yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (2)

  58. Tek cümleyle son videosunu (gizlinot: HADİSE'NİN MAKYAJINI YAPMAYA ÇALIŞTIM!) özetliyorum:

  HADİSE'NİN ...sı çok seksii

  22 ekim 02:00

  57. nasıl keşfettiğimi hiç hatırlamıyorum, ama ilk karşılaştığım videosundaki doğallığana bayılıp hemen abone olmuştum. uzun zamandır da takip ediyorum kendisini. ama 2018 ortalarında bu yana korkunç bir değişime mi uğradı bana mı öyle geliyor? o eski doğallığı yok oldu gitti sanki. artık iyiden iyiye kasıntı kasıntı konuşmaya başladı. nerde o "yılaaan"lar, "al kız şunu"lar.. aman ne bileyim.. üniversite mezunu, master yapıyor, makyaj malzemesi alırken bütçe hesabı yapıyor falan diye daha bi kendimize yakın hissetmiştik herhalde. ah mervecim, sen de piyasa insanı olmayıverseydin ne olurdu sanki...

  21 eylül 13:24

  56. kesinlikle videolarını evde çekmeye devam etmeli. bir ara ofiste çekiyordu nedense aşırı kasıntı gibi gelmişti bana. son birkaç videosunda odasında çekmeye geri dönmüş, izledim de konuşmaları falan daha içten ve kendisi de daha rahat görünüyor.

  burada çokça eleştirilmiş (gizlinot: zamanında ben de eleştirmiştim :d) ama yine de ben seviyorum kendisini yaa. makyaj konusunda kendini geliştirirse ve artık tarzının dışına çıkarsa daha çok seveceğim çünkü bu konuda eksikleri çok var gerçekten.

  9 eylül 18:39

  55. "ağda kızarıklığı diye bir şey var!|baştan sona benimle hazırlanın" isimli videosunda geliyorum. Videoda normal bakımından bahsediyor, yüzündeki tüyleri alıyor, makyaj yapıyor ve kamera arkasında odasını topladığını anlatıyor. Bunları gösterirken "arkadaşlar, siz bizim yaptığımız şeyi kolay sanıyorsunuz. Bakın neler neler yapıyoruz, çok zor." diyor. (gizlinot: Bu dediğiyle fazlasıyla güldürmüştür.) Yalnız bunları hemen hemen hepimiz yapıyoruz? Bunları videoya çekince mi zor oluyor? Videoyu editlemekten bahsetsene bir noktada hak verebilirdim, dediğiyle gerçekten saçmalamış.

  Bir de yorumlarda kendi yanlışlarını düzelten takipçilerine inceden "laf sokar". Kendisine bağlı bir kitle var, her videonun altına belli oluyor. Ona güvenerek yorumlarda insanlara giydiriyor sanırım.

  5 eylül 00:30

  54. konuşma stili ve zevki izlerken cringe olmama sebep olan kişi. yaptığı makyajlarda hiçbir uyum yok malesef. çok zevksiz buluyorum kendisini. ne varsa her şeyden bolca sürmesi ve renklerin hiçbir uyumunun olmaması (özellikle göz makyajı, yüz makyajı ve ruj seçimi birbirinden apayrı dünyalarda oluyor genellikle) bence yaptığı işi kalitesiz gösteriyor. kendisi iyi bir kişi olabilir, bu işe emek veriyor olabilir ve tutunmak istiyor olabilir bu youtube camiasına fakat malesef ortaya koyduğu iş sadece belli bir kitleye hitap etmesine sebep oluyor.

  25 ağustos 13:25

  53. zaten aylardır cilt problemlerinden illallah etmiştin, çok ağır ilaçlarla yeni yeni toparlamaya başlıyordun mervecim... makyaj malzemelerini eritip yüzüne sürüp cildini yakmak nedir şimdi? yüksek lisans yapan, araştıran, düşünen, eğitimli bir genç kadınsın. ajansın sana bunu yap diyebilir de senin buna hayır diyecek hakkın mı yok kontratında yoksa gerçekten ajans şaşaasıyla kendinden geçip kör mü oldun?

  videoya yapılan yorumlarda bir tane kötü cümle de yok işin ilginç tarafı. yorumları da mı ajanslar yönetiyor artık anlayamadım, tek bir kişinin bile şu çekilen videoya tepki göstermemesini gerçekçi bulmuyorum. önceden kuruş hesabı yapan kız ajansa geçtiğinden beri müsrifliğin dibine vurdu. bu birliktelik seni çok heyecanlandırıyor belli ama bu ajans işi sana hiç iyi gelmedi, büyük ihtimalle de sonun olacak. eski haline dönüp gerçek bir başarı yakalaman dileğiyle.

  29 temmuz 05:05

  52. kimi sevsem hep aynı hüsran aynı keder.Giderken haber verin de kendimizi hazırlayalım bari.

  Reklam almadan,ürün gönderilmeden uygun fiyatlı markaları inceleyen bir youtuber iken şimdi ajanslı challenge kanalı sahibi olmuş kişidir kendisi.Ben çok direndim aslında hatta hala çabalıyorum eski merve'yi görmek için son videosunu da izledim ama (link: https://youtu.be/h_cQyVkWwyg olmuyor)

  Yalnız söylemeden geçemeyeceğim yeni saç rengini çok beğendim,ne renk o ya adını bilen yazsın(gizlinot: swh)

  22 temmuz 21:03

  51. merve özkaynak'ın mac ile ortak çalışmasını çok yağlayıp ballayınca "yoksa..." demiştim ve tahmin ettiğim başıma gelmiş. merve özkaynak ile aynı ajansla çalışmaya başlamış.

  ben merve'nin temizlik videolarını çok seviyordum açıkçası. görünce biraz içim burkuldu çünkü videonun konusu avm'den alışveriş yapıp herkesin video çektiği ofisin mutfağında yemek... olm bu ofiste çalışanlarda bence sorun. yeni birisiyle anlaşıyorsun ve ilk video bu mu?

  30 haziran 22:17 30 haziran 22:20

  50. ilk defa bi youtuberı sevmişken buradaki yorumlara bakıp mac x merve özkaynak videosunu izleyerek 360 derece soğuduğum kişi. zaten olan ürünleri paketleyip satmışlar bu neyin abartısı. sanki merve elleriyle üretti. kimi sevsem yine hüsran :/

  22 haziran 18:49

  49. Doğalım + samimiyim + içtenim + bizimkiler + bizimkiler + bizimkiler + abartı hareketler + kendim aldım + merve özkaynak övgüsü = samimiyetsizlik

  22 haziran 16:28