yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (6)

  120. popülaritesini yitirişiyle ilgili haksız yere yüklenilen ve ah vah edip acınılan kadın. şöhreti korumak şöhret kazanmaktan daha zor bir olay. bir düşünün bakalım on sene önce televizyonda gördüğümüz yüzlerin kaç tanesi hala televizyonda? çok özel bir yeteneği veya arkasında destekçisi olmayan herkes yaş aldıkça silinir gider. merve yeri doldurulamaz bir karakter oyuncusu değildi. güzelliği sayesinde televizyondaydı bu malum zaten. şimdi otuzunu geçti, vaktiyle onun tercih edildiği roller şimdi yeni nesil güzellere veriliyor. 8-10 yıl sonra onların da çoğu unutulacak. merve'nin arkasında duran biri de yokmuş belli ki. bu sektör böyle işte. umarım toparlar bir şekilde ve akarken doldurmayı da ihmal etmemiş olmasını diliyorum.

  26 kasım 20:29

  119. Çok güzel ve çok yetenekli bir oyuncu. Instagram’dan herkesi(gizlinot: Türk ünlü camiasını) unfollowlamış, bazı fotoğraflarını kaldırıp yeni bir fotoğraf paylaşmış ve sanırım yeni bir menajerlik ajansıyla anlaşmış. Umarım attığın yeni adımlar sana uğur getirir Merve, en güzelini hak ediyorsun.

  26 kasım 01:26

  118. azalarak bitti gitti bence.

  22 ağustos 11:55


  117. Ekranda ilk gördüğümüz hali ve son imajı arasında en çok fark olan ünlü bana göre

  22 ağustos 01:10

  116. çok demode buluyorum. giyim tarzi fecaat. üzerine oturtmaya calistigi vamp kadin uymuyor. kucucuk bir kadinsin niye boyle yapiyosun demek istiyorum. 

  22 ağustos 00:48

  115. bir gün akşam beşiktaş sokaklarında yürürken kafasına çektiği kapşonlusu ve muhtemelen ağlamaktan  kızarmış burnu ve gözleriyle karşıma çıkmıştı. Anlık bir bakışmanın ardından kafasını eğip hızla uzaklaştı. O zamandan beri ben de bu kadının içinde büyük bi acı olduğunu düşünüyorum.

  21 temmuz 03:16 21 temmuz 03:18

  114. çekilin bi işsiz olarak ilişki analizi yapıcam. neden bilmiyorum ama içinde çok acı çektiğini düşünüyorum. evlendiği zamanları hatırlıyorum gerçekten çok heyecanlı ve çok mutlu görünüyordu. her fotoğrafına öyle yansıyordu açıkçası. ilişkilerinde de sanki merve daha çok emek veren taraftı ama zorlama oldu sanki biraz. sırf devam etsin diye merve barışmak için evlilik şartı koymuştu ve bu şekilde evlendiler diye biliyorum. hatta neslihanın düğününde merve hevesle biz de artık evlilikle ilgili konuşabiliriz diyordu murat da yok konuşamayız bence deyip bozmuştu kızı. bilmiyorum ama üzülüyorum bu kıza eşiyle ayrıldıktan sonra sanki sırayla herkesten uzaklaştı gibi geliyor. bu süreçte hatalar da yaptı bkz: hakan sabancı. belki de güvenmek istedi bilmiyorum. ama bir şekilde eski neşesi kalmadı gibi geliyor. umarım en kısa zamanda aradığı işi ve mutluluğu bulur. ha son olarak, mervecim çok güzel bir kızsın ama nolur instagramı kullanmayı öğren, 144p fotoğraf görmekten yıldım.

  21 temmuz 03:08


  113. Kırmızı ruju en çok yakıştırdığım insan. Ayrıca ben bu kadına bütün saç renklerini yakıştırıyorum. Ama o egosu ve şımarıklığı bütün güzelliğini arka plana atıyor malesef. Bir ruj çıkardı diye kendisini çeken magazincilere "oyuncu ve iş kadını yazın" demesi beni benden almıştı.

  5 eylül 2018 00:10

  112. Ben bu kadının yerinde olsam çoktan kafayı yemiştim. Düşünsenize boşanmışsınız bitmiş gitmiş. Sosyal medyada sürekli eski eşinizin yeni sevgilisiyle karşılaştırılıyorsunuz. Yarı yaşınızdaki çoluk çocuk size destek çıkıyor akıllarınca. "Merve üzülme" falan yazıyolar halaaa. Bi salın şu kadını ya bi salın. Sanki aldatılmış gibi saf tutup savunuyorsunuz. merve gayet güçlü karakterde birine benziyor. Zaten burcu da başakmış (gizlinot: benim de öyle Swh) kendini işine verdi falan. kafa dağıtmak için girdiği instagramda, normalde gün içinde aklına bile gelmeyen eski kocasının ve onun sevgilisinin ismini etiketleyip kapak yaptığını zanneden insanlar yüzünden günü mahvolmuyordur umarım. Malum kişilere kapak yapacağız diye eskileri hatırlatıp duruyolar kadına ya allah sabır versin.  

  4 eylül 2018 23:21

  111. üzülüyorum bu kıza. kendimi görüyorum biraz da galiba ne bileyim.. sanki büyük ümitlerle başladığı ilişkisi elinden gitti ve şu an cefasını çektiği adamın sefasını başkası sürüyo falan.. hakan şerefsizine de kandı durduk yere daha çok üzüldü. özellikle bu hareket tam benlik ben de iyi olcak sanıp kanardım o hakan'a. topla kendini mervecim nefes al, nefes ver, sakinleş, yola devam..

  13 ağustos 2018 14:57