girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (740)
  • medya (28)

740. Videolarını izlemeyi sevdiğim; ses tonu beni mutlu eden ancak önerdiği, favorilerine koyduğu ürünleri edindiğimde sonuç hep hüsran olan youtuber. Oysaki giyim ve makyaj zevklerimiz de benzemekte. 3-4 hüsranın ardından artık önce sözlük yorumlarını okuyup daha sonra ürünü almayı öğrendim. 

bugün 02:27

739. Moda firmalarıyla arasında ciddi bir sponsorluk anlaşması var.İnstagramda neredeyse hiçbir gönderisi sponsorsuz değil.Markalar da öyle bilindik değil çoğunluğu high end olanlardan.Ben bu mesleği bir türlü anlayamayacağım sanırım.Gönder reklamını yapayım üstüne para alayım bir de ürün benim olsun..Boşuna okuyoruz çalışıyoruz didiniyoruz diyim ben size..

15 mayıs 20:20

738. Düğüne gidiyoruz benimle hazırlanın videosunda şunu yakaladım

3.dakikadan sonra bir teknik uygulayacağını ve bunu ya londradabirtürkkızı ya da sebibebiden öğrendiğini söylüyor sonra da ben daha kanalımı açmamıştım onlardan öğrendim bi çok tekniği ben kanalımı açalı 4 yıl oldu düşünün onlar kaçıncı senelerini kutluyorlardır dedi bence duyguya göndermeydi ya da değildi ben öyle anlamak istedim ama eğer göndermeyse böyle kibar gönderme için alkışlıyorum kendisini.

14 mayıs 23:40


737. Sahte ikongillere yaptığı kapaktan sonra kendini aşırı beğenir oldum. Daha önce de beğenirdim ama kalitesini ve dolu bir insan olduğunu iyice anladım. Belli makyaj yapıp ‘’event’’ gezmek dışında kendini geliştiriyor ve boş bir insan değil. 

Çok da mütevazi tatlı bir kadın. Bloggerlar içinde tek sevdiğim. 

13 mayıs 01:18

736. Son süslünün girdisiyle (mobildeyim etiketleyemedim süslüm) merak edip baktım. 

Neredeyse bir senedir kendisini hiç takip etmediğimi farkettim. Gerçekten yeni saç rengi çok genç çok havalı göstermiş. Eskiden sarı saçı çok yakıştırırdım ama bu saç rengini gördükten sonra fikrim tamamen değişti. Bu saç rengiyle irem helvacıoğlunu andırdı biraz bana.

12 mayıs 02:26

735. Kendisini izlemiyorum diyecek bir şeyim yok ama keşfet'te denk geldim, bu kadının hayatında aldığı en iyi kararlardan biri kesinlikle sarı saçtan vazgeçmek olmuş. Hem saçı sonunda sağlıklı duruyor hem oldukça gençleşmiş. Sarı ile olduğundan abartmıyorum 10 yaş daha büyük duruyordu. Ayrıca açık teniyle ve gözleriyle harika kontrast oluşturmuş.

Giyim tarzını da sevdim.

11 mayıs 22:50

734. sokağa çıkıp insanlara "merve özkaynak'ı tanıyor musunuz?" diye soru soran ve aldığı "hayır" cevaplarını gayet komplekssizce kanalına koyan tatlı youtuber. aklıma duygu özaslan'ın danla bilic'in kanalında kendisini tanımayan insanlara verdiği terbiyesiz tepkiler geldi, aradaki seviye farkını sırf buradan bile anlayabilirsiniz.

26 mart 20:57


733. Sokaktaki insanlara “Merve Özkaynak kimdir ?” Diye sorduğu videosunda kendinden oldukça emin bir şekilde “politikacı.mmm milletvekili!” Diyen amcaya çok güldüğüm<3

26 mart 20:03

732. eksi yağmuruna tutulucam muhtemelen ama söylemeden geçemiycem.

son paris vlogunu izledim de şu "beyaz ten" tartışmasına noktayı koymuş gibi hissettim kendimi. o gün ışığındaki makyajsız halleri falan "beyaz ten" o işte. yeni saçlarıyla da ten rengi çok uyumlu çok güzel olmuş. insana en çok yakışan doğal saç rengi galiba dedirtti.

23 mart 21:10

731. oynadığı l'oreal reklamını hiç ama hiç samimi bulmadım. hamilelik döneminde yaşadığı sıkıntıdan bahsederek "gerçek uyum" sloganı ile l'oreal true match fondöten reklamı yapıyor. hamilelik gibi bir olgunun fondötene bağlanmış olması neden bilemiyorum ama beni çok rahatsız etti. ve bu reklam sayesinde bir kez daha hiçbir youtuber'ın önerisine kulak asmamam gerektiğini hatırladım.

23 mart 10:00