisan 23:30

117. Ne merkürmüş, şu sözlüğe geri döndüğümden beri bitmedi merkür retrosu. Size her gün merkür retrosu.(gizlinot: Swh)

15 nisan 13:20

116. eski zaman teknolokisiyle yani gezegenleri sadece yerküreden gözlemleyip hareketlerini izlediğimiz dönemde (astrolojik kehanetlerin de krallar tarafından pek sevildiği dönem, orta çağ ve öncesi) merkürün yörüngesindeki yavaşlama ve dünyanın yörüngesindeki hızlanma sonucunda merkür’ün geri gittiği düşünülmüş (fizikte bağıl hareket kanunu) yani doğudan batıya değil de batıdan doğuya hareket ettiği gözlemlenince geri gidiyor denöiş ancak bugün biliyoruz ki geri gitmiyor. yörüngesinde aynı yönde hareket ediyor bütün gezegenler gibi. astrologlar elbette biliyordur bunu malum onlar da bilimsel kahinler. hayır hiç merak etmiyor musunuz acaba madem böyle teknik elektronik arızalar oluyor ve gezegenin “çekim” etkisindeki değişiklik yüzünden bu böyle, elinizdeki minnacık telefon bozulurken size konumla gezegene bir tık daha yakın ama elinizdeki telefonun 1000 katı büyüklüğündeki uydularda neden arıza meydana gelmiyor, internet kesilmiyor, elektrik santralleri arıza verip uydu alıcıları/vericileri bozulup dünya çapında kaos yaşanmıyor, borsa falan çökmüyor ama bizim mutfak robotu kıvılcım çılarıyor? ilginç değil mi sizce?

15 nisan 09:44

115. Aşırı alışveriş isteği de buna dahil mi? Kendimi durduramamamın bahanesi olmasını dilediğim astrolojik hadise.

14 nisan 22:33


114. telefonum kırıldı, annemin telefonunun ekranı bozuldu, elektrik süpürgesinin lastiği koptu, televizyonun ekranı bozuldu.

astrolojinin köpeğiyim bundan sonra.

14 nisan 22:32

113. Görüyor ve arttırıyorum; Bir adet 2m iphone şarj kablosu (gizlinot: Alalı maksimum 2 ay olmuştu) ve iphone kulaklığını hiç etti. Bir başak burcu olarak bana çıkardığı masraflar için kendisine teşekkür ederek girdimi sinirle sonlandırıyorum.

14 nisan 16:20

112. Bu sefer kEndisi bana bir adet iPhone şarj kablosuna malolmuştur. Bir de çok kötü beslendim halbuki baya yol katetmiştim bu konuda ama o benim kendi iradesizliğimden de olabilir bilemedim.

14 nisan 15:40