yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (25)
  • medya (2)
  5

  27. ben de çok sevdim yıllardır orkid kullanıcısıydım artık migrosla yoluma devam edicem. orkidde bazen iyi yapışmadığından kayma yaşıyordum, bunda yaşamadım ancak dendiği gibi yapısı biraz ince, yoğun kanaması olanlar dikkatli kullanabilir. bir de bence kotex gibi pamuklu sevenler de çok sevmeyebilirler. tahriş falan yapmadı ki sporda yürüyüşte kullandım. ayrıca pedlerde parfümlü bir koku olmaması da güzel ve daha sağlıklı, içeriğinde de parfüm yok zaten, bazı girdilerde neden kokudan bahsettiklerini anlamadım.

  15 kasım 23:21

  1

  26. Baya naylon. Terletiyor, tahriş ediyor, kaşındırıyor, ve bunları 1 saat gibi bir sürede yapıyor. Acil olmadan, zorda kalmadan kullanmam dediğim ped markası.

  Edit: imla

  26 ekim 22:06 26 ekim 22:09

  4

  25. Sleepy tarafından üretiliyor. İçeriği diğer pedlere göre daha temiz gibi duruoyr. Ben pembe - normal olanından kullanıyorum. Kanamam hafif olduğu için bana yeterli geliyor. Özellikle fiyatı için bence şans verilebilir. Rahatsızlık, tahriş yaratmadı

  26 ekim 21:49


  24. Son zamanlarda molped yerine kullandığım ped.kokusuz olması ve renksiz olması beni cezbetti.böyle olunca daha soft bir ürünmüş hissi veriyor.hiç bir sızıntı problemi de yaşamadım.ayrıyeten dokusunu da beğenmiş bulunmaktayım.

  13 ekim 02:16

  3

  23. uygun fiyatlı ped. ama yapay bir kokusu var. sanırım parfümlü. emicilik konusunda iyi olmasına rağmen çok iyi hava almadığını düşünüyorum. yine de bir iki tane alıp stok yapılabilir, ped fiyatları mâlum...

  20 mayıs 16:50

  2

  22. şu sıcak günlerde maksimum 1 saatte bile kaşıntı yapmayı başarmış ped markası. bir markete gidip geldim bu sürede. hani evdeyken idare etmek için kullanılır demiştim şu (no:1126837) girdimde ama yaz ayları için hiç uygun değil. bir de hassas ciltler için parfüm içermez demiş marka ama bu pedde ciddi anlamda bir pudra kokusu var. o yüzden hassas ciltler için bana göre çok da uygun bir ped değil. üzerindeki o parfüm içermez ibaresine aldanmamak lazım. başta pek fark etmemiştim ama kaşıntı sorunu yaşayınca iyice dikkatimi çekti. başka markalarda bu denli rahatsız bir his yaşamamıştım açıkçası. ince bir ped, öyle çok kalın değil ve buna rağmen sızdırma sorunu yaşamadım ama rahat edemedikten sonra ne fayda? açtığım paketi evde olduğum günlerde kullanıp bitiririm ama onun dışında özellikle yazın bir daha tercih etmem.

  19 mayıs 23:22

  21. Birkaç ay önce uygun fiyatı ve Sleepy'nin üretici olması sebebiyle satın aldığım bu pedlerden ben ne yazık ki memnun kalamadım. Taşma, kayma, sızdırma gibi problemler yok. Ama ne yazık ki çok ciddi bir koku problemi var. Bu kadar sık ped değiştirdiğim ve kokudan rahatsızlık duyduğum bir dönem hatırlamıyorum.

  4 nisan 03:28


  3

  20. Fiyatının uygun oluşu nedeniyle evde yatarken kullanırım diye gece olanını aldim. Memnun kaldım açıkçası. Fiyatına baktığımda performansı iyi geldi. Tekrar alırım. Elimde her boy ve her marka ped var çünkü. Hepsinin belli aralıkları ve zamanları var. Bu düzeninde Migros pede de yer var artık.

  2 mart 23:58

  2

  19. ne öldüren ne de güldüren bir ped. fiyatının uygun oluşu nedeniyle meraktan alıp denediğim ancak almasam da olurmuş hani. bir kere doku olarak naylonumsu gibi. gerçi hassas ciltler için olan parfüm ve paraben içermeyeninden almıştım ama hassas cilt için pek yumuşak değil yine de. reglin ilk günü ya da son günlerde idare eder ama onun dışında yoğun günler için yeterli gelmedi bana. çamaşıra güzel yapışıyor, yürürken falan çok fazla ses çıkarmıyor. yalnız üzerinde bambu lifleriyle sıvıyı hızla orta tabakaya iletir dese de, koruma olarak biraz zayıf. hareket etme özgürlüğü vermiyor çünkü hareket ettikçe deforme olmaya müsait bir yapıya sahip. tabii bu da bir süre sonra tahriş etme riskini ortaya çıkarıyor. gün içinde 2-3 saat olmadan değiştirmeniz gerekiyor yani. böyle olunca da bir paket 2 günde bitiyor. 3 liralık fiyatıyla başta ekonomik gelse de, regl dönemi 3 günden uzun süren biri için diğer pedlerle hemen hemen aynı fiyata geliyor böyle olunca. evde olduğunuz günlerde kullanırsanız ne ala, onun dışında dışarıda kullanmak için benim tercih edeceğim bir ped değil. acil durumlarda evet alınır, o an için iş görür ama o kadar.

  2 mart 00:13

  3

  18. Ekonomik, ince yapılı ve emiciliği güzel olan bir ped ama beni tahriş etti birkaç kez. Sürekli kullanacağım bir ürün değil ama darda kalırsam fiyatı nedeniyle satın alabilirim.

  1 mart 00:21