yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  12. Birde ilk celse de tutuklandı bu şerefsiz. İkinci celse öncesi ilçe akp başkanı bu adamın avukatı oldu ve ikinci celse de serbest bırakıldı. 

  Üçüncü celse dündü ve Dün Mahkeme de hakim denecek alçak benim Beraat kararı vermem suçsuz olduğu anlamına gelmez,Yargıtaya başvurun demiş. Ulan senin orda ne işin var o zaman, adalet dağıtmayacak isen. 

  Kızın ifadesinde odanın penceresi yoktu demiş, hemen alçaklar odaya pencere açmışlar. Kızın bu adam tarafından tecavüze uğradığı Adli tıp raporu ile sabit. 

  Ülkenin ırzına geçiyor hakim, siyasi parti başkanı ve görüpte sessiz kalanlar. En iyisi bekamızı tartışın, temsilcileri tecavüz sanığını savunsun. 

  21 mart 10:28

  11. Olayın camide (hani bizim çok kutsal saydığımız, gidip gidip günahlarımızdan arındığımız yer) geçmesi ayrı bir tuhaf olan tecavüz vakası.

  Tecavüz vakası yaşanan o camide hala hiç bir şey olmamış gibi namaz kılabilecekler mi acaba?

  içimizdeki çürümüşler bir bir gün yüzüne çıkıyor, umarım son olur demek istiyorum ama hepimiz biliyoruz ki son olmayacak. Çocuklarınızı itinayla sakınınız anne-babalar.

  Edit: bir de şunu eklemek istiyorum. Kuran kursu nedir, ne işe yarar? Çocuk kuran öğrensin istiyorsanız, önüne koyun türkçe kuran'ı okusun, neye inanacağını anlasın en azından. Arap alfabesi ve kelime okumayı öğrenince çatır çatır arapça öğrenmiş olmayacak ki. Türkçe meal ve tefsirler tam karşılığını vermiyor diyorlar. Arapça okuyunca hiç anlamayacak zaten, ayrıca kuran'ın bir çok yerinde anlamazlar mı diye soruyor. Kuran'ın ilk emri oku diyerek beyin yıkıyorlar, bence o okunun aslı anla!

  10 aralık 2018 15:46 10 aralık 2018 16:59

  10. Elif'in avukatının ses kaydı yayınlanmış. (link: https://medyascope.tv/2018/12/08/delillerin-karartildiginin-iddia-edildigi-cocuk-istismari-davasinda-tahliye-karari/ link)

  Dün twitter'da gündem oluşturulmaya çalışılmış.

  Olayı Ekşi'den takip ediyorum. Ekşi sözlük'te yazar olanlardan başlığın yukarı taşınması için destek olmasını rica ediyorum. (link: https://eksisozluk.com/mersinde-tecavuze-ugrayan-12-yasindaki-kiz--5869269?p=1 Ekşi linki)

  9 aralık 2018 19:07 9 aralık 2018 19:09

  9. İnsan değilsiniz. Bundan sonra yazacaklarım nasıl olsa yayınlanmaz, kabine gider ya da direkt uçurulurum.

  9 aralık 2018 18:46

  8. tecavüzcülere cesaret geldiğini birkez daha gösteren olay. haberi okurken yaşadığım üzüntünün, öfkenin tarifi yok.

  9 aralık 2018 05:34

  7. Bugün kızım düşüp başını çarptı ve ben onu sakinleştirmek için 1 saat uğraştım. Şarkılar söyledim,dışarı çıkarttım ama o ağlamaya devam etti. Bu sadece çarpma! Tecavüze uğrayan birini nasıl sakinleştirirsiniz? Düşünüyorumda o kızı hangi şarkı teselli edebilir bundan sonra? Kulaklarını tıkadınız,gözlerini kör ettiniz,duygularını yaktınız. Allah belanızı versin! Dilerim o inandığınız cehennem sizi en derin yerinizden yaksın!

  9 aralık 2018 02:31

  6. yazıklar olsun.. bu olaylar normalleştirilmeye başlandığından beri daha çok arttı benzer olaylar. sebebi de şudur ki; bu mantalitedeki insanlara(gizlinot: sapık zihinli) özgüven geldi.onlar artık sadece düşünmekle kalmıyorlar bu sapıklıklarını, uyguluyorlar.

  9 aralık 2018 01:28

  5. taciz ve tecavüz haberleri gün geçtikçe kanımı donduruyor ya siz nasıl yaratıklarsınız? nasıl bir zihniyet bu? adalet duygunuz batsın o leş kalplerinizde boğulun çocuklarımıza dokunmayın artık ben okurken içim titriyor, yüreğim kaldırmıyor siz bunu gerçekleştirecek kadar ne yaşıyorsunuz iğrenç yaratıklar? çekin o pis ellerinizi, gözlerinizi çocukların üzerinden!

  9 aralık 2018 00:50

  4. (link: http://www.hurriyet.com.tr/amp/yerel-haberler/adana/merkez/cinsel-istismarla-suclanan-imam-serbest-kalmasi-41035512?__twitter_impression=true Hürriyet) haber yapmış.

  8 aralık 2018 15:10

  3. ‘’Olay Mersin’de bir köyde geçiyor. 12 yaşında bir kız çocuğu. Köyde kuran kursu var, cuma günleri cuma temizliği yapılıyor. Caminin imamı çocuğu depoya bir şey alması için gönderiyor, sonra kendisi gidiyor. Karanlık depoda çocuğa tecavüz ediyor.‘’

  Şu cümlelerin üstüne ne söylenebilir , ne denebilir? Yine boğazım düğümlendi. nasıl  bir ülke , nasıl insanlar bunlar? Yapan ve bunun yok sayılmasına yardım edenler, pisliğinizde boğulursunuz umarım. Bu kız çocuğu bunu kimseye söyleyemeyip iki kez intihar etmiş, antidepresan ilaçlarına başlamış. Kim bilir neler yaşadı neler düşündü. Bu kızın hakkını kim nasıl ödeyecek? Hangi yasa hangi ceza bunu değiştirebilecek? Ki ülkede ne yasa işliyor ne ceza. Lütfen bunu yayıp haber kanallarına girmesi için destek olalım. Mahkemede o pislik cezasını alsın(!) bunları görmezden gelmek hepimizi suçun bir parçası yapıyor. O kadar üzgünüm ki.

  8 aralık 2018 15:04 8 aralık 2018 15:05