girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (1)

43. kediye,köpeğe,küçücük çocuklara tecavüz edenlere değil de birbirini seven insanlaradır böylelerinin sözde “ahlak bekçilikleri” hep.

16 mart 17:07 16 mart 17:08

42. şu ahlak bekçileri, gerektiği zaman "beni ilgilendirmez" demeyi öğrenebilse, seslerini gerçek ahlaksızlıklara çıkarmayı tercih etseler keşke...

16 mart 10:46

41. kundaktaki bebeğe, 4 yasındaki kız çocuğuna, köpeğin boynuna kemerini bağlayıp tecavüz eden 80 yasındaki moruğa, kediye, ördeğe tecavüz eden döl israflarına dellense ya k.... çocuğu! öyle leş bir toplum haline geldik ki, iki insanın birbirini seviyor olmasına bile tahammülümüz yok. yukarda saydığım şeyleri ise bir o kadar normalleştirdik. tecavüzlere, kadın cinayetlerine alıştirildik resmen. bir kadina tecavuz edilince veyahut bir kadin cinayetinde "o da o etegi giymeseymis, o da o saatte disarda gezmeseymis." gibi saçma sapan ifadelerle arka çıkar olduk. çocuğunu dograyan baba, karisini satan koca bunlara delirmek gerekmiyor mu, ben mi yanlış biliyorum? toplumca nasıl bir cinnet halindeysek, en uçlardayız artık. tecavuz mesru, aşk gayrimesru olmus. sapiklara ise iki cift lafim var; pipinizi de alın gidin! kadınları, bebekleri,hayvanları rahat bırakın artik. gidin çalıya, çirpiya surtunun pislikler.

16 mart 00:09 16 mart 13:36


40. hiç sevilmemiş, hiç sevmemiş olan insandır. yazıktır.

15 mart 20:07

39. hiç unutmuyorum bir kaç ay önce memleketimde, sevdiceğimle otobüse binmiş gidiyoruz. el ele tutuşmuşuz ve birbirimizin gözünün içine bakıyoruz. ilişkimizin henüz başları, gözlerimizden aşk fışkırıyor. arkadan da sürekli teyzenin biri "offf, durağım gelse de insem artık. kıza bak, nasıl da gözleriyle yedi çocuğu" diyor. umursamıyorum. sevdiceğim alnıma gayet masumane bir buse konduruyor ve arkadaki teyze dayanamayıp "gençlerde de hiç saygı kalmamış, yeter artık be" diye bağırıyor. erkek arkadaşım da: "teyze, eşin seni hiç mi alından öpmedi? nedir bu tavrın?" diyor ama boşa. bir ayağı çukurda başka bir yaşlı kart herif de "burası pavyon değil!" diye bağırıyor. ben yine sakin ancak yüksek sesle "sevgi bu sevgi, korkmayın bu kadar. taciz edilsek ses çıkarmazsınız bu kadar" diyorum ama yine boşa. sevdiceğim hala o yaşlı herifi dövmediğine pişman... o kadar nefret dolu ki bu insanlar, hayatları boyunca bir kez bile sevilmemiş, kimsenin elini heyecanla tutmamış, muhtemelen zorla evlendirilmiş, dayak yemiş ve çocuk yapmak dışında bir cinsel hayatı olmamış tipler. o zaman zülfü livaneli'den gelsin: "dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey..."

edit: eksileyenler de o yaşlı kart teyze ile kart amcanın akrabaları herhalde. siz sevmeyin hiçbir şeyi, n'olur.

15 mart 14:40 15 mart 15:59

38. Bağırarak kendini haklı konuma getirmeye çalışan, insanımsı metrobüs canavarıdır.

Edit: imla

15 mart 14:13 15 mart 14:14

37. "ben vatandaşım." diyerek karşısındaki vatandaş değilmişçesine açıklama yapan ve bu cümle ile beyin nöronlarının belirli bir grubun himayesi altında işlediğini ifade eden zihniyetcik.

15 mart 14:00


36. seda sayanın erol köseye hönkürürken dediği gibi "diyorsan de, hadi yürü git lan!" dediğim insanımsı.

15 mart 13:52

35. sana tersse sen öpüşme amca ya. bu kadar basit. çevir kafanı bakmayıver. yemin ediyorum ülkede psikiyatrik destek gören herkes bunun gibi delilerin hasta ettiği insanlar, bunların hiç umrunda değil.

14 mart 23:43

34. Cinsel açlığın Afrikası diye tabir edilen ülkemde, bu adam gibi niceleri var. Videoyu izlediğimde adamın dediği şeyleri sokakta bir anket yapsak birçok kişiden maalesef ki duyarız. Aynı şekilde bu tarz tiplemeler genelde homofobiktir, ve cinayet ve tecavüz haberlerine "o saatte onun orada ne işi var" şeklinde tepki verebilirler.

14 mart 23:35