0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. (gbkz: milkshake yoğurt maskesi) ile yakın zamanlarda denemiş olduğum onarıcı bir saç maskesi. koku ve kıvamı yoğurt maskesi ile benzer ama ben saçımda iyi ya da kötü bir etkisini göremedim. belki de onarılmaya ihtiyacı yoktur saçımın diyeceğim de pek sanmıyorum. zira havluyla ters kurutmak olsun, iki güne bir vigo kullanmak olsun pek nazik davranmıyorum kendisine maalesef.

5 aralık 2013 21:54

2. 200 ml'lik olanından kullandım, kokusu milkshake saç köpüğünü andırıyor, hafif vanilyalı. yumuşatması ve parlatması fena değil; çok kuru saçlarda harikalar yarattığı söylenemez, hatta saç uçlarındaki kırıklarda işe yaramıyor. duşta pompalı ürünlere göre kavanozları kullanmak da zor geliyor bana, içine su giriyor falan. bitince alır mıyım emin değilim.

20 temmuz 2016 05:13

3. Bu ürünün benim için anlamını ifade edebileceğim bir kelime yok sanırım.500 TL olana kadar almaya devam edebilirim.Kıvırcık saçların tartışmasız sorunu olan kuruluğa artı olarak birde cilt kuruluğuyla eklenince o saç nem kuyularında yüzmek istiyor.Eee birde üniversite sınavı depresyonunda ani verilen kararla belde olan saç , şak diye omuzdan 4 parmak yukarıda (utanmasam küt kestirecekmişim) kesilince bir saç 4 sene uzamaz mı ya uzamadı bakın yemin ederim uzamadı.Ta ki bu süt maskesiyle tanıoşana kadar.Saçım bu maske sayesinde nemi gerçekten alabildi.Milkshake böbreğimi iste vereyim milkshake. Bu arada internette zaman zaman indirimler oluyor ve eğer büyük boy alırsanız hem pompalı oldğu için inanılmaz bir kulllanım kolaylığı sağlıyor hem de daha ekonomik.

15 mayıs 15:06