yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1054)
  • medya (47)

  1054. hyalüronik asit kullanırsanız gündüz kullanmayın diyip, ahalar meyve enzimleri sabah kullanılır dedi son videosunda .....

  12 şubat 21:49

  1053. sanırım hafıza kaybı yaşayan youtuber.

  sen makyaj videoları çekiyordun çocuğun doğmuştu. sen ne ara 17lik ergenlerin çekmediği videolara kaldın merve

  yazık ya bence koyverdi. madem marka olamıyorum bari en çok izlenecek şeyleri çekeyim dalga geçsinler gene de adımı zikretsinler dedi.

  2 şubat 02:25

  1052. ben bu arkadaşı hiç sevemedim. teyze suratlı geliyor. teyze suratlı ne diye sormayın bilmiyorum teyze suratlı işte.

  24 ocak 11:42


  1051. yazıyorsunuz gündeme geliyor. hiç izlemiyorken durduk yere izleyeyim, güleyim diye düşünmeye başladım. ama izlemeyeceğim tabi ki... vaktim değerli.

  :) vaktiniz değersiz sanırım. buyrun izleyin.

  23 ocak 20:56 23 ocak 22:57

  1050. Kendisine daha yaşıt arkadaşlar bulmasını tavsiye ediyorum. Meryem can ile sahte dostluğu daha ne kadar sürecek. Yaşlanıyorsun mervecim. Kocan seni ünlü etmeye çok çalıştı ama malesef bu kadar. 

  22 ocak 00:27

  1049. reklam dedektifi olayından sonra takipten çıktığım youtuber. Bir de feci anlatım bozukluğu yapıyor.

  21 ocak 16:59

  1048. (yazar: Ponyo) süslümün girdisinin alnı olsa da öpsem. Sözü edilen videoyu izlerken aynı şeylere takıldım.

  Zaten merve hanımı sevmezdim. Bana tavsiyeleri gerçekçi gelmiyor. Açık açık işbirliği demiyor ama bazı övdüğü ürünler resmen sponsorluk kokuyor. Öncelikle bir insan hep mi yüksek fiyatlı ürünlere odaklanır. Kendisinin kozmetiğe bu denli para harcaması çok normal çünkü işi bu. Fakat benim henüz bir işim yok. Her kategoriden ürünün en iyisini alma şansım da yok. Her videoda çoğunlukla high end markalar görmekten yoruldum.

  Bununla birlikte anlattığı hikayeler aşırı komik. Paella'ya bayılan biri ve üstelik yurtdışına hep çıkan biri nasıl olur da ispanyolca'da "ll" harfinin y/c olarak okunduğunu bilmez hayret doğrusu (gizlinot: iki farklı bölgeden biri paeya olarak okurken diğeri paeca diye okur. Aksan farklılığı yani). Hadi black pudding'i bilmiyordun, google'dan bakar insan. Sanırım bana her anlamda güzel bilgiler katan, ufkumu genişleten insanları izlemeyi seviyorum. Ne yazık ki merve hanım benim için bu kategoride değil. Bu arada o pahalı bir gün videosu aşikar bir biçimde sponsorlukla çekilmiş. Bu yüzden kendisi sürekli olarak garsonlara minnettar olarak bakıyor, gereksiz övgülerde bulunuyor. Kaldı ki video da zaten aynı günde çekilmemiş. Kimse arka arkaya o kadar şeyi yiyemez. Bence izleyicilerini böylesine kandırmak yerine dürüst bir biçimde izah ederek doğal olabilirdi.

  24 kasım 2019 03:41


  1047. Londradabirtürkkızı'nın reklam dedektifi videosundan sonra kendisini ikiyüzlülükle suçlayan YouTuber. Fotoğrafının altına konuyla ilgili yorum yaptım ışık hızıyla silindi ki bu da videoda bahsedilenlerin gerçek olduğunu gösteriyor. 

  23 kasım 2019 16:10

  1046. Özenli, dikkatli, işini iyi yapan, öğretici makyaj videoları (gizlinot: Tutorial) ağırlıklıyken uzunca bir süre takip edip bir çok videosunu da izleyerek saygı duyduğum bir youtube içerik üreticisiyken;

  'Mac ruj muadilleri' videosuyla nazarımdaki düşüşün başlangıcını yapan, 'mac' düşkünlüğü giderek rahatsız ederken bir de yanına sayısız sponsorlu videolar yayınlayıp güveni kaybettiren youtuber...

  Epeydir takip etmiyorum. Youtube önerilerinde karşıma vlog içerikleriyle çıkıyor zaman zaman. (Her kim olursa olsun (gizlinot: Gezgin olmadığı sürece) vloglar kesinlikle ilgimi çekmiyor) mac'le olan işbirliği ne mac'in satışlarını arttırdı ne de merve özkaynak takipçilerini. Yayınladığı son vlogla ilgili, yazar arkadaşlarımın da yorumlarını okuyunca... durumun ehemmiyetini gördüm.

  Tanım: düşüşte olup, çıkmak için çabalarken durumu daha da kötüye sokan youtuber.

  31 ekim 2019 02:04 31 ekim 2019 02:35

  1045. Vakkonun yemeğine kabarık kırmızı elbise ile gitmesi gözümde canlandı ve istemsiz güldüm ahahshshs. Kendisine karşı nötrüm ama son videosunu izlerken o yemekleri ilk gördüğünde ki görmemişliği beni inanılmaz rahatsız etti hele kahvaltıdaki tepkileri ve garsonun asla oralı olmayışı afsfsgs

  31 ekim 2019 01:32