yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

  23. covid olduğu attığı storyden son 24 saat öncesinde arkadaşlarıyla yemek yemişlerdi. Umarım onlara bulaşmamıştır. Böyle bir şüphen varsa (ciğerlerine kadar inmiş o ana kadar şüphelenmemesi imkansız diye düşünüyorum boğaz ağrısı, ateş vs) misafirliğe gidilmemeliydi diye düşünüyorum. Tatile gitti falan diyenler olmuş takip ettiğim kadarıyla tatilden geleli çok oluyor tatilde bulaştığını düşünmüyorum. 10 gün aralıksız evden çıkmayan kuzenime bile bulaştıktan sonra kimseye şaşırmıyorum ben artık. herkes en azından market de olsa bir yerlere gidiyor sonuçta evinizden çıktığınız anda tehlikedesiniz zaten. asansörde siz binmeden önce binen birinin hapşurup öksürmesi bile yeter bulaşması için.

  21 eylül 16:30

  22. Kendisine dün covid 19 teşhisi konulmuş blogger eeee iki ay tatillerden dönmediniz böyle olacağı belliydi, acısı şimdi çıkıyor işte.

  21 eylül 14:53

  21. Bir saattir aşure paylaşımına gülüyorum. Ah be zavallı aşure sen de blogger malzemesi oldun ajsjdjf ama içinde bir şey yok gibi. 😄 evini falan seviyorum bu Tupperware ablamızın aşırı abartılı ve kullanmaya ömrü yetmeyeceği sayıda şeyle dolu olsa da beğendim. Yalnız youtube öncesi çıtı piti minnos görünen kızımız meğer nasıl cinmis farkında mısınız bilmiyorum. Bildiğiniz dominant teyze gönül selami ilişkileri var gibi hissettim ben mervenin konuşma seklinden. Tabak çanak linkleri dışında tanıttığı hicbir şeye bakmıyorum. Hele ki cilt bakımı ürünlerine asla çünkü cildi pek iyi durumda değil gibi.

  19 eylül 00:34


  20. Burun ameliyatı olduktan sonra burnundan çıkarılan kemikleri kocası saklıyormuş, evde bulamamış annesini aramış. Bunu da story atmışlar. Bu günlük bu kadar internet yeter.(gizlinot: Hiç iyi değilim)(gizlinot: Vazgeç kanka bak manyak olursun)(gizlinot: Swh)

  18 eylül 00:48

  19. Bu kız ne zamandan beri tatilde? İki aydan beri tatil yapıyor heralde, kocası da keza öyle.. bomboş bir hayat yaşıyor, tüm gün deniz kenarı pozu, aa dur sonsuzluk havuzu fotografım da gözüksün, şimdi bir kahve storysi, ama trendyol linki paylaşmadan asla olmaz. Tamamen boş beleş, bir salkıma üzüm olamamış bir kız. Konuşması da ayrı yapmacık.

  31 ağustos 14:55

  18. YouTube anasayfama düştü videoları. Aaa yeni galiba bakayım dedim. Ama neden her gün sıfır atık bilmem ne videoları izleyen biri için bu Öneri neden eyyy YouTube. 

  Tanım: alaturka, tüketim çılgını ve olmasaydı da olurdu YouTuber kişisi.

  21 ağustos 09:12

  17. Youtube videolari asiri uzun. Storyler gereksiz ardi ardina onlarca. Gercekten yoruluyorum bu kizi takip ederken. Hayir arada guzel seyler oneriyor ama karinca duasi storylerin arasindan bul bulabilirsen. Ayrica fotograflarda daha ince yuzu bacaklari vs ama video ve storylerde degil e shop yapiyor malum. Bir de bana biraz sonradan gorme imaji veriyor sanki bilmiyorum bi olmamislik var bu kizda. Uzerinde iyi durmuyor markalar. Sahte kullanmadigini dusunuyorum canta vs ama tasiyamadigindan sanirim cakma hissi veriyor insana. 

  14 ağustos 23:41


  16. Evleri bence güzel aşırı beyaz olması dışında. Konsept beyaz zaten belli ki açıkcası böyle evleri seviyorum uyumsuz bir dolap yok ne bileyim sırıtan bir şey yok musluktan tut kapı koluna kadar her şey uyumlu. Kocasıyla da iyi bir çiftler sakin ve güzel bir evlilik gibi duruyor sanki hiç sıkılmadan. Sanırım evlilik deyince aklıma gelen tek evlilik düzeni o sakinlik benim için. Yalnız evde çok eşya var süslü biri için uygun. Biraz yavaş konuşmasa ve keşke daha az link verse.. kocasının ve mervenin mesleğini merak ettim videolarını izledim genellikle ama denk gelmedi herhalde.

  15 haziran 00:09

  15. Merve'yi çok beğeniyorum ya aşırı güzel bir kız bence. Eşiyle de çok yakışıyorlar allah bozmasın. Evini begeniyorum dekorasyon olarak zevkli. Normalde instagramda hikayelerde konuşurken konuşması göze batmıyor ama yotubeda kendisini sevsemde hızlandırarak izliyorum çok yavaş konuşuyorr :(  

  4 haziran 17:07

  14. Tam bir yeni gelin tavrı sergileyen asırı mıymıy birisi. Onca zenginliğin içinde onca trendyol linkiyle uğrasması vs ne bileyim tuhaf. Birde aşırı tripli ve nazlı ümitin gerçekten sevdiği de çok belli.  Bu arada evlenmeyi büyük bir başarı olarak gördüğüne yemin edebilirim ama kanıtlayamam.  

  4 haziran 00:17