sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1017)
  • medya (40)

  1017. videolarına altyazı koyan youtuber. (gizlinot: bu bence güzel bir jest)

  27 haziran 10:29

  1016. Akışta görünce takipçisi kaç oldu diye bir bakayım dedim. Youtube'da 1.5milyona ulaşmış ancak izlenmeleri maksimum 300-400k arası üstelik makyaj ve favoriler videoları 100k izlenme almış sadece. Kendisinden daha az takipçisi olanlar bile bu izlenmeye ulaşıyor zaten, 'influence' etmek bu değil bence sevgili merve. Şişirilmiş takipçi sayınızın ardında gerçek izlenme sayılarına bakın bence.

  27 haziran 10:25

  1015. Mac işbirliği ile çıkardığı x merve özkaynak seti bütün blogger ve youtuberların elinde olduğu ve setten sürekli bahsedildiği için , bu ürünün onlara tanıtım olarak gönderildiğini düşünüyorum.

  Sergül bile makyaj videosu çekmiş ki, sergülün pek işi olmaz makyaj videosuyla

  26 haziran 12:48

  1014. siyah nokta temizleyici aleti denediği son videosunda öyle abartı,argo tepkiler vermiş inanamadım. Dışarıdan çok hanım duran biri olduğu için ''yaaa,abii,oha'' gibi abartılı ifadeleri komik geldi asdfghj

  12 haziran 00:08

  1013. her ne kadar son videolarındaki çeşitlilikten çoğu videosunu izlemesem de; kendisi ürün incelemelerini dikkate aldığım, sayesinde güzel ürünler keşfettiğim tek türk makyaj youtuberı. yabancılarda da lisa elridge, wayne morris gibi klasiklerden düzenli takip ettiğim çok az zaten, ama türklerde bir tek merve özkaynak'ın önerilerinden fayda gördüm. her beğendiği ürünün harika olduğunu düşünmüyorum çünkü bir ürünü kısa bir süre kullanıp bir sene boyunca her gün kullanmak arasında fark var, insanın o günkü deneyimi bile belli şartlara bağlı fakat incelediği ürünlerde olabildiğince doğru bir şekilde deneyimlerini yansıttığını düşünüyorum.

  danla biliç'i makyajdan çok komedi/reality kategorisinde değerlendirerek severek takip ediyorum, o yüzden onu saymadım.

  11 haziran 01:00 11 haziran 01:01

  1012. Bence iyi bir içerik üreticisi. Farklı şeyler denemeyi oldukça seviyor. Fakat makyaj yaparken aşırı hızlı hareket ediyoruz yani harala gürele makyaj yapıyor. Zaten marifet onu nasıl sürdüğünde değil marifet ne sürdüğünde. Pahalı markaları nerene sürersen sür efsane durur yağ gibi kayar. Merveyi seviyorum ama bazen ukala tavırları oluyor. Ama çok içten ve samimi olmasını seviyorum. Ya videolarda sürekli saçlarıyla oynamasını sevmiyorum çok dikkat dağıtıyor. Bir de diksiyonu çok güzel diyenler var. Başlarda bana da çok iyi geliyordu fakat artık itici geliyor. Bir Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak söylüyorum ki diksiyon demek r leri yuvarlayarak konuşmak, sözcükleri İngilizler gibi yuvarlayarak ve yutarak konuşmak değildir. Bu yüzden bazen iğreti konuşuyor.

  6 haziran 05:16

  1011. san fransiscoda gittiği teknolojik tanıtım etkinliğinde ne güzel arttırılmış gerçeklik falan gösteriyor derken saçma sapan bir oyunda uzuuun uzun mölemeye başlayınca dayanamayıp videoyu kapattım. kendi izleyici kitlesini analiz edip kanalını ona yönelik şekillendirdiğinin artık hepimiz farkındayız ama bu kadarına gerek var mıydı gerçekten ?!

  6 haziran 00:14

  1010. Güzel kadın ama sırf güzel diye birini izlesem, VS defilelerini izlerim. beni en çok rahatsız eden şey, video konularında daldan dala atlaması. Bir bakıyorsunuz makyaj, bir bakıyorsunuz kıyafet , bir bakıyorsunuz 300 liraya mağaza karşılaştırma, arkadan 50.000 ruju karıştırdım çöp gibi renk çıktı, ordan pat kırmızı halı, sonrasinda kiskanc gibi çektiği gelinlikli videosuna ayar olmuştum, en son izlemeye tahammül edemediğim san Francisco ev türü final oldu!

  Yahu bacım sen emlakçı misin, gelinlikci misin, modacı misin, mua misin yoksa yaşam koçu falan misin

  Meslek seçiminde kararsız kalan okul çağındaki çocuklar gibi anlamsiz, saçma sapan konular. Orjinal içerik değil çorba yaptın kanalı

  2 haziran 11:31

  1009. bu kış youtubeda ilk kez denk geldim bir kaç videosunu izledim, beğendim. Sonra video listesine bakınca çocuklara yönelik kanal gibi geldi. o video isimleri, kapakları .d her ayda bitenler çekmiş .d bu videoları bir gün öncesinden ürünleri sıkıp sıkıp elde ediyorlar gibi geliyor. samimi olacağım diye aşırı abartılı hareketler ediyor. mac ile olanda abartının zirvesini oynamış. gidip bir markadan bi far bi allık bi de ruj rengi seçmek ne zamandan beri büyük bir basari oldu. merak edip instagramina baktım kapanmış gözüküyor ,mac ile üstün başarısından dolayı nazarlara geldi galiba .d

  26 mayıs 23:23 26 mayıs 23:25

  1008. Mac uzun sure önce duyguyu kapak yüzü yaptığında zaten kara listeme girmişti. :/Sonra merve özkaynak ile işbirliği yapınca da iyice gozumden düşmüştü. Simdi bu iki insanin ne özelliği var? Bir kere spor yapmiyolar. İkisi de jöle gibi. Duygu sağlıksız duran bir zayiflikta ve asiri tembel , mervenin ise kolları, suratı falan yağlı ve yüzü de her zaman terli durur . Otururlar kamera karşısına boş boş konuşurlar. Hangi kitleyi etkiliyorlar cidden muamma. Yani makyaj konusunda da eğitimleri yok ki. Sen ben gibi makyaj yapıyorlar asla taktik, yeni bir bakış acısı sunmuyorlar. Bu iki insanin gozumde komşu teyzeden farkları yok. İkisi de yemek ve temizlik videosu çekseler aslında onlara daha çok yakışır. Çünkü kendileri bisey bilmeyip de bisey biliyor gibi gorunenlerden. O nedenle boyle markaların hangi akılla bu tip insanlarla çalıştığını anlamıyorum. Duygunun yüzünün burcu güneşten farkı yok, mervenin yüzünün gözden başka albenisi yok. Yani o yok bu yok. Mac gibi markalar böylelerine hediye göndererek, işbirliği yaparak kendi kalitelerini düşürdüler. Alanlar zaten ucuz diye alıyor yani merveyi sevip alan yok. Mac gibi markalar dünyaca unlu modellerle vs çalışmalı cidden kalitesi şuan düştü. Nasıl bir satış pazarlama tekniği bu belli değil. 5 lira olsa yine almam mac ten urun. Youtuber tayfasına tenezzül etmeyen markalardan urun almak en güzeli. Tr zaten kozmetik cenneti sadece mac yok artik. Bulunmaz hint kumaşı da değil. Böyleleri de bisey başardık diye geçinsinler bakalım kendi kendilerine. Oysa ki bu bir basari değil kesinlikle markaların yanlış stratejisi. Merve zaten renk uyumundan anlamadığı için riske bile girmeyip kahverengiye yoneliyor.Aşırı sıradan bir set olmuş. Bu set 400 lira olsa kapak yüzü de rihanna gibi biri olsaydı iste o zaman satış fiyata rağmen patlardı çünkü rihannanin kendi kitlesi var. İste bu insanları etkilemektir. Merve nin yüzü asla mac e uygun değil. Eskiden mac, sephora gozumde buyurdu ama şuan xp den farkları yok gozumde.

  26 mayıs 22:02