girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (750)
  • medya (28)

750. Kendisini uzun süredir severek takip ediyorum. Diksiyonu, naifliği, tarzı çok ama çok güzel. Mac ile iş birliği yapması çok güzel fakat zaten olan ürünlerden set yapmışlar bunda başarı nerede pek anlayamadım. 

bugün 01:50

749. Caliskan youtuber. Hem terbiyeli hem de guzel. Bence cok hos bir insan. Her hafta yukledigi videolarla isini ciddiye aldigini, makyaj konusunda cok yetenekli olmasa bile elinden gelenin en iyisini yapmaya calistigini ve dolayisiyla bulundugu yeri hakettigini dusunuyorum. Ozellikle muadiller videolarina bakinca bu ise ne kadar emek harcadigini goruyorsunuz. Ayrica ferhan talib denen ne idugu belirsiz acayip tip ve kankisi nur bilen bilmemneye verdigi (link: https://youtu.be/u_YDyAW10sE Efsane ayar ile) kalbimde ayri bir yer kazandigi dogrudur.

Ekleme : videoyu yeniden seyrettim, cok guzel oturtmus besleme varoslari yerlerine helal olsun. Hehe.

bugün 00:13 bugün 00:33

748. Kendisine profesyonel makyaj yapıldığı zaman inanılmaz güzel buluyorum. Mac işbirliğini açıkladığı videoda çekim görüntülerini paylaşmış, su gibi maşallah. Ama kendi makyajlarında bunu bu kadar ortaya çıkaramıyor. 

Mac işbirliği hayırlı olsun, yaptığı işlerdeki ciddiyetini seviyorum. Özen gösterdiği belli oluyor. Seçimlerini de beğendim, gayet alınabilir ürünler olmuş. Sadece ben bu kadar heyecanlı bir video girişi yaptığında kendi üretimi bir şey çıkarıyor sandım. Bir yıldır da üzerinde düşünüyormuş vs. Galiba ben olayın büyüklüğünü farkedemeyecek kadar bihaberim sektörden. 

Bir de ana fotoğraf seçimini beğenmedim. saçlarının duruşu yapay geldi. Videodaki çekim görüntülerinde çok daha güzelleri vardı, keşke onlardan seçselerdi. 

Ayrıca, bu işbirliğinin burada başkalarınınki kadar ses getirmemiş olması da ilginç olmuş. 

dün 23:56


747. Makyaj konusunda hala yeteneksiz bulmakla birlikte faydalı içerik ürettiğini düşündüğüm youtuber

dün 22:06

746. bir gözü mavi bir gözü yeşil olan çok çok güzel bulduğum kadındır kendisi. tarzını da çok zarif buluyorum. reklam yapıyorsa bile göze sokmadan irrite etmeden yapıyor paylaşımlarında. sürekli izlemekten takip etmekten belki sıkılırım ama ara ara denk geldiğimde baya hoşuma giderek inceliyorum ne giymiş ne paylaşmış diye. mac ile işbirliği konusunda da ne kadar heyecanlı olduğu belli oluyor. yakışmış diyorum.

dün 21:42

745. videosunu izledim mac işbirliği açıkladığı. aa bir tatlı geldi. gidip mac e alasım geldi :D ki duygunun bobbisi bayağı gıcıktı ama zaten merve için daha fazla prodüksüyon yapılmış birçok video gelecek vs diyordu. bakalım izlicem belki alırım hoho

dün 19:59

744. Mac x Merve Özkaynak diye bir çalışma yapılmış. Online sitede var. İçerik şöyle;

Modesty Ruj, Harmony Allık, Honey Lust Far ve In Extreme Dimension 3D Maskara’dan oluşan bu set 

354 TL yerine 195 TL

Mac kimle çalışma yapar diye sorulsa Merve Özkaynak derdim zaten, görünce yadırgamadım.

dün 14:20


743. Videolarını izlemeyi sevdiğim; ses tonu beni mutlu eden ancak önerdiği, favorilerine koyduğu ürünleri edindiğimde sonuç hep hüsran olan youtuber. Oysaki giyim ve makyaj zevklerimiz de benzemekte. 3-4 hüsranın ardından artık önce sözlük yorumlarını okuyup daha sonra ürünü almayı öğrendim. 

24 mayıs 02:27

742. Moda firmalarıyla arasında ciddi bir sponsorluk anlaşması var.İnstagramda neredeyse hiçbir gönderisi sponsorsuz değil.Markalar da öyle bilindik değil çoğunluğu high end olanlardan.Ben bu mesleği bir türlü anlayamayacağım sanırım.Gönder reklamını yapayım üstüne para alayım bir de ürün benim olsun..Boşuna okuyoruz çalışıyoruz didiniyoruz diyim ben size..

15 mayıs 20:20

741. Düğüne gidiyoruz benimle hazırlanın videosunda şunu yakaladım

3.dakikadan sonra bir teknik uygulayacağını ve bunu ya londradabirtürkkızı ya da sebibebiden öğrendiğini söylüyor sonra da ben daha kanalımı açmamıştım onlardan öğrendim bi çok tekniği ben kanalımı açalı 4 yıl oldu düşünün onlar kaçıncı senelerini kutluyorlardır dedi bence duyguya göndermeydi ya da değildi ben öyle anlamak istedim ama eğer göndermeyse böyle kibar gönderme için alkışlıyorum kendisini.

14 mayıs 23:40