sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • medya (1)

16. yaşlı bir çocuk oyuncu. instagram hesabında biraz dolandığınızda 30larının sonunda bir kadın oyuncu görürsünüz sadece, fazlası değil.

23 eylül 16:17

15. emir berke zincidi amerika şubesi.

kendisini o kadar itici buluyorum ki Stranger Things'in 3. sezonunu izlemeyeceğim.

22 eylül 20:21

14. yaşından büyük davranma olayını tamamen başka bir boyuta taşımış 14 yaşındaki oyuncu. 14 yaşındaki bir kız 31 yaşında bir adamın arkadaşlığına neden ihtiyaç duyar?

şöyle ki; geçtiğimiz hafta bir ödül töreninde şarkıcı drake ile sürekli erkekler hakkında mesajlaştıklarını, drake’in ona “seni çok özledim” tarzı mesajlar attığını açıkladı. üstelik drake millie’yi birkaç kez yemeğe de götürmüş. drake’in şu anki sevgilisi 18 yaşında, drake kızla 16 yaşındayken takılmaya başlayıp 18 yaşında çıkmaya başladığı için haberin üstüne bu eklenince herkes drake’in pedofilik hareketler sergilediğini, bunun korkunç olduğunu belirtti. bu kızcağızımız da bugün “iyi bir arkadaşlığı neden manşet yapıyorsunuz? hayatımda yaptığım işi anlayan insanların olması güzel” tarzında bir açıklama yapmış. 

drake’in yaptığını geçtim, umarım biri bu kıza 25 yaşında gibi davranmasının iyi olmadığını hatırlatır. 

22 eylül 19:53


13. ilk diziye başladığım dönem oyunculuğuna bayılmıştım ve hayranlık duymuştum başarısına. sonradan popüler oldukça. 30 yaşında kadın gibi giyinmesi, yaşına uygun olmayan makyaj tarzları ve ukala tavırlarla sinirimi bozdu. hele bir de sevgilisiyle paylaştığı öpüşme fotoğrafından sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü gerçekten ailesi kızının geleceği için hiç endişelenmiyor mu merak ediyorum. ilerde lindsay lohan vakası olabilir. birlikte rol aldığı diğer çocuklarda en az onun kadar popüler ama hiç biri böyle yaşının üstü davranmıyor.

1 haziran 02:44

12. oyunculuk konusunda kesinlikle çok başarılı ama ben de kendisine antipati duyanlardanım. henüz ismini sosyal medyada hiç aratmamışken, daha ilk bölümde performansını gördüğümde oyunculuğunun ne kadar başarılı olduğunu düşünmüştüm zaten. ama sosyal medyada baktığınızda çok farklı bi profille karşılaşıyorsunuz yaşından en az 15 yaş büyük biri gibi giyiniyor. makyaj yapıyor. 10da demiyorum bakın. kadın gibi giyinip makyaj yapıyor çünkü.bana çabuk büyümek zorunda kalmış değil de çabuk büyümek istemiş gibi geldi daha çok ve ailesinin bu duruma müdahale etmiyor olması asıl eleştirilmesi gereken nokta. nerden bileceksiniz derseniz e sonucu görüyoruz değil mi?

antipatik gelen kısmı da biraz şımarık ya.

instagramdaki (link: https://www.instagram.com/p/BLqxW_1B1ty/?taken-by=milliebobbybrown şu) paylaşımından dolayı böyle bir kanıya varmıştım ben. diziye sonradan katılan hemcinsi olan diğer çoçuk oyuncunun ve dizide onun abisini canlandıran kişinin fotolarını "özür dilerim paylaşamadım ama bu hafta gerçekten çok yoğundum! sadie sink ve dacre montgomery i tebrik etmek istiyorum! eminim diziye büyük değer katacaksınız!" gibi bir notla instagramda paylaşması bana fazlasıyla itici gelmişti. üstüne mi vazife yani anlamadım ?

ilgili medya:
1
31 mayıs 13:45

11. sigma & birdy - find me klibine inanılmaz yakıştığını düşünüyorum.

30 mayıs 15:17

10. Tanıdığım en antipatik insanlar listesinde rahat ilk onda yerini almıştır. Ekranlardan tanıdığımız insanlar hakkında az çok yargı hepimiz yaparız ama benim ona karşı yaptığım yargıdan da öte; egoist biri olduğuna yemin edebilirim. Bu hissiyatımın sebebini bilmiyorum.

29 mayıs 23:59


9. beni korkutan kız, adeta büyümüş de küçülmüş tuhaf bir küçük kadın. Aşırı abartılı makyajları, yaşından çok çok büyük hal ve hareketleriyle hayattan çabuk sıkılacağını düşünüyorum. 

29 mart 20:58

8. yaşına göre giydirilmeyen ve yaşına göre davranmayan, erken olgunlaştırılan çocuk yıldız.

danışmanları,modacıları yada pr grubu bu kızı yanlış yönlendiriyor/kullanıyor. çocuk yıldızların, özellikle kız çocuklarının over sexualization durumlarına maruz kalması yeni bir şey değil. fakat bu kızın fotoğraflarını her kırmızı halıda, dergi kapaklarında, moda defilelerinin davetlerinde gördüğümde resmen istismar var, bu child abuse diyorum. beni rahatsız ediyor.

29 mart 13:46

7. erken şişirilmiş ve erken patlayacak bir balon. bu kadar yetişkin gibi davranması ve göklere çıkarılması normal değil, sonunu pek iyi görmüyorum.

29 mart 12:42 29 mart 12:43