yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (98)
  • medya (1)

  98. Oyuncu Ecem Özkaya'ya benzettiğim YouTuber.

  21 kasım 19:27

  97. hitap ettiği kitleyi şurdan anlayın; 5.5 yaşındaki kızım gelip anne youtube'taki meryem kedilerine şaka yaptı dedi.

  başka sözüm yok.

  20 kasım 19:27

  96. vasıfsız bebe youtuberı.

  içeriklerin yorumlarında meryem abla diyen ilkokul-ortaokul belki lise çocukları gibi geniş bir kitlesi var. kanalı, makyaj/güzellik gibi spesifik bir uzmanlık alanı gerektiren, tek bir cinsiyete hitap eden tarzda değil. Genele hitap eden, cinsiyet ayırt etmeyen eğlence tarzı içerik üretiyor. Bu yüzden makyaj/güzellik -her ne haltsa- alanında içerik üreten youtuberlar ile kıyaslamak çok saçma. Yine yaş faktörü de var keza. makyaj kanallarını spesifik bir yaş grubu izler. bu kızı ise çocuk-ergen-yetişkin gibi geniş bir bant aralığındaki kitle izleyebilir.

  her yer mavi, bilmem ne şakası yaptım, bilmem nasıl bir gün gibi saçma sapan, bomboş içerikler üretiyor. ve evet maalesef gençlik ve çocukların geldiği durumun özetidir kendisi.

  24 mart 18:24


  95. Ilk kedisi yavruladiktan sonra içlerinden dış görünüşü en güzel olanı kendine bırakıp diğerlerini sahiplendirdi. Ilk kedisini de ailesinin evinde bıraktı. Değişik

  23 mart 20:30

  94. youtube'u çöplüğe çeviren vasıfsız tiplerden biri.

  sürekli araştırma yapan, kendini geliştirmeye çalışan çisem çakır'ın ve onun gibi olanların abone sayısı istisnalar dışında en fazla 46 bin civarı iken meryem can ve benzeri tiplerin abone sayısı 2 milyonun üzerinde.

  bu tablo, türkiye'de kendilerini geliştirmeyen, vizyonsuz tiplerin el üstünde tutulduğunun; belli alanlarda araştırma yapan, kendilerini geliştirmeye çalışan insanlara istisnalar dışında değer verilmediğinin kanıtlarından biridir.

  29 ocak 14:11 29 ocak 21:20

  93. (gizlinot: Wtf) tıraş ustura (link: https://youtu.be/2pl8w0NanJI Tık)

  18 ekim 2019 21:48

  92. sesine tahammül edemediğim aşırı itici ve bomboş videolar çeken youtuber.

  31 ağustos 2019 14:53 31 ocak 13:56


  91. Murat'ın bıraktığı nottaki yazısı ne kadar çirkin birinci sınıf kuzenim bu kadar kötü yazmıyor.Bu arada kesin fake bence bir zaman orkun meryem falan evime hırsız girdi diye video çekmişlerdi sonradan anlaşıldı ne halt yedikleri ahah keyifle izliyorum hadi bakalım

  15 ağustos 2019 12:26

  90. dünden beri yaşanan olaylardan sonra hakkında girdi yazılmamasına şaşırdığım youtuber. merak edenler için amme hizmeti;

  murat abi gf midir nedir o çocukla olan münasebetini görmüş veya duymuşsunuzdur. meryem kızımız bir storysinde (silmiş sonradan) muratın videosu benim sayemde çok izlendi şeklinde bir cümle kurmuş. şaka olduğunu söylüyor. hatta biz zaten çok samimiyiz nasıl anlamaz bunun bir şaka olduğunu diye de çıkışıyor. gel gelelim kendisini hiç sevmediğim için belki de bilmiyorum ama kıt görüşlü olduğu 5 km den belli olan murat vay sen bana nasıl böyle bir şey dersin, ben senin ekmeğini mi yiyorum da seninle o kadar izlenmeyen videomuz var da saydırmış da saydırmış. sonra meryem şaka olduğunu anlamamasına kızıp evimin anahtarını geri getir diye mesaj atmış. murat da anahtarla eve girip kızın evini bir güzel dağıtıp (storyleri görünce eve yine hırsız girdi sandım) masaya anahtarı koymuş yanına da bir not yazmış. ''aynen senin ekmeğini yiyorum''. akabinde meryem bunları paylaşınca millet muratın üstüne gitmiş haklı olarak ben de çok sinirlendim. ama en çokta bu tıynette olduğu çok belli olan, en ufak tartışmada darba kadar gidecek bir insan olmasına rağmen hala onunla arkadaşlık ettiği için meryem e daha çok kızdım. murat da storysinde demiş ki siz niye benim üstüme bu kadar geliyorsunuz o kız bunları çoktan ''haketti''. arkadaşlar böyle bir şey olabilir mi ya ? üstüne de diyor ki zaten ben nasıl anlamamışsam bu kız en yakın arkadaşına (elif) kızıp gecenin bir yarısı evden kovdu, orkunun kameramanını çaldı. ulan madem bunları görünce kesseydin arkadaşlığını. herkes iki yüzlü herkessss.

  şimdi umarım tüm bu yaşananlar fakedir. Çünkü bir kişi bile bu kadar yakın olduğu (evinin anahtarı onda olan) arkadaşına kızıp evini dağıtmayı kendine hak görüp ama haketti!! diye bir fikre kapıldıysa vay halimize...

  ek olarak elif yalçın(hikayedeki en yakın arkadaş) bunları gördüğünü belirten bir story atıp eğer kavga fake değilse benim de bir kaç söyleyeceğim şey olacak demiş.

  hayatsız sarangeo bildirdi (gizlinot: swh) sözlüğü tanıyorum muhakkak olayın perde arkasını merak edenler çıkacaktır. tüm bunlara denk gelmiş biri olarak yazmak istedim hehe.

  15 ağustos 2019 11:07

  89. Bu kızı la casa de papel deki tokyoya çok benzetiyorum. Neden bilmem, yüz hatları falan çok andırıyor. 

  2 ağustos 2019 12:26

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar