girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • medya (7)

119. üzülüyorum bu kıza. kendimi görüyorum biraz da galiba ne bileyim.. sanki büyük ümitlerle başladığı ilişkisi elinden gitti ve şu an cefasını çektiği adamın sefasını başkası sürüyo falan.. hakan şerefsizine de kandı durduk yere daha çok üzüldü. özellikle bu hareket tam benlik ben de iyi olcak sanıp kanardım o hakan'a. topla kendini mervecim nefes al, nefes ver, sakinleş, yola devam..

13 ağustos 14:57

118. Acemi cadı ayşegül'den vamp kadın imajına jet hızıyla geçişi bana hala enteresan geliyor. kaç sene oldu sindiremedim :d her gördüğümde "biz senin acemi cadı hallerini biliriz" diyorum. bu arada murat sana laflar hazırladım sen haksızsın. Şu kız bırakılıp erçel'e gidilir mi ya.

9 ağustos 15:13 9 ağustos 15:15

117. Hakan sabanci ile buyuk ihtimalle yasadigi one night stand isini gozumuze gozumuze sokmasindan sonra bana son derece itici gelen kadin.kendisinin vamp kadin rolleri asiri irite edici cok eksilenecegim biliyorum ama hande ercel daha vizyonlu bence

9 ağustos 14:59 9 ağustos 14:59


116. Benim güzellik anlayışıma göre güzelin vücut bulmuş hali. Siyah saç yeşil göz beyaz ten. Yüz hatları alışılmadık kadar değişik, sıradan değil. Bugün İnstagram a eklediği fotoğrafa baktım gerçekten çok güzel bir kadın, ışıltısı var. bi de gerçekten kırmızı rujun yakıştığı güzellerden. 

17 haziran 23:41

115. watsonsta satılacağını duyurduğu gönderiyi yoruma kapatmış. yahu sen kadınsın gücünü hissetli bilmemneli reklam yapıyorsun. gidip çocuk tacizcisi watsonsla iş birliği yapıyorsun. hayır o kadar para kazanıyorsunuz el insaf. bir de ünlülerin abuk subuk zayıflama çayları reklamlarına anlam veremiyorum. bu ne aç gözlülük. bloggerlar bile bu tür işlerde seçiciyken kendinizi bu kadar düşürmeyin.

edit: tüm gönderilerininkini kapatmış bu olaya özel değil sanırım ama olsundu.

16 mayıs 00:17 16 mayıs 00:19

114. ürünleri watsonsta satılmaya başlamış. üzgünüm merve seni severdim ama artık savunulacak bir yanın kalmadı. bu kadar kısa bi sürede üst üste iki saçma hareket yapılmaz çünkü, pos cihazı rezaletinden sonra bi de watsonsla anlaşmak büyük aptallık. hele ki watsons olayları yeniden alevlenmişken. biraz vicdan beklerdim en azından ama yokmuş demek ki.

15 mayıs 18:53

113. Etkinlikte yaptığı şey etkinliğin ev sahibine ayıp tabii ki ama bir insanın para kazanma şekliyle alay etmek de hoş değil sanki.

15 mayıs 18:05 15 mayıs 18:50


112. Merve’ye hangi banka pos cihazı vermiş onu anlayamadım açıkçası. Bir zamanlar bankalar kolay kolay vermezlerdi her önüne gelene o cihazları. Zaman değişmiş azizim.

Tanım: bir dönemin oyuncusu, şimdi kendi kozmetik markasını kurmuş kişi.

14 mayıs 22:24

111. danla'nın videosunu izledim. orada anlattığı kadarıyla (2 3 dakika falan sürüyor anlatımı haber sitelerine de düştü zaten) bir makeup artisti masterclass düzenlemiş makyaj eğitimi yani. merve boluğur da davetliler arasındaymış. 5 dk da sonra kalkıp arka masaya ürünlerini serip satmaya başlamış. ve makeup artistinin bundan kesinlikle haberi yokmuş hatta eğitim için ücretsiz dağıtacağını sanmış ama elinde pos cihazıyla ürün satıyormuş. dediğim gibi gerçekten saygısızlık keske makeup artistine haber verseydin . çok ayıp olmuş. danlanın diline düşmesi cabası. danla kendi ürünlerini çıkardı o bile etkinliklerde satmıyorken kendisinin bunu yapması ... geçiniz.

14 mayıs 21:06

110. Bir insan neden pos cihazı taşıyıp ruj satar ya. 

14 mayıs 19:22