sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1032)
  • medya (40)

  1032. sosyal medyada çokça karşılaşabileceği türden bir insanı bu kadar ciddiye alıp gözleri dola dola soramazsın konsepti gibi bir konseptte sorguya çekmesi bana saçma geldi. sonuçta yıllardır bu işi yapıyor ve böyle insanlara alışmış olmasını beklerdim ben,amatörce geldi yaptığı şey. en büyük derdi bu olur umarım her zaman

  1 saat önce

  1031. 'Haterımla yüzleştim' videosuna kadar herhangi bir şey hissetmediğim ama merak edip izledikten sonra bir daha hiç izlemeyeceğimi anladığım youtuber.

  Birincisi bir girdide videonun altındaki olumsuz yorumlar denmiş. Olumsuz yorum yok? Herkes kıza saldırmış. Mervenin amacı da buydu zaten, inkar etmesin hiç.

  Çok samimiyetsiz geldi hele o göz dolmaları falan. Hani böyle derdin bu mu dedirtti. İnsanlar seni sevmeyebilir bunda ne var ki. evet hakaret etmemeli kimse kimseye fakat gerçekten video çekince ne oldu yani? Kız hayatında unutamayacağı bir ders mi aldı? Resmen kibar kibar giydirdi kız da kem küm etti bu nasıl izleyen kimseyi rahatsız etmedi onu anlamıyorum, beni çok rahatsız etti. Arkadaki gerilim müziği ve kızın sesinin o denli değiştirilmesine yorum dahi yapamıyorum nerden bakarsan bak re za let. Ne kadar egoist olduğunu kanıtlamış oldu bence.

  2 saat önce

  1030. Az önce youtube'daki 'haterımla yüzleştim' videosuna denk geldim. Ardından süslüdeki yorumlarına bi bakıyım dedim ve gelen olumsuz yorumlara anlam veremedim. Kadın, karşısındaki kızın üstüne gitmemiş gördüğüm kadarıyla sadece sorular sormuş. Zaten kızı ifşa da etmemiş, 'dur şunu rezil ediyim' düşüncesiyle. Yani buradaki amacı kişisel değil, genel bir farkındalık yaratmak. 'Sen kimsin ki nefret edenin olacak' ya da 'olayı fazla büyütmüş' seklinde yorumlar gördüm de, bu ciddi bir zorbalık, kendi başınıza gelen bir durum olmadığı için nasıl bu kadar küçümsersiniz.

  İnsanların, özendikleri hayatı yaşayan başka insanlara sırf bu yüzden nefret etmelerinden başka bir şey değil. Benzeri bir durumu hayatımın son yıllarında yaşadığım için videoda yanlış hiçbir şey görmüyorum. Umarım bazı boş beyinlilerin kafasında ufak da olsa farkındalık oluşturmuştur.

  bugün 13:12

  1029. Bu kadının izlenme uğruna yapmayacağı bir şeyin olmadığını gösterdi son videosu. Yazık.

  bugün 13:07

  1028. hater videosu serap ezgü programı gibi olmuş arkadaki müzikten çok rahatsız oldum aşırı irite ediciydi ve kimse kimseyi sevmek zorunda değil samimiyetsiz bulabilir ee nolmuş yıllardır youtube camiasında lincin alasını yiyen insanlar bile o kişiyi karşısına alıp hesap soracak kadar ileri gitmedi

  bugün 13:00

  1027. videoyu enteresan buldum. aslında merve özkaynak’ın yapmak istediği şey bence klavye delikanlılığı yapmak kolay, gel bir de yüzüme söyle diyerek o zavallı kızın nezdinde bu düşüncedeki herkesi tokatlamak. videonun konsepti, arka plan ve müzik biraz fazla şov içerikli olmakla beraber gerekli bir video olduğunu düşünüyorum. en azından kızcağızla oturup konuşmasını doğru buldum. bu kız bundan sonra insanlara ölsen umrumda olmaz tarzı şeyler yazacaksa bir daha düşünür bence çünkü gerçekten çok mahcup oldu. video kısmı da şu açıdan iyi olmuş bence, bu kızcağız gibi davranan birileri, belki bir belki iki kişi oturup düşünse bu vesileyle kardır. merve özkaynak ablalık yapmış. kendisine karşı nötrüm bu arada ne severim ne sevmem. 

  kızcağıza da kızcağız dememin sebebi, belli ki davranışlarının önünü sonunu düşünmeyen, safçana bir gencimiz. umarım bundan sonraki hayatında insanları rencide edecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterir. 

  bugün 03:36

  1026. Son videoyu o kadar anlamlandıramadım ki. Neden böyle bir video var o kız neden kabul etmiş. Soramazsın formatına çevirmiş olayı. Ayrıca burda amacım kimseye ders vermek değil dedi peki amacın neydi merveciğim 

  dün 23:54

  1025. Şu son videosu o kadar creepy ki anlatamam. Niye böyle yüz saklamalı siyah arkaplanlı gerilim müzikli bir video yapmış ki ne gerek var yani? Video konsepti zaten bir garip youtubersan eğer nefret yorumuna da saygı yorumuna da açıksın demektir seni kimse zorla o koltuğa oturtup video çektirmiyor. He bu demek değil ki insanların kişiliğine vs ağır laflar edelim/edilsin ama bu tutum da yanlış yani videonun altında da kıza sövmüş bir sürü kişi. Sana yapılmasından hoşnut olmadığın şeyi sen de başkasına yapılmasını sağladın merve?

  dün 21:08

  1024. Iyiydi merve.

  dün 20:48

  1023. ya hayır ne gerek vardı böyle bir videoya, valla anlamlandıramıyorum.ne bileyim bakın çok demokratım ı gösterme çabası olsa olsa.

  dün 19:49