yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1048)
  • medya (45)

  1048. malesef cenazeye gitmesi kendisi hakkındaki fikirlerimi değiştirmiyor. tamam üzülmüştür, gitmiştir okey ama takdir edilecek bi yanı yok yani. merve de gitmiş diye alkışlayamam. ki kendisi meryemcan, şeyda gibi kişilerle takılıyor. -meryem'in gitmemesi de bi tuhaf olmus-. her neyse merve'de daha çok aman hiçbi şeyden geri kalmayım, aman gençlerle takılayım elektriği var. şeyda ve basak gitmeseydi gider miydi bakalım. asıl vay be gerçekten değer veriyomus denilmesi gerekenler selin ciğerci ve yusuf yalmancı bana göre. merve, basak ve seyda gidiyor diye gitmiştir. onlar gitmese gitmezdi. edit : girdilerde kvga ediliyor diye saçmalamış yine saçma bi yazar. ki ben de kendi düşüncemi belirttim. kendisi girdilerde kavga ediliyor diyerek asıl kavga baslatan kişi. offf bıktım şunları engelleye engelleye.

  1 saat önce 1 saat önce

  1047. bana göre tüm youtuber/blogger tayfa içindeki en iyi niyetli en düzgün olanı merve. neslican’ın vefatında da örnek bir davranış sergilediğini düşünüyorum. çok ağlamış gözlerinden belli ama cenazede ne şeyda gibi abartılı hareketlerle ailesinden bile daha ön planda olmaya çalışmış, ne duygu gibi ya da gökçe gibi prim yapmaya çalışmış, ne de danla gibi taziye mesajından 2 dakika sonra eğlencesine devam etmiştir. 

  2 saat önce 2 saat önce

  1046. Neslican’ın cenazesine gitmiş ve bir tane bile post paylaşmamış. Onun hakkındaki fikirlerimi değiştirdi 

  bugün 19:18

  1045. yazık iyice bitirdi kendini. neden saçma sapan içerikler üretmek zorunda hissediyor kendini hiç anlamadım. bir de nasıl utanmıyorsun onları yayınlamaya mesela? hani türkiyenin en çok izlenen güzellik kanalıydın, nasıl oluyor yani bu? eskiden instagramına bir bakardım ne giymiş nasıl poz vermiş diye, artık bakılcak gibi değil.

  16 eylül 23:15

  1044. Merve stilin gözlerimi kanatıyor. Çok acımasız bir yorum oldu özür diliyorum ama nolur ya biraz araştır yada seni giydirecek birini tut. Bazı parçalarını inanılmaz beğeniyorum. bazen de olmuyor yani hiçbir parçayı birbirine olduramıyor sanki hep emanet duruyor üstünde. Allah aşkına o deri ceketin o pantolonun altına o incecik bantlı ayakkabı olmuş mu ayakların donacak soğuktan. yada bu pantolonu giyerken ne yaşadın merve. Üstüne neden o gömlek neden o ayakkabı allahım tansiyonum düştü 

  Edit: linklerde sorun olmuş süslüler medyaları ekledim

  Edit2: mayosu ve krem askılı bluzu efsane yakışmış tenine saçına. Bir insan hem bu kadar güzel giyinip hem nasıl bu kadar kötü giyinebilir gerçekten hayret

  ilgili medya:
  4
  16 eylül 00:24 16 eylül 00:30

  1043. Nip fab ürünlerini denediği videoda türkiyeden asla almadığını söylüyor, demek watsons boykotuna devam mevy. Hadi yine süslülerin

  gözüne girdin snssnsj

  15 eylül 18:25 15 eylül 18:25

  1042. İngiltere’den alışveriş yaptığı son kozmetik videosunda toni&guy’ın damage repair maskesine “türkiye’de 80 tl burada 33 tl. Ağlayalım mi hep birlikte?!” şeklinde tepki veren youtuber. Bir de bu işin içinde olacaksınız, o maske zaten sürekli %50 ile 30 35 liraya iniyor.. 

  12 eylül 00:35

  1041. Son alisveris videosunda resmen pahali birseyler alsin diye bekledim ama ayilip bayilip yerine geri koydu. İndirimden ucuz seyler aldi sadece. Paraya kiyamiyor mu acaba anlamadim ki.

  10 eylül 23:22

  1040. Son zamanlarda içerik kalitesini beğenmiyorum. Ama bu kadının o sakın sakın konuşması beni de rahatlatıyor. Videolarından bir asrm etkisi görüyorum resmen. Yada benim psikolojim gitmiş süslüler.

  10 eylül 22:29

  1039. son videosunda ne kadar saygısız bir insan olduğunu görebileceğiniz youtuber. ingilterede büyük bir kozmetik mağazası geziyor, maybelline standında limited edition bir koleksiyon var rujlardan birini alıyor "normalde asla açmam ama bunu zaten açmışlar" diyor ve çat diye açıyor. yine de açamazsın ama neyse! sonra aynı koleksiyondaki diğer rujları da açıp açıp bakıyor. bir tanesinin koruma bandını zorlayarak açtığını bariz görüyoruz ve utanmadan "vallahi hepsini açmışlar" diyor. ve hiçbir utanma belirtisi göstermeden "açılmamışlardan alalım bir tane güzelmiş" diyor ve en gerilerden bir tane alıp uzaklaşıyor.

  10 eylül 21:46 10 eylül 21:50