girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (924)
  • medya (37)

924. ted konuşmasını izledim. bilim insanı desen değil, sanatçı desen değil, gazeteci desen değil, sporcu desen değil, kime ne faydası var belli değil. ne alaka anlamadım. garibim steve jobs, bill gatesle falan karşılaştırma yapıyor, gülesim geldi. vasıfsız, boş beleş insanları yüceltmek bütün dünyada fazlaca popüler malesef...

13 kasım 10:53

923. Mavi gözlü olmanın ekmeğini herkesten çok yediğine inandığım youtuber.

12 kasım 20:12

922. Kimseye kulak asmadan ilerlemesini bayağı seviyorum. Neler dediler kadına ama özgüveni hiç kırılmadı. Hem ailesini hem işini çok güzel dengede tutuyor maşallah. Sosyalliğini de yaşamasını biliyor, ben çok beğeniyorum kendisini. Ayrıca özgün içerik konusunda da bayağı başarılı.

12 kasım 19:23 ed.13 kasım 10:58


921. Güzel bir kız ama şık değil. Neden değişik ya da farklı giyinmek yerine sadece şık ve zarif olmayı seçmiyor. Güzellik potansiyelini kesinlikle farklı görünmek adına boşa harcıyor. Zorlama kombinler, çalışılmış görünümler artık baydı göz yoruyor. Jilet gibi bir Zarif şıklık kendisine daha yakışır gibime geliyor.

12 kasım 19:22

920. newyorka en az 10 tane kabanla gitmiş ya da oradan almış bilemiyorum. 1 haftalık tatile kaç valizle gittiyse artık. gezmekten çok kıyafet değiştirdi.

10 kasım 23:13

919. Hiç tanımadığım ama sürekli adını görünce youtube videolarından birini açtığım, biraz dinledikten sonra ise yüzünü ve ses tonunu oyuncu özge özberk'e benzettiğim kişidir.

9 kasım 23:19

918. Son zamanlarda takip ettiğim çoğu insta sayfasında kendisini yorum yapmış olarak görüyorum. Ve üslubu çok yavan. (link: https://www.instagram.com/p/BntSrCjFvx7/?utm_source=ig_web_copy_link Şu videonun tam olarak karşılığı sanırım şu aralar )

9 kasım 18:59


917. üstteki entryi okuyunca merve sen misin? demek geldi içimden . Bu sektörde rejide çalışan bir yakınım aracılığı ile duyduğum kadarıyla işi oldukça profesyone yapan 3 tane kameramanı olan , bloggerlık için asistanı bulunan sanki bu işi kendi çapında yapıyormuş gibi gözüken ama arkaplanda çekim içerik vs için ordu bulunduran ultra zengin blogger.

9 kasım 12:17 9 kasım 13:45

916. Ne kadar kötü kalplisiniz inanamıyorum burada yazılanların çoğuna. Yok kocisinin pr'ıymış , yok bu kadın ted'e çıkmak için ne gibi bir başarıya sahipmiş. Öncelikle şunu soyliyeyim Merve fanı değilim, arada açar hoşuma giden içeriklerini izlerim. Her zaman üslubu hali tavrı çok kibar bir kadındı. 1 milyon abonesi var bu kadının ve izlenme oranları oldukça yüksek herhalde bunu da kocisi yapmadı değil mi ? Başarılı bir kadın varsa mutlaka arkasında zengin bir adam vardır yoksa başarılı olamaz değil mi ? Başarısını küçümsemişsiniz peki siz ne başardınız da bu kadının başarısı size balon geldi ? Neden biz bir şeyler yapmaya çalışan insanları hasetligimizden alaşağı etmeye çalışıyoruz ? Kaliteli içerikler üreten ,üslubunu her zaman korumuş, kendini devamlı geliştirmeye çalışan başarılı bir kadın görüyorum ben. Aksini gören kendi başarısızlığından oturu insanların başarılı ve aynı zamanda düzgün ve huzurlu bir hayat yaşıyor olmasını hazmedemeyenlerdir.

9 kasım 01:06

915. Sayesinde ted türkiye nin gözümde ki imajını zedelemiş kadındır kendisi. Hayır yani sen naptın oraya çıkacak! Ne ürettin, hangi alanda ne başarısı yakaladın...?! Ayrıca, istediği kadar sevimli olmaya çalışsın, son derece samimiyetsiz buluyorum kendisini... 

9 kasım 00:01