girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (856)
  • medya (37)

856. mervişçim seni severdim ama gerçekten chanel çantaların biraz çirkin. chanel dye her şeyi güzel olacak diye bir şeyi yok ki ben chaneli çok ama çok severim, bir marka olsam chanel olmak isterim, çok zevkli çok klas ama ne yalan söyleyeyim laptop çantanı çıkarınca güldüm baya. yine de chanellerin orjinalliği konusundaki bilgilerin iyiydi. ama kafalarla çektiğin video youtubeun zirvesi değil karanlık yüzü olur ancak, clickbaitini bile görünce hızla uzaklaştım. 3 videondan birini izlediğim sürece iyisin hoşsun ama sürekli takip etsem nerede çokluk orada b.kluk diye aramız bozulacak. arada bakıyorum sana o yüzden.

22 eylül 22:39 22 eylül 22:41

855. Gerçekten de hayvanlı maskeleri deniyorum videosuna gerek var mıydı diye sorduğum YouTuber.  Bir günü de boş geçse olmuyor, illa video yüklemeli. 

22 eylül 01:07

854. bir önceki girdinin aksine "eşinin hanfendi karısı, bebişinin anneciği" tavırlarını asla görmediğim hatta bundan dolayı takdir ettiğim bir kadındır. kadın çocuğunu doğurdu ve çocuk sanki ortadan yok oldu gibi. ben sadece instagram ve youtube makyaj kanalını takip ediyorum ve ailesiyle ilgili 2-3 içeriğe denk gelmişimdir. bizi fazlasıyla bebişine boğmadığı, işine odaklandığı için tebrik edesim var. çocuğu olduktan sonra anne-bebek hakkında farklı bir kanal daha açmıştı ama zaten onu takip ediyorsanız yapacak bir şey yok. sırf hayatındaki erkekle var olmayıp bir de yaptığı çocukla ayakları üstünde duruyor izlenimi vermeyen kadınlara bayılıyorum. özellikle sosyal medyada, hayır o mükemmel erkeklerinizi 7/24 görmek istemiyoruz. dönem dönem anı paylaşılır sorun yok ama öyle bir güzellemeler yapılıyor ki aklınız duruyor. bir kadın olarak tek başınıza var olduğunuzun farkına varın. merve doğum yaptıktan sonra sürekli çocuk fotoğraflarına boğacak diye tedirgin olmuştum ama çocuk ile ilgili paylaşımlarla makyaj konularını ayrı bir kanalda topladığı için çok iyi bir karar verdiğini düşünüyorum.

20 eylül 10:25


853. sinsi yorumuna kesinlikle katılıyorum. bunun için böyle uzun analizlere gerek yok. ruj yaptığı videoda başlığı "kullanmadığım mac rujlarım" yapmalıydı bir kere. zaten abuk sabuk renkleri kullandı. karıştırırken de rengi berbattı, dudağına sürdüğünde de. ikisinde de sözlükçe çok beğenilen "dinlendirici" ses tonuyla "hmm harikaa bayıldımm ben bunu kullanırım çok güzel bir ton" dedi. bizi salak yerine koyuyor. youtuberlığı kötü ama oyunculuğu harika, inanan binlerce insan var.

itici kadın. hiç sevmiyorum.

19 eylül 22:22

852. Youtube'un açık ara en sinsi kişisi. Her zaman naif, iyi kalpli, dinlendirici sesi olan zarif biri gibiydi. Sonra instagram'da bir resmin altına "ayağında koktu bu ayakkabılar" diye bir yorum yaptığını gördüm. Yorumu başkası yapsa hiç önemsemezdim ama onun o zarifliğine yakışmamıştı o yorum ve bayağı şaşırmıştım. Yani ne çok giydi bu ayakkabıyı gibi bir yorum yapmasını beklerdim ve o an anladım ki youtube'da yansıttığı imaj ile gerçek karakteri çok farklı. Sonra chanel çantalarım diye bir video çekti. Yorumlarda bir kişi "ya bu chanel çantaların tasarımlarını beğenmeyen bir ben miyim?" diye bir yorum yapmıştı. Merve Özkaynak da cevap olarak "büyük ihtimalle" demiş. Yani sırf marka ve pahalı olduğu için beğenmek zorundaymışız gibi. Kendi bir çantaya 20.000 vererek enayi oluyor bence ve de marka özentisi. Beğenmeme ihtimalimiz yokmuş gibi bir cevap vermiş ve videoda seçtiği çantalar zevksizlik abidesi. Yani sesi dinlendiriyor, çok naif bir kişi vs diye düşünmeyin. Büyük ihtimalle takipçisi artınca kendine güven geldi ve yaptığı yorumlara bakarsanız gerçek yüzünü gizlemediğini görürsünüz. En son youtube zirvesi dediği etkinliğe katılmış. Orada bizi kafaların temsil ettiğini gördüm ve videoyu kapadım.

19 eylül 16:51 ed.20 eylül 10:32

851. Youtuberların instagramlarını kopyaladım, beni hiç böyle gormediniz ( saçlarını ve yüzünü shopluyor sadece ) içeriklerini çok düşünmüş mü acaba ? Gerçekten amaçsız ve saçma.

16 eylül 15:45

850. seviyor ve takip ediyordum lakin artık videoları saçma geliyor ve içerikleri bomboş. hep aynı makyajları yapması da baymadı değil..

15 eylül 20:58


849. Şimdi Merve'nin fanları tarafından eksilenip linç yağmuruna tutulacağım ancak söylemeden edemeyeceğim. Varya insanların bu tavırları oldukça irrite edici, eleştirmek en büyük ve en doğal hakkım. Sevmek zorunda değilim. Anlayışla karşılamayacağınıza adım gibi eminim.

Ve başlıyorum.

Aşırı yapmacık bir insan. Öyle samimiyetsiz birisi ki her tavrından, suradından alenen okunuyor.

Her şeyiyle, her konuda dibine kadar yapmacıklık abidesi. Sevmediği halde birisi veya bir şeyler hakkında o kadar abartı yalakalık veya fanatik-mişş gibi davranıyor ki alenen belli ediyor.

Nasıl anlatsam, Zoraki tavırlarına, yapmacık yapış yapış konuşmalarına asla tahammül edemiyorum.

14 eylül 17:19

848. Photoshop ile saç ve göz renginin vs değiştirildiği bir video çekmiş. burnunun değiştirildiği görüntüde voldemort'a benzeyen youtuber :D 

ilgili medya:
1
14 eylül 08:57

847. denemeli okula dönüş alışverişini izledim ve gerçekten çok kötü giyindiğine karar verdim. o kombinler kendisini o kadar yaşlı göstermiş ki, giyecek başka bir şey bulamamış mı merak ediyorum.

6 eylül 17:45