yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1040)
  • medya (47)

  1040. sürekli her şeyi seviyor, beğeniyor. Ben uygun fiyatlı kullanıyorum diyor ama mac, dior görünce bi farklı oluyor(gizlinot: 2018-19 için söylüyorum)ben sanmıyorum kullandığını. Eğer gerçekten kullanıyorsa bunu sadece tatile giderse anlarız neyse asıl mesela videoları En az 20-25 dakika. Gına geliyor bana. Son 1 yıldır izlemedim çünkü o kadar çok uzatıyor ki. Sadede asla gelmiyor 1.75te(gizlinot: YouTube video hızı) izlemiştim en son.

  Not:uygun fiyatlı isterse kullanır isterse kullanmaz. Her uygun fiyatlı videosunda ben bunu çok seviyorum, ben bu ürünü kullanıyorum demesi. İstisnasız her videoda yapıyor bunu.

  ilgili medya:
  1
  10 mayıs 01:54 10 mayıs 01:55

  1039. Gözlerinin birbirinden farklı olması çok hoş. Genel itibariyle sevdiğim youtuber. Yaptığı makyajlar verdiği bilgiler hoş, yararlı.

  9 mayıs 19:22

  1038. bu kadar çok insana hitap etmesine rağmen nasıl bu kadar bilinçsiz davranıyor anlayamıyorum. son videosunda maskeden bahsederken gözlerini devirerek ''eve gidince maskeyi yıkayıp kurutacağım çünkü benimki tek kullanımlık değil. çevreye duyarlıyım.'' diyor. virüs için kullandığı siyah kumaş maskenin (gizlinot: dolandırıcılar nanomaske diye satıyor :D) hiçbir koruyuculu yok. (link: https://www.youtube.com/watch?v=2VR0hVLw_Mk&t=931s link) umarım takipçileri koştur koştur yıkanan maske almazlar.

  16 nisan 20:07


  1037. yalancıdır.

  missha self-control isimli peeling ürününü denediği videosunda, ürünün topaklanan bir içeriğe sahip olduğunun gayet farkında olmasına rağmen, sanki cildindeki ölü derileri soyuyormuş gibi yansıtan, insanları kandıran youtuber. izlediğimde ben de bilgisizdim, allahtan param yoktu da alamadım. sonradan çisem çakır'ı keşfedince bu kadının insanları ne kadar da yanlış yönlendirdiğini fark ettim.

  yine aynı şekilde banyo sonrası gözeneklerini elinde peçeteyle nasıl sıka sıka temizlediğini gösteriyordu bir videosunda. kendisini dinleyip güvenip denemiştim de cildim haftalarca soyulup dökülmüştü. 

  hem cilt bariyerine zarar veren şeyler öneriyor hem yalan yanlış reklam yapıyor para için. ben de o zamanlar diyordum ki, ne tatlı ne iyi kadın. diğerleri gibi ergen değil. hahaay. 

  bu karantina günlerinde de link verenler arasında bu arada.

  edit: üstte bir yazar "hyaluronik asidi gündüz kullanmayın, aha ve meyve enzimlerini kullanabilirsiniz dedi" yazmış. inanamayıp izledim videoyu, cidden söylemiş bunu. yok artık ya. cidden bu kadar bilgisiz olup çok biliyormuş gibi yalan yanlış tavsiye vermeye hiç mi utanmaz insan. bari bir kontrol et söylemeden önce de doğrusunu öğren. kim bilir kaç genç kadın bunu dinleyip yüzünü yaktı şu sözleri yüzünden.

  7 nisan 05:45 7 nisan 06:14

  1036. buradaki girdileri okuyunca üzüldüğüm youtuber. bugün saçmasapan bir rüya görüp youtube'a highlighter kullanmayı öğrenmek amacıyla girdim, lisa eldrige dışında hiç makyöz izlemedim, onu da yapabileceğimden değil ses tonunu ve aksanını çok sevdiğimden izliyorum. merve'nin bir yeni başlayanlar için makyaj videosunu buldum, konuşması ve anlatışı çok doğal ve açıklayıcı geldi, tam beğendim diyordum ki burada en son çektiği videolarla ilgili girdileri görünce üzüldüm. geri dön merve ses tonun çok hoş.

  23 mart 10:16

  1035. her akışta yükseldiğinde hakkında bir girdi yazıyorum sanırım çünkü kanalının gidişatını görmek çok üzüyo eskiden çok yararlı makyaj videoları çekerken şimdi saçma sapan bi eğlence kanalına dönmüş gibi. bir nesle makyajı bu kadın öğretmişti ama şimdi nasıl daha çok izlenirim gibi düşünüp hareket ediyor bence. yine de başarısını görmezden göremeyeğimiz youtuberlardan.

  13 mart 01:49

  1034. Gereksiz polyanna.

  Hep bi sevgi kelebeği havaları, olumsuz görünmeyeyim çabası çok itici. 13 yaş grubuna hitap eden saçma videolarından bahsetmeye gerek yok sanırım.

  12 mart 23:32


  1033. ergenler gibi sürekli « ağğğğbiii » kelimesini kullanması o kadar itici geliyor ki. genç ve cool olacağım diye aşırı yapmacık oluyor...

  12 mart 21:43

  1032. hyalüronik asit kullanırsanız gündüz kullanmayın diyip, ahalar meyve enzimleri sabah kullanılır dedi son videosunda .....

  12 şubat 21:49

  1031. sanırım hafıza kaybı yaşayan youtuber.

  sen makyaj videoları çekiyordun çocuğun doğmuştu. sen ne ara 17lik ergenlerin çekmediği videolara kaldın merve

  yazık ya bence koyverdi. madem marka olamıyorum bari en çok izlenecek şeyleri çekeyim dalga geçsinler gene de adımı zikretsinler dedi.

  2 şubat 02:25