sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (2)

  19. o kadar irite oluyorum bu kıza, stranger things 2.sezonunu sırf onu izlememek için izlemedim. ilk çıktığında ne kadar da minnoştu, sempatikti. 12 yaşında 30 yaşında gibi giyinmeye ve davranmaya başladı. çok abartılı ve ağır kıyafetler, olgunmuş gibi hareketler tavırlar.. o kadar itici ki. sen 12 yaşındasın (yada 13, 14 herneyse) yaşın gibi davransana. neden bu kadar büyümek için acele ediyor ki? eğlemene bak, kamerayı görünce zıpla dans et ne biliyim yaşın gibi davran. 

  26 ocak 23:55

  18. Şu zamana kadar hep bu kızın üstüne çok gidiyorlar, yakında durulur diyordum ta ki You dizisini izledikten sonra ulusa seslenir gibi “He is not creepy, he is in love with her” Diyene kadar. Diziyi izlemeyenlere spoiler vermek istemiyorum fakat normal bir insanın bu diziyi izleyip de böyle bir yorum yapması mümkün değil. umarım yakın zamanda kaç yaşında olduğunun farkına varır ve ona göre davranır.

  26 ocak 20:03

  17. Çoğu genç yaşta şöhret sahibi olan ve bunu kaldıramayan ünlü gibi Gelecekte kokainden burnunun erimesi muhtemel çocuk oyuncu

  26 ocak 19:34

  16. Sözlük karşılığı “cringe” olan kız çocuğu. 

  keşfet’te kokona bir fotoğrafına denk gelince, “kaç yaşındaydı ki ya bu bebe?” Diyip sayfasına girdiğim, kafamdaki eleven imajını yerle yeksan eden bu çocuk 2004’lü imiş. 

  kendisi yetenekli evet, ancak öyle dağlara taşlara dedirtecek bir oyunculuk yeteneği değil. Zira çocuk ihtiva eden dizilerde hatta buna Türk dizileri de dahil (gizlinot: birkaç Türk dizisinde çocukların oyuncu koçluğunu yapan arkadaşlarım vardı, öeğk bir iş hakikaten), bir sürü çocuk oyuncu koçu bulunur. bunlar kendileri de oyunculuk yapan, oyunculuk mezunu insanlardır. (gizlinot: hayır efendim, “tiyatro” mezunu değil, ana sanat dalı tiyatro da olsa, oyunculuk mezunu diye geçerler) yani dizideki, özellikle de ilk sezondaki, karakteri kavrama noktasının başarısı genelde çocuk oyuncunun değil, oyuncu koçunundur. sonuçta daha kendi karakterleri oturmamış 10-12 yaşlarındaki çocukların, yapımdaki karakterlerin çözümlemesini yapmalarını beklemek absürt birşey doğal olarak. 

  Buna rağmen yetenekli mi, evet. Dizideki Çocuk oyuncular arasındaki en yetenekli mi? Hayır. Kendisine kıyasla bence asıl Gaten matarazzo ortalığı ateşe vererek oynuyor. 

  Bir de, neden yeni dönem ergenleri kocakarı gibi davranıyorlar? Sadece giyim değil, hal tavırdan da bahsediyorum. Mesela bizim ergenliğimizdeki çocuk oyunculardan en güzel örnek, (gbkz: emma watson)’dır. Hep saygılı, sakin, hanım hanımcık, güzel bir örnek teşkil ederek büyüdü önümüzde. Benden 1 yaş büyüktü ama gıptayla bakardım hep haline tavrına. Bu yeni yetmelerdeki instababe’lik hevesi gerçekten seksüelize etmeye oldukça açık bir noktada. 14 yaşındaki bir kız çocuğunun verdiği pozlar ne bileyim, söylerken içim yanıyor ama pedofil rüyası gibi birşey olmuş kız. 

  ailesinin yerinde olsam, publicist’ine ve menajerine dava açardım. önümüzde drew barrymore ve macaulay culkin gibi hollywood tarafından erken büyütülmüş ve sonrasında çeşitli bağımlılıklarla savaşmış örnekler varken, ben çocuğumu para hırsıyla böyle ortalığa yem etmek istemezdim açıkçası. 

  26 ocak 17:01

  15. yaşlı bir çocuk oyuncu. instagram hesabında biraz dolandığınızda 30larının sonunda bir kadın oyuncu görürsünüz sadece, fazlası değil.

  23 eylül 2018 16:17

  14. emir berke zincidi amerika şubesi.

  kendisini o kadar itici buluyorum ki Stranger Things'in 3. sezonunu izlemeyeceğim.

  22 eylül 2018 20:21

  13. yaşından büyük davranma olayını tamamen başka bir boyuta taşımış 14 yaşındaki oyuncu. 14 yaşındaki bir kız 31 yaşında bir adamın arkadaşlığına neden ihtiyaç duyar?

  şöyle ki; geçtiğimiz hafta bir ödül töreninde şarkıcı drake ile sürekli erkekler hakkında mesajlaştıklarını, drake’in ona “seni çok özledim” tarzı mesajlar attığını açıkladı. üstelik drake millie’yi birkaç kez yemeğe de götürmüş. drake’in şu anki sevgilisi 18 yaşında, drake kızla 16 yaşındayken takılmaya başlayıp 18 yaşında çıkmaya başladığı için haberin üstüne bu eklenince herkes drake’in pedofilik hareketler sergilediğini, bunun korkunç olduğunu belirtti. bu kızcağızımız da bugün “iyi bir arkadaşlığı neden manşet yapıyorsunuz? hayatımda yaptığım işi anlayan insanların olması güzel” tarzında bir açıklama yapmış. 

  drake’in yaptığını geçtim, umarım biri bu kıza 25 yaşında gibi davranmasının iyi olmadığını hatırlatır. 

  22 eylül 2018 19:53

  12. ilk diziye başladığım dönem oyunculuğuna bayılmıştım ve hayranlık duymuştum başarısına. sonradan popüler oldukça. 30 yaşında kadın gibi giyinmesi, yaşına uygun olmayan makyaj tarzları ve ukala tavırlarla sinirimi bozdu. hele bir de sevgilisiyle paylaştığı öpüşme fotoğrafından sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü gerçekten ailesi kızının geleceği için hiç endişelenmiyor mu merak ediyorum. ilerde lindsay lohan vakası olabilir. birlikte rol aldığı diğer çocuklarda en az onun kadar popüler ama hiç biri böyle yaşının üstü davranmıyor.

  1 haziran 2018 02:44

  11. oyunculuk konusunda kesinlikle çok başarılı ama ben de kendisine antipati duyanlardanım. henüz ismini sosyal medyada hiç aratmamışken, daha ilk bölümde performansını gördüğümde oyunculuğunun ne kadar başarılı olduğunu düşünmüştüm zaten. ama sosyal medyada baktığınızda çok farklı bi profille karşılaşıyorsunuz yaşından en az 15 yaş büyük biri gibi giyiniyor. makyaj yapıyor. 10da demiyorum bakın. kadın gibi giyinip makyaj yapıyor çünkü.bana çabuk büyümek zorunda kalmış değil de çabuk büyümek istemiş gibi geldi daha çok ve ailesinin bu duruma müdahale etmiyor olması asıl eleştirilmesi gereken nokta. nerden bileceksiniz derseniz e sonucu görüyoruz değil mi?

  antipatik gelen kısmı da biraz şımarık ya.

  instagramdaki (link: https://www.instagram.com/p/BLqxW_1B1ty/?taken-by=milliebobbybrown şu) paylaşımından dolayı böyle bir kanıya varmıştım ben. diziye sonradan katılan hemcinsi olan diğer çoçuk oyuncunun ve dizide onun abisini canlandıran kişinin fotolarını "özür dilerim paylaşamadım ama bu hafta gerçekten çok yoğundum! sadie sink ve dacre montgomery i tebrik etmek istiyorum! eminim diziye büyük değer katacaksınız!" gibi bir notla instagramda paylaşması bana fazlasıyla itici gelmişti. üstüne mi vazife yani anlamadım ?

  ilgili medya:
  1
  31 mayıs 2018 13:45

  10. sigma & birdy - find me klibine inanılmaz yakıştığını düşünüyorum.

  30 mayıs 2018 15:17