yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (7)

  1. İsmini böyle açmanın doğru olacağını düşündüm. Kendi sitesinde markanın adı “merve boluğur” olarak geçmekte. 

  Merve boluğur da ruj çıkaran ünlüler kervanına katılmış bulunmakta. İlk reklamı kendi signature kırmızı rujuyla yapmış. Likit mat olarak görünmekte ama internet sitesinde lip cream olarak geçiyor adı. Ayrıca instaya yüklediği görselde çok metalik duruyor. Göreceğiz... diğer ünlülerden farklı olarak pigment ve lip liner da vaad ediyor internet sitesi. Kerimcan durmaz da lip kit diyordu bi aralar. Umarım bu duruma düşmez  

  Ben şahsi olarak merve boluğura ılımlı yaklaşıyorum çünkü murat dalkılıç djsjdjd. Umarım girişimi tutar da karma yerini bulur. 

  Ne diyelim. Başarıları daim olsun. 

  ilgili medya:
  3
  4 mart 2018 09:17 4 mart 2018 14:00

  2. Merve Boluğur’u hep soğuk , snob bulurdum ama Murat Dalkılıç’la boşandıktan sonra çok acı çektiği çok belli oluyordu. Kadınsı bi duygu olarak ona daha destekçi oldum içten içe . Bilmiyorum çok üzülüyor çok acı çekiyor gibi görünüyor . Murat’ında ayrıldıktan hemen sonra ünlü kervanından birini bulup takılması Merve’yi daha fazla yıktı gibi bilmiyorum .s ( Merve zaten instagramdan Murat’la fotoğraflarını Hande Erçel durumu ortaya çıkınca sildi ) Şimdi kozmetik işine el atmış ve sloganı “gücünü yaşa” ve şöyle tanımlıyor bu aralar ‘gücümün zirvesindeyim’ . Gerçekten güçlü kalmaya çalıştığı o kadar belli ki bir kadın olarak destekliyorum ve ürünlerine şans vereceğim. 

  4 mart 2018 13:17

  3. Ne gerek vardı gerçekten.

  Vizyonsuzluk geliyor artık. İpini koparan likit mat ruj çıkarıyor. Çıkarmayan az ünlüyü dövüyorlar mı? 

  Merve sen havalı kadınsın, güzelsin bir duruşun var. Neden diye sormak istiyorum. 

  Herkesin en büyük hayali likit ruj çıkarmak olmuş. Hayal dünyanız bahçe hortumu deliğinden bakmak mı dünyaya?

  4 mart 2018 20:04


  4. bir ünlüye ait kozmetik markası. kozmetik dünyasından merve boluğur da nasibini almak için bu piyasaya el atmış. bilin bakalım hangi ürünle? tabii ki ruj, evet bildiniz likit ruj, hem de en kırmızısından. maybelline'in 547 pleasure me red isimli rujunu (bkz: maybelline merve boluğur ruju) olarak tanıttılar ya kız da buradan destek alıp yürüdü tabii. ayaklarımın üstünde duruyorum, güçlüyüm ve de hayalim gerçek oldu yazmış. tamam bu elbette güzel bir şey. yalnız 15 yaşından beri kırmızı ruj sürmeyi seven her ünlü, buna dayanarak marka çıkarmaya kalksa piyasa markadan geçilmez, ki gördüğümüz gibi de geçilmiyor artık. yalnız merve'nin bu yaptığı tamamen, kaybettiğin kıza dön bak durumunun, imkanlar dahilinde bir marka olarak vücut bulmuş hali. 'gücünü yaşa' sloganı da gerekli göndermeyi yapıyor. güçlü kalamıyorum ya da gücümü kaybettim, ama bir dakika gücümü yaşamak için bir kırmızı rujumu sürüp geleyim şeklinde pazarlanan kozmetik ürünlerine bir yenisi daha eklendi böylece.

  4 mart 2018 21:04

  5. gücünü yaşamak ve kırmızı ruj ne alaka anlamlandıramadım ben??

  evet kırmızı tutkulu bir renktir ve insani duygusal mânâda etkiler ancak şu devirde "ayy kırmızı ruj süreyim yıkılmadım ayaktayım seksi tanrıça olarak gücümü göstericem" diye saçma bir algı gerçekten ciddiye alınıyor mu?

  merve boluğur ruj çıkarmak yerine yaşadığı tecrübelere dayanarak kadınların bir erkeğe ihtiyaç duymadan "güçlü kalabileceğini" ve bazen bir erkeğin hayatınızın tam da merkezine s*cmaktan başka bir işe yaramadığını anlatabilirdi.

  bu tarz kozmetik ürünlerinin sırf satışı daha iyi olsun diye 'güç,mutluluk,özgüven' tarzı kavramlarda desteklenmesi oldukça gereksiz...

  eminim hayatında ruj sürmemiş ve acayip güçlü kadınlar vardır.

  insanlar üzerinde bu tarz algılar yaratmak basit görünsede böyle böyle beynimiz yıkanıyor arkadaşlar.

  terbiyesiz kelime için özür dilerim:(

  4 mart 2018 21:27

  6. Çok geç kaldı bence de. Artık herkes hevesini aldı likit rujlardan.

  Ayrıca drugstore markalardan indirimde 15-20 tlye çeşit çeşit kaliteli likit ruj bulunuyorken tutup da 50+ fiyatla satışa sunarsa -ki öyle yapacak bence- adam akıllı satış yapamaz. Sadece sıkı fanları satın alır, ülkede kaç tane merve boluğur fanı var bilemem artık. Hoş, danla bile stokları tükettiğine göre bu da satar belki.

  4 mart 2018 21:58 5 mart 2018 00:02

  7. web sitesindeki görseli o kadar kötü buldum ki; kırmızı ruj, siyah saç, deri seksi elbise kombini ancak bu kadar ucuz durabilirdi. ablacım çok güzelsin, seksisin. en seksi ben olacağım diye abartınca olmuyor işte, ters tepiyor. o elbiseyi kim, nasıl ve neden tercih etti anlayamıyorum.

  5 mart 2018 00:28


  8. güzel bir ünlümüzün çıkardığı kozmetik markası. ben açıkçası bu tarz girişimleri destekliyorum ancak diğer süslülerimizin de söylediği gibi neden likit ruj? likit ruju seven vardır evet ama ben sanırım hiçbir zaman neden sevildiğini anlayamayacağım. dudağı pütür pütür,kalıp gibi gösteren bir ürün neden sevilir.. bir far paleti, aydınlatıcı ,bronzer vs çıkarsalar keşke..

  5 mart 2018 09:14

  9. ülkenin Kat von D'si olmaya niyetlemiş gibi bir haller tavırlar var üzerinde ama ne kadar olabilir bilemiyorum. aklımın ucuna gelmezdi böyle bir niyetinin olduğu ama bakalım.

  5 mart 2018 11:42

  10. Gücünü bir şeyler üreterek gösterme çabasında olduğunu gözlemliyorum. Önyargı ile yaklaşmak yerine yolu açık olsun diyeceğim. Kendisini pek takip etmem ancak yaşadıklarını elbet duyuyorum. Kendisinin en başta sevgiye aç olduğu çok bariz bir şekilde belli oluyor. Nasıl mutlu oluyorsa, kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın. Çıkardığı ürünlere karşı da bir merakım yok, ilgimi çekmiyor ancak ilgilenene de saygım sonsuz. 

  5 mart 2018 11:59