4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • oylar (18)
  • medya (1)

162. Saçlarımın uçlarında boya olduğu için sertleşti ve milkshake bende gerçekten ise yaradı. Saçlarımı yumuşatıyor ve kokusu hemen geçmiyor bir süre krem şanti gibi kokarak geziyorum. Bu durum beni rahatsız etmiyor ama bazı süslülerin dediği gibi kimisi için rahatsız edici olabilir.

18 mart 02:12

161. 100 ml’Lik olanına 30 tl karşılığında sahip olduğum saç bakım ürünü.

Kokusunu çok seviyorum. Yumuşacık, süt gibi kokuyorsunuz.

Nemlendirmesini çok beğeniyorum. Muadilini de kullandım ancak milkshake gibi değildi ne yapısı ne bakımı.

Saçlarımı yumuşattı ve kırılmalarını azalttı. Şekil verirken sürekli kullanıyorum.

Ancak kullandığım süreçte sanki saçımın yağlanması hızlandı.

17 mart 20:32

160. Hiç sevemedim, saçı yağlandırıp  yapıştırıyor. Evet, kokusu güzel ama bana göre bir ürün değilmiş.

17 mart 14:33


5

159. Benim oldukça memnun kaldığım saç köpüğü. Öncelikle ben kokusuna bayılıyorum tabi sevmeyenlerde olabilir. Ayrıca sürdüğünüzde kokusu saçınızdan uzun süre gitmiyor. Saçı yağlandırmıyor,ağırlaştırmıyor ve saçı yumuşatıyor.

17 mart 14:08

158. saç köpüğü hiç kullamama rağmen kokusuna bayılıp almıştım. fakat gerçekten bir yerden sonra kokusu bayıyor ve rahatsız ediyor. sıcak havalarda hiç çekilmiyor. bulunduğunuz ortamda sigara içiliyorsa koku etkileşimi sonucu acilen saçınızı yıkama isteği doğuyor. toplamda 3 kez kullandım. Kullanmadığım şeyleri verme huyum sağolsun hızlıca arkadaşıma verdim.

mesala onun için bu saydığım olumsuz yorumlar geçerli değil. rahatsız olmuyor ve severek kullanıyor. objektif olmak için bu ayrınıtıyı da yazmak istedim.

17 mart 12:56

157. çok seviyorum, çok güzel bir kokusu var. ama saçlarımda hiçbir etkisini göremedim. buarada ablam dikkatsizliği yüzünden kaç kere milkshake diye, Urban Care'in, Morfose'un,Egos'un benzer süt proteinli köpüklerini aldı, en ufak bir fark olmadı saçlarımda. sadece çilekli şanti kokuyorum

17 mart 12:46

156. daha önce de belirten süslüler olmuş, yoğun kokusu migren ağrısına sebep olduğu için hiç kullanamadım kendisini,aynı koku problemini Urban Care Shake N Repair köpükte de yaşadım, kokularla tetiklenen migreni olanlar uzak dursun.

17 mart 01:59


155. bugun kuaforum yıkadıktan sonra sacıma surup sacımı kuruttu, fonledi yumusacik oldu. eve geldim hala saclarimi kokluyorum, cok guzel kokuyor.

16 mart 22:21

154. Banyo sonrası saçı nemlendiren köpük. Ben kokusuna bayılıyorum ve bazı ürünler saç ucuna sürülse bile yağlandırma yaparken bu yağlandırmadan yumusatiyor. Bununla birlikte kullanmadığınız zaman saç eski halini alıyor. Etkisi sürekli değil kullandıkça devam ediyor. Elektriklenmeye de çözüm oldu bende ama ben artik kullanmiyorum kopugu, onun yerine haftada bir hindistancevizi yagi ile maske yapıyorum saçıma. Hem bir haftalık yumuşaklık, parlaklık veriyor hem de bi suru yeni sac cikariyor.

15 mart 01:19

153. whipped olanını aldım banyodan sonra nemli saçıma sürüp kuruttum hiç koku falan yok saçımda. yumuşaklık desen ehhh. yanlış bişey mi aldım acaba?

13 mart 00:53