sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1037)
  • medya (40)

  1037. Klavye delikanlısı bir hater olsam videoya çıkmak yerine direk Merve’yi engeller hesabımın adını da değiştirirdim. İnsan biraz kendine güvenli sorulara cevap verecek birini bekliyor videoya çıkınca. Nefret mesajlarının üzerine konuşmaya bile gerek yok ama eleştiri yapan hesaplarla yüzleşmeli bir video çekse daha iyi içerikler çıkabilir 

  22 dk önce

  1036. son videosu cidden gerçek kesit izliyorum gibi hissettirdi ama ben kurgu olduğunu zannetmiyorum. sorduğu soruları ve videonun amacını da sevdim. aslında takipçi sayısı birazcık fazla olan herkese bu tarz mesajlar geliyor. bana da geliyor, ben bunlara “hater” demem gerçi(gizlinot: çünkü ben kimim ki) aynı şekilde benden nefret etme gerekçelerini de merak etmem, sorgulamam. yine de -bence- çok saçma veya gereksiz bir video değil. çünkü merve gibi bu konuda hassas milyonlarca insan vardır diye düşünüyorum.

  bugün 15:12

  1035. ahahahah çok güldüm videosuna. perihan savaş gerçek kesit gibi olmuş :D

  bugün 14:08

  1034. Hater videosunun kurgu olduğunu düşünüyorum

  bugün 01:26

  1033. jskdmsmfksd ya normalde youtuber/blogger insanlar hakkında pek bir şey düşünmem. izleyeceksem izler geçerim. Ama şu hater videosundan sonra bariz bir şekilde ben utandım.

  bugün 00:05 bugün 00:06

  1032. 'Haterımla yüzleştim' videosuna kadar herhangi bir şey hissetmediğim ama merak edip izledikten sonra bir daha hiç izlemeyeceğimi anladığım youtuber.

  Birincisi bir girdide videonun altındaki olumsuz yorumlar denmiş. Olumsuz yorum yok? Herkes kıza saldırmış. Mervenin amacı da buydu zaten, inkar etmesin hiç.

  Çok samimiyetsiz geldi hele o göz dolmaları falan. Hani böyle derdin bu mu dedirtti. İnsanlar seni sevmeyebilir bunda ne var ki. evet hakaret etmemeli kimse kimseye fakat gerçekten video çekince ne oldu yani? Kız hayatında unutamayacağı bir ders mi aldı? Resmen kibar kibar giydirdi kız da kem küm etti bu nasıl izleyen kimseyi rahatsız etmedi onu anlamıyorum, beni çok rahatsız etti. Arkadaki gerilim müziği ve kızın sesinin o denli değiştirilmesine yorum dahi yapamıyorum nerden bakarsan bak re za let. Ne kadar egoist olduğunu kanıtlamış oldu bence.

  dün 14:17

  1031. Az önce youtube'daki 'haterımla yüzleştim' videosuna denk geldim. Ardından süslüdeki yorumlarına bi bakıyım dedim ve gelen olumsuz yorumlara anlam veremedim. Kadın, karşısındaki kızın üstüne gitmemiş gördüğüm kadarıyla sadece sorular sormuş. Zaten kızı ifşa da etmemiş, 'dur şunu rezil ediyim' düşüncesiyle. Yani buradaki amacı kişisel değil, genel bir farkındalık yaratmak. 'Sen kimsin ki nefret edenin olacak' ya da 'olayı fazla büyütmüş' seklinde yorumlar gördüm de, bu ciddi bir zorbalık, kendi başınıza gelen bir durum olmadığı için nasıl bu kadar küçümsersiniz.

  İnsanların, özendikleri hayatı yaşayan başka insanlara sırf bu yüzden nefret etmelerinden başka bir şey değil. Benzeri bir durumu hayatımın son yıllarında yaşadığım için videoda yanlış hiçbir şey görmüyorum. Umarım bazı boş beyinlilerin kafasında ufak da olsa farkındalık oluşturmuştur.

  dün 13:12

  1030. Bu kadının izlenme uğruna yapmayacağı bir şeyin olmadığını gösterdi son videosu. Yazık.

  dün 13:07

  1029. hater videosu serap ezgü programı gibi olmuş arkadaki müzikten çok rahatsız oldum aşırı irite ediciydi ve kimse kimseyi sevmek zorunda değil samimiyetsiz bulabilir ee nolmuş yıllardır youtube camiasında lincin alasını yiyen insanlar bile o kişiyi karşısına alıp hesap soracak kadar ileri gitmedi

  dün 13:00

  1028. videoyu enteresan buldum. aslında merve özkaynak’ın yapmak istediği şey bence klavye delikanlılığı yapmak kolay, gel bir de yüzüme söyle diyerek o zavallı kızın nezdinde bu düşüncedeki herkesi tokatlamak. videonun konsepti, arka plan ve müzik biraz fazla şov içerikli olmakla beraber gerekli bir video olduğunu düşünüyorum. en azından kızcağızla oturup konuşmasını doğru buldum. bu kız bundan sonra insanlara ölsen umrumda olmaz tarzı şeyler yazacaksa bir daha düşünür bence çünkü gerçekten çok mahcup oldu. video kısmı da şu açıdan iyi olmuş bence, bu kızcağız gibi davranan birileri, belki bir belki iki kişi oturup düşünse bu vesileyle kardır. merve özkaynak ablalık yapmış. kendisine karşı nötrüm bu arada ne severim ne sevmem. 

  kızcağıza da kızcağız dememin sebebi, belli ki davranışlarının önünü sonunu düşünmeyen, safçana bir gencimiz. umarım bundan sonraki hayatında insanları rencide edecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterir. 

  dün 03:36