girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (7)

120. Benim güzellik anlayışıma göre güzelin vücut bulmuş hali. Siyah saç yeşil göz beyaz ten. Yüz hatları alışılmadık kadar değişik, sıradan değil. Bugün İnstagram a eklediği fotoğrafa baktım gerçekten çok güzel bir kadın, ışıltısı var. bi de gerçekten kırmızı rujun yakıştığı güzellerden. 

17 haziran 23:41

119. watsonsta satılacağını duyurduğu gönderiyi yoruma kapatmış. yahu sen kadınsın gücünü hissetli bilmemneli reklam yapıyorsun. gidip çocuk tacizcisi watsonsla iş birliği yapıyorsun. hayır o kadar para kazanıyorsunuz el insaf. bir de ünlülerin abuk subuk zayıflama çayları reklamlarına anlam veremiyorum. bu ne aç gözlülük. bloggerlar bile bu tür işlerde seçiciyken kendinizi bu kadar düşürmeyin.

edit: tüm gönderilerininkini kapatmış bu olaya özel değil sanırım ama olsundu.

16 mayıs 00:17 16 mayıs 00:19

118. ürünleri watsonsta satılmaya başlamış. üzgünüm merve seni severdim ama artık savunulacak bir yanın kalmadı. bu kadar kısa bi sürede üst üste iki saçma hareket yapılmaz çünkü, pos cihazı rezaletinden sonra bi de watsonsla anlaşmak büyük aptallık. hele ki watsons olayları yeniden alevlenmişken. biraz vicdan beklerdim en azından ama yokmuş demek ki.

15 mayıs 18:53


117. Etkinlikte yaptığı şey etkinliğin ev sahibine ayıp tabii ki ama bir insanın para kazanma şekliyle alay etmek de hoş değil sanki.

15 mayıs 18:05 15 mayıs 18:50

116. Merve’ye hangi banka pos cihazı vermiş onu anlayamadım açıkçası. Bir zamanlar bankalar kolay kolay vermezlerdi her önüne gelene o cihazları. Zaman değişmiş azizim.

Tanım: bir dönemin oyuncusu, şimdi kendi kozmetik markasını kurmuş kişi.

14 mayıs 22:24

115. danla'nın videosunu izledim. orada anlattığı kadarıyla (2 3 dakika falan sürüyor anlatımı haber sitelerine de düştü zaten) bir makeup artisti masterclass düzenlemiş makyaj eğitimi yani. merve boluğur da davetliler arasındaymış. 5 dk da sonra kalkıp arka masaya ürünlerini serip satmaya başlamış. ve makeup artistinin bundan kesinlikle haberi yokmuş hatta eğitim için ücretsiz dağıtacağını sanmış ama elinde pos cihazıyla ürün satıyormuş. dediğim gibi gerçekten saygısızlık keske makeup artistine haber verseydin . çok ayıp olmuş. danlanın diline düşmesi cabası. danla kendi ürünlerini çıkardı o bile etkinliklerde satmıyorken kendisinin bunu yapması ... geçiniz.

14 mayıs 21:06

114. Bir insan neden pos cihazı taşıyıp ruj satar ya. 

14 mayıs 19:22


113. Ben ortada bir çeşit yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum. Bence makeup artist ile anlaşmalı olarak böyle bir şey yapmış olabilir. Daha sonra bazı karalama kampanyalarına kurban gitmiş olabilir. Ürününü satmak istemesi kınanacak bir olay değil. İki gündem oldu diye asilzade triplerine giren insanlara esas anlam veremiyorum.

Hepimiz biliyoruz eğer rujları bedava dağıtsaydı alkışlanırdı. Esas sorun lansman diye herşeyi bedavaya alan bir takım insanlardan para istemesini o insanların kabullenememesi.

Ayrıca eklemek istiyorum. Kadın işportacılık yapmamış. Fişini kesip ürününü satmış.

14 mayıs 16:22 14 mayıs 16:25

112. yükselttiği çıtayı (gizlinot: ki ben hiçbir zaman aman aman beğenmemişimdir) kendi elleriyle kırandır. 

Davette ruj satmak nedir yahu? ay karizma yerlerde mervecim. (gizlinot: gel abla gel ne alırsan beş lira)

14 mayıs 14:50

111. eğer gerçekten söylenildiği gibi bir davette ruj satmaya çalışmışsa çok çirkin. ay yani ben bu görgüsüzlüğü açıkçası danladan beklerdim ne yalan söyleyeyim, o bile göstermelik de olsa pahalı dediler diye indirim yaptı ve bu durumu eleştirdi, kadınlara karşı söylemlerinden hoşlanmasam da hakkını vermek lazım şimdi. yani sen merve boluğur olarak dostunun davetinde böyle bir şey niye yapıyorsun? hadi bir jest yapıp birer kişiye hediye verirsin anlarım ya da hiç dağıtmazsın, seyyar tezgah açsaydın bari, o ne ya? valla zabıta kovalasa yeri. hala yalanlama gelmedi bildiğim kadarıyla kendisinden. yerli blair waldorf dedik, kadın karizmayı çizdirdi bir anda.

13 mayıs 23:25