4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (170)
  • oylar (26)
  • medya (1)

170. koku hassasiyetine dayalı migren ataklarını varsa mutlaka geri durun ya da denemeden almayın diyeceğim bir ürün kendisi.

bana bir alışverişimde mini boyu hediye gönderilmişti ve sosyal medyada çok övüldüğünü görüyordum çok sevindim. bir pompa kadar sürdüm saçlarıma. evet kokusu gerçekten çooookk güzel. etkisi çokk güzel yumuşacık yapıyor ve akıyor sanki saç ellerinizden. ama o koku asla çıkmıyor. o kadar kalıcı ki. ve her esintide o kokuyu aldıkça migrenim tavan yaptı. yıkadğım halde saçlarımı aldım kokusunu. keşke bu kadar yoğun kokmasaydı kesin almaya devam ederdim.

1 saat önce

169. ıslak saçlarımı morphose'un iki fazlı saç spreyiyle taradıktan sonra bu köpüğü kullanıp havluya sarıp bekletiyorum biraz. kokusunu seviyorum fakat kokusu saçlarımda kalmıyor. sürdüğüm andan itibaren 3 dk içinde kayboluyor yaw. onun dışında ise saçlarımı yağlandırmasından başka bir numarasını görmedim. bitirip bir daha da almayı düşünmüyorum. bunun parasına gider milkshake içer, vücudumu yağlandırırım. 

dün 21:54 dün 22:09

168. şimdiye kadar kullandığım en güzel saç köpüğü. uzun zamandır kullanmıyordum, nasıl sevdiğimi unutmuşum. çatır çutur olan saç uçlarım sayesinde sabahtan beri yumuşacık, şekli tam istediğim gibi ve en önemlisi saçlarım çok güzel kokuyor. saçlarıma dokunmaya doyamıyorum resmen, teşekkürler milkshake saç köpüğü.

dün 21:47


5

167. kuaförüm saçlarıma sürdüğünde kokusuna ve yumuşaklığına bayılıp internetten sipariş etmiştim 2-3 yıl önce. o günden beridir her bittiğinde alıyorum. düz ve ince telli saçlarım var, bunun püf noktası çok az miktarda kullanmak. ben ürünü 1 yıldan az sürede bitirmedim henüz. eğer çok sıkarsanız ve diplere sürerseniz yağlandırması çok normal. her iki günde bir duştan çıkınca avcuma çok az miktarda sıkıp köpüğü yaydırıyorum, başımı öne eğip saçlarımın ortalarından uçlarına doğru sürüyorum. kokusu artık içimi baymaya başladı ancak miktarı az olunca sadece ilk sürdüğümde o kokuyu alıyorum. benim asıl kullanım amacım saçlarımın elektriklenmesini engellemesi. zaten yumuşatmasına ihtiyacım yok çünkü saçlarım çok düz. hiç sürmediğim zamanlar özellikle kış aylarında elektrik trafosu gibi saçlarla gezdiğim için benim kurtarıcım oldu.

18 haziran 04:13

166. Saçı jöleler veya saç spreyleri gibi kurutmayan ancak dalgalı saçlarınız var ise güzelce şekillendiren bir ürün. Ben severek kullanıyorum, çooook güzel kokuyor. Saçlarınızda elektriklenme varsa alıyor ancak sertleştirmiyor. Ama belki düz saçlar sevmeyebilir

7 haziran 23:06

165. saçları şekil almayacak kadar yumuşatıp yapış yapış hissetirmesinden başka bir özelliğini görmedim ben...

7 haziran 14:05

164. Saçları sertleştirmekten ve yağlandırmaktan başka bir işe yaramayan üründür. Normal saç köpüğünden daha fazla verim alınabilir diye düşünüyorum. 

7 haziran 09:29


163. saçları yumuşacık yapan maşalı saçlarımı doğal dalga formunda tutan başarılı köpük.

kokusu <3

7 haziran 09:27

162. Saç tipim kalın telli, dalgalı ve gür. Kokusunu beğenmeyenlerdenim ben. Saçımın dalgasını güzelleştirme gibi bir etkisi olmadı. Az sürdüğümde etkisini göremedim, biraz fazla sürdüğümde ise dalgalarımı sertleştirdi. Yumuşak ama şekilli dalga olayı benim saçlarımda olamadı maalesef. Nemlendirme ve onarma gibi vaatlerini de gerçekleştirmedi. Zaten Saç şekillendiricilerinin bu tür vaatlerinin gerçek olmAdığını düşündüğüm için sorun etmedim. beğenilmesine güvenerek almıştım ancak benim saçlarıma uygun değilmiş. Önce küçük boyunu edinip test etmenizi öneririm. Çünkü fiyat olarak pek de ucuz sayılabilecek bir ürün değil.

6 haziran 15:20

161. yıllar önce kuaförde görüp her yerde aramıştım bu ürünü. daha sonra bütün kozmetik mağazalarında satılmaya başladı. formülü değişti mi bilmem ama kuafördeki oldukça etkili gelmişti. yumuşacık yapmıştı saçlarımı. ben watsonstan seyahat boyunu almıştım. Kokusu cok etkili ancak saçıma herhangi bir yumusaklık hissi vermedi.

6 haziran 12:10