4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (180)
  • oylar (27)
  • medya (1)

180. çok bir etkisini görmedim ama sırf kokusu için tekrar almak istiyorum. saçlarınızı daha kolay açıyor ama gün içinde kokusunu alamadım, çabuk bozulması da dejavantajı oldu.

bugün 15:16

179. krem şanti kokusunda ve kıvamında olması bir yana, sadece kıcırcık değil düz saçlarda da saçı yatıştırmaya, kabarmasını önlemeye ve açmaya yarayan gayet başarılı bulduğum ürün. bitkisel bir boya kutusunun içinden parmak boyutunda numunesi çıktı bir haftadır kullanıyorum, orjinal boyu ne kadar bereketlidir siz düşünün:))

bugün 09:29

178. Bizzat alıp kullanmadım ama kuaförüm kullanıyor bu köpüğü. Genelde kesimden veya herhangi bir işelmden sonra fön istemediğim için bu köpükle şekil veriyor. Tam bir krem şanti kokusu. Etkisi ise kuaförden çıkmanın verdiği etki midir bilmiyorum ama saçlarımı yapıştırmadan, ağırlaştırmadan şekillendiriyor. Hacim de veriyor bence veya kuaförün şekillendirme etkisi de olabilir bilemedim :p en beğendiğim yönü ise parlaklık ve saç yüzeyine pürüzsüzlük vermesi. Bundan eminim çünkü başka kuaföre gidip başka ürünlerle yaptıklarında bu kadar olmuyor. Elimdeki saç ürünleri biter bitmez satın alacağım hemen.

dün 16:38


177. Şu an t shop'da indirimli 24.95 iki adet aldım sevenlerine duyurulur :)

Saçlarımı yumuşacık yapan, elektriğini alan kokusu acayip kalıcı sevdiğim bir ürün. İndirim zamanları hep stoklarım.

dün 16:17

5

176. Tarağın saçta akıp gitmesini sağlayan muhteşem ürün. Saçlarım çok ince telli ve biraz hunharca yıkıyorum, duştan sonra çok dolaşıyor. Bu köpük sayesinde yolmadan, kırmadan tarıyorum. Vee en önemlisi asla yağlandırmıyor ki tercih etme sebebim bu zaten. gratiste sık sık indirime de giriyor daha ne olsun.

dün 15:15

175. kokusu çok bayık ve kendisi en memnun kalmadığım saç köpüğü oldu. saçımı tel tel ayırıp tüy gibi yapıyor. ne dalga ne sabitlik ne hacim. korkunç bir kopuk.

dün 11:02

174. hakkını yiyemeyeceğim, diğer duştan sonra uygulanan saç ürünlerinden çok daha güzel bir doku kazandırıyor saça. kokusu eh bir yerden sonra bayıyor, çok hastası değilim. ben ikinci gününde uçları ve boyları deliren saçlarıma uyguluyorum az bir miktarda, canlandırıp kendine getiriyor saçımı kuruyken bile. lakin ben annemin indirimden aldığı birkaç tane milkshake saç boyasının içinden çıkan deneme boyu köpüklerden kullandım, çok büyük bir fark yarattı mı, uzun vadede faydası var mı diye sorsanız, ben öyle bir izlenim edinmedim. keyfi bir ürün yani bana kalırsa, tekrar almayı tercih etmem.

dün 02:22


173. Nemli saça uygulanması gerektiği yazıyor fakat ben kuru saçıma uyguladığımda daha fazla verim alıyorum. Saçımın o anki tel tel görüntüsünü ve dokusunu yumuşatıyor sürekli saçlarıma dokunmak istiyorum (: nemli saça uyguladığımda hiçbir olumlu etkisini gözlemleyemedim ama. Zaten bana kalırsa tek faydası saçı o birkaç saatte nemli ve dolayısıyla yumuşak tutması. Uzun vadede saçı onarma nemli tutma gibi bir özelliği yok. Sırf yumuşattığı için de bunu almak cebe zarar,piyasada daha uygun fiyatlı muadilleri mevcut. Denemek için almıştım bir daha almam. Kokusu isterse bebek gibi olsun. 40₺ yahu 40. Millet aç aç karikaturu eklemek istiyorum tam şuraya.

20 haziran 23:29 20 haziran 23:32

172. 200ml'lik şişesini geçtiğimiz black friday'de sachane'den almıştım. hala bitiremedim bereketli bir ürün olduğunu ben de söyleyebilirim. ancak indirimli fiyatına rağmen o paranın hakkını verdiğini düşünmüyorum. kokusu ve anlık verdiği yumuşaklık dışında saçıma bir etki bırakmadı gibi hissediyorum. bu ürünün parasının (gizlinot: indirimdeki parasının) üzerine çok az ekleyip organix'ten şampuan+krem alınsa daha etkili sonuçlar elde edilebilir.

20 haziran 21:08

171. İlk olarak kuaförde tanıştım bende. Tabi o gazla köpük şampuan saç kremi ne varsa kuaför sattı bana. Bütün ürünlerini kullanınca ayaklı süt gibi geziyorsunuz etrafta. Çok pahalı geldiği için bitince krem ve şampuanını tekrar almadım ama köpüğünü hala kullanırım saçlarımda bıraktığı yumuşak etkiyi çok seviyorum, ek olarak erkek arkadaşım kokusunu sevdiği için de sanırım bittikçe alıyorum. Yağlandırmaması açısından elime az miktarda sıkıp, baş aşağı eğilip sürüyorum. saç diplerime gelmediği için yağlandırmıyor sanırım bir de az miktar kullanmak önemli. O yüzden de uzun süre gidiyor bana. 

20 haziran 14:19