sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (98)
  • medya (8)

  98. ben bu bayramda yapılan kozmetik indirimi konusunda ufak bir dert yanmak istiyorum. Malum Migros indirim yaptığında, özellikle yılbaşı ve bayram öncesi, diğer drugstore'lardan çok daha uygun oluyor fiyatlar.

  geliyorum şikayetime: neden deodorant ve roll-on indirimi yok bu bayramda caanım Migros? yaz başladı canım benim. akdeniz ikliminde kavrulup ter kokucam diye sakınan bünyeler için ideal olan deodorant ve roll-onlar bu bayram öncesi indirime dahil değil. geçen bayram öncesi nerdeyse 1 senelik deodorantımı aldım burdan. lütfen bari diğer bayrama girerken olsun bari migrosçum <3 gözüm migroskop'ta diğer bayrama kadar ha! buralar yaniyür migros. :/

  30 mayıs 14:15

  97. (gbkz: beyaz sabun)'lu yüzey temizleyicisini 5 liraya aldım. hem yerleri leke bırakmadan pırıl pırıl yapıyor hem de ev mis gibi beyaz sabun kokuyor.

  temizlik kokusunu beyaz sabunla özdeşleştirenlere tavsiyemdir, muhakkak deneyin.

  ilgili medya:
  1
  17 mayıs 15:23 17 mayıs 15:24

  96. Kozmetik indirimlerini çok sevdiğim market. Dün birkaç parça ürün aldım sonra üşenmedim watsons'a girip indirimli fiyatlarla karşılaştırdım. Nivea köpük temizleyici burada 5.90 watsons'ta 9.90, neutrogena hızlı emilen bakım kremi 300 ml burada 6.25 watsons'ta 12.90, nivea 75 ml el kremi burada 4.75 watsons'ta 7.90dı.

  Neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var her üründe. Ürünlerin indirimsiz fiyatları watsons'ta indirimli fiyatlara denk geliyor.

  28 aralık 2018 13:57

  95. Turşu almaya diye girip %50 indirime yenik düştüm. Girişe koydukları indirimli ürünlerden l’oreal siyah nokta karşıtı şeker peelingi, neutrogena hızlı emilen bakım kremi, iki tane dermokil yağlı ciltler için kil maskesi ve şu an iğrenç koktuğunu anladığım ve bilinçsizce davrandığım için kendime kızmama yol açan mixup sulphur el ayak tırnak bakım yağı aldım (hepsine 45 lira verdim). Ve evet turşu almayı maalesef unuttum.

  22 ekim 2018 22:05 22 ekim 2018 22:12

  94. App'lerindeki barkod okutma özelliğine bayılıyorum. Özellikle bardak tabak vs bölümünde (var böyle bi bölüm evet) fiyatlar karıştığında ya da yazmadığında suratsız amcaya ıfidirsiniz bının fiyatı nidir demek yerine kendim kontrol edebildiğim için.

  22 ekim 2018 17:25

  93. Garnier micellar makyaj temizleme suyunu yanında makyaj temizleme pamuğuyla birlikte dün 8.97 e almıştım. Sonra bugün dayanamayıp gidip bir tane daha aldım. Makyaj temizleme suları çok çabuk bitiyor o yüzden alma ihtiyacı duydum. İlginç olan ise tek pamuksuz hali 11 lira. Yanında pamukla birlikte 8.97. Ciddi bi avantaj. Zaten gratiste 12 liraydı sanırım. Bulanlar pamuklu olanı almalı :)

  22 ekim 2018 13:56

  92. Bugün başlayan kozmetik indirimden garnier botanik temizleyici ferahlatıcı tonik,  üzüm suyunu aldım.(gizlinot: Kullandığım en uzun isimli tonik bu herhalde swh.) 11 ya da 12 lira ödedim, emin değilim. O arada diğer ürünleri de inceleme fiyatı buldum ve aldığım tonik dahil, gratisle aralarında 50 krs-2 lira civarında fiyat farklılıkları vardı. Tonik gratiste 13 liraydı sanırım. Neutrogenanın hidrojel kağıt maskeleri 7,5 liraydı. Ben gratisten 8,45’e aldım. Aynı olan ürünler de vardı tabi ki, gratisten pahalı olan da birkaç bir şey de çarptı gözüme. Nivea siyah nokta temizleyici bantlar gratiste daha ucuzdu mesela. Migrostaki en avantajlı şeyler bence setlerdi. Sadece misel su fiyatına pamuk hediyeli(gizlinot: Garnier), ikincisinin %50-60 civarında indirimine denk gelen ikili kremler(gizlinot: hiç emin değilim ama sanırım nivea) ve daha birkaç avantajlı set vardı. İhtiyacınız varsa en azından setlere bir göz atmanızı öneririm.

  21 ekim 2018 21:33

  91. Bugün başlayan kozmetik indiriminden yüz temizleme jeli almak istiyordum.ekstradan Garnier micellar su da aldım.

  Bu indirim+ Gratis indirimiyle ihtiyacım olan şeyleri aldım bazı şeyleri de stoğa attım. Benim için kârlı bir alış veriş oldu.

  İhtiyacı olan susluler bakabilirler. Krem ve cilt bakım ürünlerinde de güzel indirimleri vardı.

  Nivea yuz temizleme köpüğü 6₺

  Garnier micellar su hassas ciltler için 11 küsur

  Nivea el kremi Aloe Vera 4 lira

  21 ekim 2018 18:46

  90. Kozmetik indirimleri efsane olan market.

  21-24 ekim el yüz vücut bakım ürünleri ve losyonlarda %50 indirim var. Alarmımı kurdum bekliyorum.

  16 ekim 2018 23:04

  89. (link: hhttps://iyigelecekelcileri.migros.com.tr/index/ "iyi gelecek elçileri" adında bir sitesi var.) senelerdir varmış aslında, ben yeni öğrendim. sadece kadın olan money club kart sahipleri kaydolabiliyor ve aşırı basit olan hedeflerden puan topluyorsunuz. mesela video izleme hedefleri var ama izlemenize gerek yok aslında. açın sekmede dursun 10 saniyede puan geliyor. ya da tek soruluk anket vs. oluyor 3 saniyede cevaplanabilecek.

  10 puan kazandığınızda 1 money ediyor. günde 5 money çevirebiliyorsunuz. bir de ödül katalogunda da indirim alabiliyorsunuz puanlarla. ben şu ana kadar 15 money kazanmışım, 2 hafta önce kaydoldum ve arada bir giriyorum.

  normalde böyle şeylerle uğraşamam hayatta fakat gerçekten puan kazanmak kolay olduğu için yazayım dedim.

  edit: bu girdide bahsettiğim site yenilendiği için eskisi gibi money'e çeviremiyorsunuz puanları. indirimlere çevirebiliyorsunuz. eskisi kadar iyi değil ama isterseniz yine de bir bakın.

  10 ekim 2018 17:23 27 mayıs 16:38