0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

3. canım milkshake whipped cream'in sarı ve gri saçlar için renk koruyuculuk, parlaklık, besleyicilik ve yumuşluk vaad eden, mora çalan tatlı renkli köpüklü ve orijinalinden bir tık farklı kokulu versiyonudur. saçlarım ince telli ve boyalı olduğu için banyodan sonra inanılmaz karışıp keçe gibi oluyor, taramadan önce köpüğü uyguluyorum acayip yumuşatıyor ve açıyor. saçımın çabuk uzamasında da etkisi oldu diyebilirim çünkü kestireli bir kaç ay oldu ama beklemediğim şekilde uzadı çok işlem görmüş olmasına rağmen. indirim zamanları drug store haricinde, alışveriş sitelerinde de bulabilirsiniz ben yanlış hatırlamıyorsam 200 ml olanını hepsiburada'dan almıştım, çok da uygundu fiyatı.

13 mart 10:46

2. Geçen gün watsons'tan 50 liraya aldığım köpük. Kokusu çok güzel, yapısı ise klasik milkshake formunda.

Sadece bir kez denedim. Garip bir şekilde etkili olduğunu gördüm veyahut öyle hissetmek istedim. Sanki yumuşak bi küllü renk olmuş gibiydi uçlarında.

Nemli saça uygulanıyor imiş.

İlerleyen zamanlarda burayı editlerim :)

15 eylül 2017 14:19

1. Toplanın sarı saçlılar çok güzel bir şey keşfettim.

Kendimi adeta amerikayı yeniden keşfetmiş gibi mutlu hissediyorum.

Milkshake markasına ait bu saç köpüğü o çok meşhur olanının mavi versiyonu. İçinde sanıyorum böğürtlen varmış ve mavi rengi ondan alıyormuş( galiba böğürtlen değildi emin olamadım bilgide bulamadım lütfen yanlışsa düzeltin)

İddiası o meşhur köpük gibi saça yoğun nem ve bakım sağlarken aynı zamanda gri yansımalarla saçtaki turunculuğu alıp daha soğuk sarılar bırakmak.

Günümüzün en meşhur konusu yani. Silver şampuanın köpük hali gibi düşünebilirsiniz. Etkisi silver şampuan gibi net değil fakat düzenli kullandığınızda kesinlikle çok işe yaradığını söyleyebilirim.

Ben şahsım adına silver şampuan kullanmaktan epey korkuyorum. Çünkü bir kere fazla kullandığım için babanne saçından hallice saçlarım olmuştu. Yavaş yavaş ve her kullanımda bunu yapması benim fazlasıyla işime geldi. Bu köpüğü kullandığım gün saçlarım kesinlikle daha soğuk tonlu durduğunu söyleyebilirim.

Saçlarındaki turuncu yansımalardan şikayetçi olanlar için hem bakım yapıp yumuşatan hemde daha soğuk renk bırakan bir köpük bence mükemmel fikir olmuş.

Tavsiye edilir.

Not: Duyduğuma göre özellikle açık sarı saçlarda etkisi daha fazlaymış.

20 ocak 2017 00:30