girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (101)
  • medya (7)

101. Turşu almaya diye girip %50 indirime yenik düştüm. Girişe koydukları indirimli ürünlerden l’oreal siyah nokta karşıtı şeker peelingi, neutrogena hızlı emilen bakım kremi, iki tane dermokil yağlı ciltler için kil maskesi ve şu an iğrenç koktuğunu anladığım ve bilinçsizce davrandığım için kendime kızmama yol açan mixup sulphur el ayak tırnak bakım yağı aldım (hepsine 45 lira verdim). Ve evet turşu almayı maalesef unuttum.

22 ekim 22:05 22 ekim 22:12

100. App'lerindeki barkod okutma özelliğine bayılıyorum. Özellikle bardak tabak vs bölümünde (var böyle bi bölüm evet) fiyatlar karıştığında ya da yazmadığında suratsız amcaya ıfidirsiniz bının fiyatı nidir demek yerine kendim kontrol edebildiğim için.

22 ekim 17:25

99. Garnier micellar makyaj temizleme suyunu yanında makyaj temizleme pamuğuyla birlikte dün 8.97 e almıştım. Sonra bugün dayanamayıp gidip bir tane daha aldım. Makyaj temizleme suları çok çabuk bitiyor o yüzden alma ihtiyacı duydum. İlginç olan ise tek pamuksuz hali 11 lira. Yanında pamukla birlikte 8.97. Ciddi bi avantaj. Zaten gratiste 12 liraydı sanırım. Bulanlar pamuklu olanı almalı :)

22 ekim 13:56


98. Bugün başlayan kozmetik indirimden garnier botanik temizleyici ferahlatıcı tonik,  üzüm suyunu aldım.(gizlinot: Kullandığım en uzun isimli tonik bu herhalde swh.) 11 ya da 12 lira ödedim, emin değilim. O arada diğer ürünleri de inceleme fiyatı buldum ve aldığım tonik dahil, gratisle aralarında 50 krs-2 lira civarında fiyat farklılıkları vardı. Tonik gratiste 13 liraydı sanırım. Neutrogenanın hidrojel kağıt maskeleri 7,5 liraydı. Ben gratisten 8,45’e aldım. Aynı olan ürünler de vardı tabi ki, gratisten pahalı olan da birkaç bir şey de çarptı gözüme. Nivea siyah nokta temizleyici bantlar gratiste daha ucuzdu mesela. Migrostaki en avantajlı şeyler bence setlerdi. Sadece misel su fiyatına pamuk hediyeli(gizlinot: Garnier), ikincisinin %50-60 civarında indirimine denk gelen ikili kremler(gizlinot: hiç emin değilim ama sanırım nivea) ve daha birkaç avantajlı set vardı. İhtiyacınız varsa en azından setlere bir göz atmanızı öneririm.

21 ekim 21:33

97. Bugün başlayan kozmetik indiriminden yüz temizleme jeli almak istiyordum.ekstradan Garnier micellar su da aldım.

Bu indirim+ Gratis indirimiyle ihtiyacım olan şeyleri aldım bazı şeyleri de stoğa attım. Benim için kârlı bir alış veriş oldu.

İhtiyacı olan susluler bakabilirler. Krem ve cilt bakım ürünlerinde de güzel indirimleri vardı.

Nivea yuz temizleme köpüğü 6₺

Garnier micellar su hassas ciltler için 11 küsur

Nivea el kremi Aloe Vera 4 lira

21 ekim 18:46

96. Kozmetik indirimleri efsane olan market.

21-24 ekim el yüz vücut bakım ürünleri ve losyonlarda %50 indirim var. Alarmımı kurdum bekliyorum.

16 ekim 23:04

95. Yaşadığım olumsuz deneyimleri aktarmayı sevdiğimden çok olumluları aktarmayı seviyorum.

 Babamın traş bıçaklarını kampanya oldukça ben alıyorum. Geçen gün Migros’ta da 100 tl’den 60 TL’ye düşünce bir tane aldım. Jet kasada ödeme yaptıktan sonra alışverişimin en pahalı ürününü orada unutup ( 5 - 10 tl bir şey olsa vah tüh edip neyse denilebilir ama 60 tl az bir para değil benim için) eve gelmişim. Aldıklarımı yerleştirirken olmadığını fark edip müşteri hizmetlerini aradım, hemen yardımcı oldular ürününüzü  ayırıyoruz geldiğinizde danışmadan alabilirsiniz dediler. Ertesi gün de fişimle birlikle hemen ürünü aldım. 

16 ekim 17:30


94. (link: https://iyigelecekelcileri.migros.com.tr/welcome/register?referer=bfce76868031d1b64ca4924193634218 "iyi gelecek elçileri" adında bir sitesi var.) senelerdir varmış aslında, ben yeni öğrendim. sadece kadın olan money club kart sahipleri kaydolabiliyor ve aşırı basit olan hedeflerden puan topluyorsunuz. mesela video izleme hedefleri var ama izlemenize gerek yok aslında. açın sekmede dursun 10 saniyede puan geliyor. ya da tek soruluk anket vs. oluyor 3 saniyede cevaplanabilecek.

10 puan kazandığınızda 1 money ediyor. günde 5 money çevirebiliyorsunuz. bir de ödül katalogunda da indirim alabiliyorsunuz puanlarla. ben şu ana kadar 15 money kazanmışım, 2 hafta önce kaydoldum ve arada bir giriyorum.

normalde böyle şeylerle uğraşamam hayatta fakat gerçekten puan kazanmak kolay olduğu için yazayım dedim.

10 ekim 17:23 22 ekim 19:05

93. Çalıştığım mağazadır. Müşteriye değer verdikleri gibi çalışanına da değer veriyorlar. Müşteri ilişkileri dahil sürekli eğitimlere gidiyoruz. Çok bunaltıcı sistemleri yok en azından benim için öyle. Kafalarına göre işten atamazlar çünkü sendikalıyız. Bir suç olduğunda disiplin kuruluna çıkarırlar eğer yüz kızartıcı suç değilse çıkarmazlar. Sarı etiketli ürünler piyasanın en ucuz ürünleri oluyor. O yüzden sarı etiketli ürünün fiyatı yükselince diğer yerlerin artıyor. Bu şekilde dengeliyolar. Fırsatları yakalarsanız ucuz yer bile. Migros marka ürünleri alırkende rahat olabilirsiniz çünkü sadece adı migros oluyor ama yapan firmalar hep bildiğimiz firmalar. Mesela migros ayran eker, sütü sek marka. Süslü konusuna gelirsek satılan makyaj malzemeleri hakkında bişey diyemiyorum çünkü tek m mağazada olduğum için bizde kozmetik yok.

25 ağustos 08:53

92. kampanyalarını oldukça sevdiğim market. ayda en az 2 alışverişimi buradan yapıyorum. 60 tl ve üzeri alışverişlerde indirimli olarak sunduğu ürünlerden bazıları zaten sık sık tükettiğim gıda ürünleri. bazı dönemler yaptığı kozmetik ve bakım ürünleri indirimleri drugstore da bulamayacağınız fiyatlara. indirim dönemleri dışında da bazen bazı kategorilerde puan veriyor. Mutfak ürünleri ve dekorasyon ürünleri hoşuma gidiyor. indirimleri takip edilesi oluyor. diğer marketlerle kampanyalarına göre dönüşümlü olarak gidiyorum.

24 ağustos 20:20