4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (229)
  • oylar (33)
  • medya (1)

229. kuaförümün önerisiyle almıştım. saçlarım çok nemsiz, boyalı ve işlem görmüş durumdaydı. kokusu muhteşem, cidden kahvaltıda yemek istedim. yumuşattı da baya saçlarımı. ama biraz ağır bir yapısının olduğunu kabul ediyorum. sanki yağlı gibi bir hale dönüşüyor saç akşam üstüne doğru. bundan da ümidi kesince, aloe vera, tatlı badem yağı ve zeytinyağı maskesine döndüm ve şimdilik iyi gidiyor. 

10 ağustos 12:20

228. saçımı ağırlaştıran, yapısını sevmediğim ürün oldu. nem vermedi, yumuşatmadı sadece tarama işlemini kolaylaştırdı. bunu da yapabilen başka ürünler de olduğu için bir daha satın almam. bir de ne zaman bu ürünü kullansam ertesi gün uyandığımda saçımda pis, yapış yapış bir his var gibi hissettim.

not: benim saçım işlem görmüş, uçları kuru bir saç. yetersiz gelmesi bundan olabilir.

9 ağustos 23:19

227. Yapısı kuru olup bir de işlem görmekten ekstra kurumuş bir saçınız varsa kesinlikle bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Nem verme adına hiçbişey yapmadığı gibi kokusu da kalıcı olmadı bende şekil verme amaçlı kullanılmıyor belki kolay taramaya yardımcı oluyor ancak bir daha almayacağım çok daha işlevsel saç ürünleri var daha uygun fiyatlı da bulabileceğiniz.

9 ağustos 17:17


226. kokusu dışında saçımı söndürüp ağırlaştırmaktan başka bir işe yaramamıştı.

edit:yapısı çok çabuk bozuldu su gibi oldu.

9 ağustos 17:03 9 ağustos 17:03

225. Ben bir artısını göremedim bunun. Neyini övüyorlar anlamadım. Yumuşatma yok, şekil yok. Kokusu güzel sadece. Bir yerden sonra vanilya vanilya kokmak da bayıyor. Bir daha almam.

9 ağustos 14:23

4

224. Kokusuna ve saçımı sertleştirmeden kıvırcıklarımı belirginleştirmesine bayılıyorum. ince telli, uçları kuru, dipleri çabuk yağlanan hacimli saçlarıma; sanki böyle kuaförde kırıkları aldırıp fön çektirdiğinizde bir ışıltı ve volüm olur ya saçta; o etkiyi veriyor. Vanilya kokusu size ağır gelmiyorsa, Uygun fiyata gördüğünüzde alın aldırın. 

Bu arkadaş indirime girmediyse urban care’in milkshake köpüğünü de öneririm birebir aynı değil ama diğer tüm köpüklere kıyasla bu ikisi ayrı yerde benim için, keşke yıllar önce üretilselerdi. 

9 ağustos 03:06 9 ağustos 14:38

5

223. olmazsa olmazımdır. bittikçe alıyorum 2-3 tane evde stoklu duruyorlar. şimdiye kadar 2 ya da 3 kutu bitirdim ama yaklaşık 2 yıldır hatta belki daha uzun süredir kullanıyorum. her gün duş alıp her gün sürüyorum baya bereketli bir şey (ya da saçlarım azıcık olduğu için bana öyle geliyor) asla ağırlaştırmıyor saçları, parlak ve sağlıklı gösteriyor ve kokusu çok güzel. ben parfüm kullanmıyorum, insanlar beni bu kokuyla falan hatırlıyor artık :D 

9 ağustos 00:09


222. Sarı saçlar İçin çok yetersiz nem vermiyor yatıştırmıyor sadece uçucu hoş bir koku veriyor saça. Saç açıcı olarak kullanarak bitirdim. Yıpranmamış saçlarda işe yarayabilir belki işlem görmüş yorgun saçta pek etkisi yok.

28 temmuz 11:52

1

221. Kokusu çok güzel ancak ya ben doğru kullanamadım ya da bu ürün işe yaramıyor. Rahatlıkla hiç bir yararını görmedim diyebilirim. Zar zor bitirdim. (gizlinot: Para verdim kullanayım dedim ) seve seve kullandigim bir ürün değil. Tavsiye etmem.

27 temmuz 18:44

220. Saç boyasından çıkan küçük boyunu birkaç kez kullandım. köpük formunda oluşu, deli gibi şeker kokuşu tamamen alıcısı olsun, göz boyasın diye yapılmış, başka bir esprisi yok çünkü. Hiçbir değişiklik yaratmadığını gördükçe sinirlendim; daha çok bocaladım. Fark yok. Bari azıcık yumuşatsaydın da kalbim kırılmasaydı. 

27 temmuz 17:27