yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1053)
  • medya (44)

  1053. (yazar: Ponyo) süslümün girdisinin alnı olsa da öpsem. Sözü edilen videoyu izlerken aynı şeylere takıldım.

  Zaten merve hanımı sevmezdim. Bana tavsiyeleri gerçekçi gelmiyor. Açık açık işbirliği demiyor ama bazı övdüğü ürünler resmen sponsorluk kokuyor. Öncelikle bir insan hep mi yüksek fiyatlı ürünlere odaklanır. Kendisinin kozmetiğe bu denli para harcaması çok normal çünkü işi bu. Fakat benim henüz bir işim yok. Her kategoriden ürünün en iyisini alma şansım da yok. Her videoda çoğunlukla high end markalar görmekten yoruldum.

  Bununla birlikte anlattığı hikayeler aşırı komik. Paella'ya bayılan biri ve üstelik yurtdışına hep çıkan biri nasıl olur da ispanyolca'da "ll" harfinin y/c olarak okunduğunu bilmez hayret doğrusu (gizlinot: iki farklı bölgeden biri paeya olarak okurken diğeri paeca diye okur. Aksan farklılığı yani). Hadi black pudding'i bilmiyordun, google'dan bakar insan. Sanırım bana her anlamda güzel bilgiler katan, ufkumu genişleten insanları izlemeyi seviyorum. Ne yazık ki merve hanım benim için bu kategoride değil. Bu arada o pahalı bir gün videosu aşikar bir biçimde sponsorlukla çekilmiş. Bu yüzden kendisi sürekli olarak garsonlara minnettar olarak bakıyor, gereksiz övgülerde bulunuyor. Kaldı ki video da zaten aynı günde çekilmemiş. Kimse arka arkaya o kadar şeyi yiyemez. Bence izleyicilerini böylesine kandırmak yerine dürüst bir biçimde izah ederek doğal olabilirdi.

  24 kasım 03:41

  1052. Londradabirtürkkızı'nın reklam dedektifi videosundan sonra kendisini ikiyüzlülükle suçlayan YouTuber. Fotoğrafının altına konuyla ilgili yorum yaptım ışık hızıyla silindi ki bu da videoda bahsedilenlerin gerçek olduğunu gösteriyor. 

  23 kasım 16:10

  1051. Özenli, dikkatli, işini iyi yapan, öğretici makyaj videoları (gizlinot: Tutorial) ağırlıklıyken uzunca bir süre takip edip bir çok videosunu da izleyerek saygı duyduğum bir youtube içerik üreticisiyken;

  'Mac ruj muadilleri' videosuyla nazarımdaki düşüşün başlangıcını yapan, 'mac' düşkünlüğü giderek rahatsız ederken bir de yanına sayısız sponsorlu videolar yayınlayıp güveni kaybettiren youtuber...

  Epeydir takip etmiyorum. Youtube önerilerinde karşıma vlog içerikleriyle çıkıyor zaman zaman. (Her kim olursa olsun (gizlinot: Gezgin olmadığı sürece) vloglar kesinlikle ilgimi çekmiyor) mac'le olan işbirliği ne mac'in satışlarını arttırdı ne de merve özkaynak takipçilerini. Yayınladığı son vlogla ilgili, yazar arkadaşlarımın da yorumlarını okuyunca... durumun ehemmiyetini gördüm.

  Tanım: düşüşte olup, çıkmak için çabalarken durumu daha da kötüye sokan youtuber.

  31 ekim 02:04 31 ekim 02:35


  1050. Vakkonun yemeğine kabarık kırmızı elbise ile gitmesi gözümde canlandı ve istemsiz güldüm ahahshshs. Kendisine karşı nötrüm ama son videosunu izlerken o yemekleri ilk gördüğünde ki görmemişliği beni inanılmaz rahatsız etti hele kahvaltıdaki tepkileri ve garsonun asla oralı olmayışı afsfsgs

  31 ekim 01:32

  1049. Lüks restoranlarda yemek yedim videosunu izlerken başkası adına utanma yaşadım resmen. Kahvaltı sofrasındayken anlattığı mide bozma/tuvalete koşma hikayesi, her gittiği restoranda garsonlar servis yaparken hiç görmemiscesine verdiği tepkiler, black pudding ve pudding konsepti ile ilgili hikayesi, michelin yıldızlı restorana gidip porsiyon küçüklüğüne şaşırdığını anlattığı hikayesi (gizlinot: Meğer o restoranlar gurme restoranmis diyor bir de) , paella diye üstüne basa basa yaptığı harika telaffuzu, kızarmış bir tür biber olan pimientos adlı bibere ısrarla "közlenmiş mimiyentos" diyip durması... insan bilmeyebilir bu arada orada sorun yok ama bu içeriği çekip yayınliyorsan ya da kendini "uzman" diye nitelendiriyorsan (gizlinot: Tatlı uzmanıymış öyle diyor) araştır ve öğren bari. Gerçekten 'çok gezen mi bilir çok okuyan mi' sorusunun cevabının 'çok gezerken çok okuyan bilir' olması gerektiğinin kanıtı kendisi. Bu kadar imkanı varken geliştirse kendini keşke... videodan anladığım o ki; bu kadar yılda sadece gittiği ortama uyumlu giyinmek konusunda bir gelişim göstermiş.

  Ps: kendisini severek takip ederdim eskiden bu arada. Hater falan değilim yani. Ama yazık cidden maddi manevi imkanları varken bu şekilde olması.

  31 ekim 01:17 24 kasım 18:05

  1048. Kendisini iyi ifade edemeyen youtuber. Cümle yapıları korkunç, gereksiz yere bir sürü kelime kullanıyor. İyi bir aileden geldiği çok belli fakat kendisini çok iyi yetiştirebildiğini düşünmüyorum. Özetle, kendisini dinlemeye dayanamıyorum.

  31 ekim 01:17

  1047. Marks&spencer türkiye yeni sezon yüzü olması için üç kişiyle anlaşmış; burcu esmersoy,maritsanbul (meriç küçük) ve merve özkaynak. İlk ikisini anlıyorum ama mervenin seçilme sebebini anlayamadım açıkçası. Stil ikonu değil,model değil,moda konusunda aman aman etkin de olduğunu sanmıyorum. Tıpkı altınbaşak light bisküvi reklamında oynaması gibi anlamsız geldi.

  25 ekim 19:32


  1046. Bütün haftasonunu evde hasta yediğim için youtubea sardım. Saç videosu hasan bey açısından başarılı olmuş. Gidip kafamı balla yıkamamak için zor duruyorum sjdjfk

  20 ekim 19:59

  1045. Her videosunun başında üç saat abone olmamız için adeta yalvaran youtuber. Ya sıkıldık sıkıldık. Sen güzel içerik üret zaten insanlar abone olacaklar. "abone olup yandaki minik zil işaretine tıklayıp iki çentik olmasını beklemelisiniz. Merve yeni video yükledi diye bildirim gelmesi için" (gizlinot: Öh artık) tabi bunu derken kulak tırmalayıcı bir zile de basmayı ihmal etmiyor. Sırf o girişini görmemek için izlemeyi bıraktım. Artık biri bu youtuberlara "abone olun" diye yaptığı hatırlatmaların ters teptiğini anlatsın.

  14 ekim 19:00 14 ekim 19:07

  1044. Merve bana göre çok tatlı birisi. Çok seviiyorum ama bende eski halini daha çok izlemek isterim açıkçası. Bu tarz videoları izlesem gidip Enes Batur izlerim, umarım en kısa sürede eski formatına döner:)

  6 ekim 15:27 28 ekim 20:51