yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1049)
  • medya (43)

  1049. ben bu arkadaşı hiç sevemedim. teyze suratlı geliyor. teyze suratlı ne diye sormayın bilmiyorum teyze suratlı işte.

  24 ocak 11:42

  1048. yazıyorsunuz gündeme geliyor. hiç izlemiyorken durduk yere izleyeyim, güleyim diye düşünmeye başladım. ama izlemeyeceğim tabi ki... vaktim değerli.

  :) vaktiniz değersiz sanırım. buyrun izleyin.

  23 ocak 20:56 23 ocak 22:57

  1047. Kendisine daha yaşıt arkadaşlar bulmasını tavsiye ediyorum. Meryem can ile sahte dostluğu daha ne kadar sürecek. Yaşlanıyorsun mervecim. Kocan seni ünlü etmeye çok çalıştı ama malesef bu kadar. 

  22 ocak 00:27


  1046. reklam dedektifi olayından sonra takipten çıktığım youtuber. Bir de feci anlatım bozukluğu yapıyor.

  21 ocak 16:59

  1045. (yazar: Ponyo) süslümün girdisinin alnı olsa da öpsem. Sözü edilen videoyu izlerken aynı şeylere takıldım.

  Zaten merve hanımı sevmezdim. Bana tavsiyeleri gerçekçi gelmiyor. Açık açık işbirliği demiyor ama bazı övdüğü ürünler resmen sponsorluk kokuyor. Öncelikle bir insan hep mi yüksek fiyatlı ürünlere odaklanır. Kendisinin kozmetiğe bu denli para harcaması çok normal çünkü işi bu. Fakat benim henüz bir işim yok. Her kategoriden ürünün en iyisini alma şansım da yok. Her videoda çoğunlukla high end markalar görmekten yoruldum.

  Bununla birlikte anlattığı hikayeler aşırı komik. Paella'ya bayılan biri ve üstelik yurtdışına hep çıkan biri nasıl olur da ispanyolca'da "ll" harfinin y/c olarak okunduğunu bilmez hayret doğrusu (gizlinot: iki farklı bölgeden biri paeya olarak okurken diğeri paeca diye okur. Aksan farklılığı yani). Hadi black pudding'i bilmiyordun, google'dan bakar insan. Sanırım bana her anlamda güzel bilgiler katan, ufkumu genişleten insanları izlemeyi seviyorum. Ne yazık ki merve hanım benim için bu kategoride değil. Bu arada o pahalı bir gün videosu aşikar bir biçimde sponsorlukla çekilmiş. Bu yüzden kendisi sürekli olarak garsonlara minnettar olarak bakıyor, gereksiz övgülerde bulunuyor. Kaldı ki video da zaten aynı günde çekilmemiş. Kimse arka arkaya o kadar şeyi yiyemez. Bence izleyicilerini böylesine kandırmak yerine dürüst bir biçimde izah ederek doğal olabilirdi.

  24 kasım 2019 03:41

  1044. Londradabirtürkkızı'nın reklam dedektifi videosundan sonra kendisini ikiyüzlülükle suçlayan YouTuber. Fotoğrafının altına konuyla ilgili yorum yaptım ışık hızıyla silindi ki bu da videoda bahsedilenlerin gerçek olduğunu gösteriyor. 

  23 kasım 2019 16:10

  1043. Özenli, dikkatli, işini iyi yapan, öğretici makyaj videoları (gizlinot: Tutorial) ağırlıklıyken uzunca bir süre takip edip bir çok videosunu da izleyerek saygı duyduğum bir youtube içerik üreticisiyken;

  'Mac ruj muadilleri' videosuyla nazarımdaki düşüşün başlangıcını yapan, 'mac' düşkünlüğü giderek rahatsız ederken bir de yanına sayısız sponsorlu videolar yayınlayıp güveni kaybettiren youtuber...

  Epeydir takip etmiyorum. Youtube önerilerinde karşıma vlog içerikleriyle çıkıyor zaman zaman. (Her kim olursa olsun (gizlinot: Gezgin olmadığı sürece) vloglar kesinlikle ilgimi çekmiyor) mac'le olan işbirliği ne mac'in satışlarını arttırdı ne de merve özkaynak takipçilerini. Yayınladığı son vlogla ilgili, yazar arkadaşlarımın da yorumlarını okuyunca... durumun ehemmiyetini gördüm.

  Tanım: düşüşte olup, çıkmak için çabalarken durumu daha da kötüye sokan youtuber.

  31 ekim 2019 02:04 31 ekim 2019 02:35


  1042. Vakkonun yemeğine kabarık kırmızı elbise ile gitmesi gözümde canlandı ve istemsiz güldüm ahahshshs. Kendisine karşı nötrüm ama son videosunu izlerken o yemekleri ilk gördüğünde ki görmemişliği beni inanılmaz rahatsız etti hele kahvaltıdaki tepkileri ve garsonun asla oralı olmayışı afsfsgs

  31 ekim 2019 01:32

  1041. Lüks restoranlarda yemek yedim videosunu izlerken başkası adına utanma yaşadım resmen. Kahvaltı sofrasındayken anlattığı mide bozma/tuvalete koşma hikayesi, her gittiği restoranda garsonlar servis yaparken hiç görmemiscesine verdiği tepkiler, black pudding ve pudding konsepti ile ilgili hikayesi, michelin yıldızlı restorana gidip porsiyon küçüklüğüne şaşırdığını anlattığı hikayesi (gizlinot: Meğer o restoranlar gurme restoranmis diyor bir de) , paella diye üstüne basa basa yaptığı harika telaffuzu, kızarmış bir tür biber olan pimientos adlı bibere ısrarla "közlenmiş mimiyentos" diyip durması... insan bilmeyebilir bu arada orada sorun yok ama bu içeriği çekip yayınliyorsan ya da kendini "uzman" diye nitelendiriyorsan (gizlinot: Tatlı uzmanıymış öyle diyor) araştır ve öğren bari. Gerçekten 'çok gezen mi bilir çok okuyan mi' sorusunun cevabının 'çok gezerken çok okuyan bilir' olması gerektiğinin kanıtı kendisi. Bu kadar imkanı varken geliştirse kendini keşke... videodan anladığım o ki; bu kadar yılda sadece gittiği ortama uyumlu giyinmek konusunda bir gelişim göstermiş.

  Ps: kendisini severek takip ederdim eskiden bu arada. Hater falan değilim yani. Ama yazık cidden maddi manevi imkanları varken bu şekilde olması.

  31 ekim 2019 01:17 24 kasım 2019 18:05

  1040. Kendisini iyi ifade edemeyen youtuber. Cümle yapıları korkunç, gereksiz yere bir sürü kelime kullanıyor. İyi bir aileden geldiği çok belli fakat kendisini çok iyi yetiştirebildiğini düşünmüyorum. Özetle, kendisini dinlemeye dayanamıyorum.

  31 ekim 2019 01:17