yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

  1. Başaran holdingin ceosu Hüseyin Başaranın evlilik arifesinde olan ve bekarlığa veda partisi için 7 yakın arkadaşıyla gittiği Dubai'den dönerken jetin düşmesiyle hayatını kaybeden 28 yaşındaki genç ve güzel kızı...

  Hayat çok tuhaf, ölüm tek gerçek.

  ilgili medya:
  1
  11 mart 2018 21:00 12 mart 2018 00:06

  2. çok üzüldüm..dün geceden beri etkisindeyim. allah hepsine rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah. demek insan öleceğini hissedemiyor hiç ölmeyeceklermiş gibi storyleri ,fotoğrafları..ben de haftasonu arkadaşımın düğünündeydim storyler attım falan.. garip. ölüm tek gerçek sanırım. allah ailelerine sabır versin.

  tanım: jet kazasında hayatını kaybeden genç kadın.

  12 mart 2018 09:42

  3. Dün olan uçak kazasında hayatını kaybeden 11 kadından biri. Okuduğum kadarıyla Birisi yeni anne, birisi hamile... mina başaran ise hayatının en güzel yolculuklarından birini yapıyordu belki de en yakın arkadaşlarıyla. Çok acı...

  “Üzülmedim, fakirler ölüyor her gün” diyen insanları anlamıyorum. Zengin-fakir ne fark eder? Ölümün her türlüsüne üzülüyorum. Genç yaşta böyle bir ölüm çok acı. Arkada kalanlara üzülüyorum. Ailelerine sabır diliyorum.

  12 mart 2018 11:28 12 mart 2018 11:30


  4. sırf ölen kişi zengin diye bir ölünün arkasından sevinmek, olsa olsa insanlığımızın fakirliğini gösterir. Demek ki insanlık öldü de anlayıp ağlayamıyoruz henüz. O derece kendimizi bilmezlik.

  Allah ona, arkadaşlarına ve pilota rahmet eylesin. Ailelerine de güç ve sabır versin. çok zor. Hele hele de ölenlerden ikisinin hamile olduğu iddiası doğruysa. 

  12 mart 2018 12:30

  5. Beni çok etkiledi bu ölüm. Genç, başarılı 11 tane kadın. Böyle mutlu bir günde hayata veda etmeleri. Çok yazık çok. Geride kalanlara allah sabırlar versin. 

  12 mart 2018 12:59

  6. Aynı topraklarda yaşadığım insanlardan nefret etmemi sağladı bu kızcağız ve arkadaşlarının ölümü. Kadın pilot olmasaydı düşmezdi, hep fakirler mi ölecek biraz zenginler ölsün, bir afrin'de o kadar kişiyi gömdük şu zenginler kadar laf olmadı, uçakta alkol alıp imansız gitmişler, allah bilir dubaide o gece kluplerinde ne haltlar yediler de allah'ın gazabı üstlerine düştü vs vs vs gencecik insanlar ölmüş bunun zengini, fakiri, kadını, erkeği mi var? Yanarak can vermiş insanlar, kimisi nişanlı, kimisi bebek bekliyor, hepsinin hayalleri var, uçağı kullanan kişinin, hosteslerin aileleri var her biri ayrı hikaye her biri ayrı can nasıl bu kadar vicdansız olduk anlamıyorum. Allah'ı ağzından düşürmeyip bu kadar kötü nasıl oluyorlar acaba? Kendi başına gelmeyen her şey diğerlerini cezalandırmak için olmuş gibi davranıyorlar acaba sizin cezanız ne olacak?

  12 mart 2018 13:13

  7. medyada ekli olan sabahlıklı mutlu gözlerle verilmiş olan pozu gördükçe hayat bu diyorum.annem derki hep 'insan başına ne geleceğini bilse yerinde kıpırdamaz'der.ne kadar doğru .isimlerini bile ilk kez duydum ama bir burukluk yaşadım.allah rahmet eylesin.

  12 mart 2018 13:16


  8. Aynı zamanlarda doğmuşuz; muhtemelen aynı çizgi filmlerle büyüdük, aynı şarkıları söyledik, süper baba izledik.

  Ben bu genç kadını ve arkadaşlarını hiç tanımıyorum ama herhangi bir ölümden etkilenir gibi etkilenemedim. O yarım kalan mutlulukları geldi içime oturdu. Umarım bu dünyadan çok daha güzel bir yer vardır ve oraya gitmişlerdir.

  Allah tüm yakınlarına sabır versin.

  12 mart 2018 14:13

  9. Kuzenimin akrabası, 3-5 çocukluk doğum gününde görmüştüm kendisini. Ama o gün bu gün hep adı geçerdi muhabbetlerde. O kadar içim acıdı ki haberi aldığımda. Yazacak bir şey bulamıyorum, korkunç bir olay. Son fotoğraflarına baktıkça içim gidiyor. O kadar güzeller, o kadar neşeliler ki. 11 tane dünya güzeli kadın gitti bu dünyadan.

  12 mart 2018 14:19 13 mart 2018 22:55

  10. hayatlarının başında olan kişilerin ölüm haberi beni her zaman derinden etkilemiştir. kendisini, arkadaşlarını, pilotları ve hostesi tanımıyordum, isimlerini bile daha önce duymamıştım ama haberi duyduğumda gözlerim doldu. keşke isimlerini hiç duymasaydım, en azından bu şekilde değil...

  pilot melike kuvvet okuduğum kadarıyla sırf bir arkadaşının doğum gününde şarkı söyledi diye "ahlaksız" denilerek ordudan atılmış fetö nedeniyle, işinden olmuş. uzun süre parasız kalmış ve sonunda bu işi bulmuş. tam hayatını düzene sokuyorken, hayatının sona ermesi çok acı.

  mina başaran ve 7 arkadaşı dubai'ye eğlenmeye gidiyor. muhtemelen uçakta bir sıkıntı olduğunu anlamadan önce aralarında muhabbet edip, gülüşüyorlardı. o gülüşlerin korkuya dönüştüğü anı kafamda kurdukça içim parçalanıyor.

  11 pırıl pırıl genç kadın bir anda yok oldu. 11 hayat, 11 hayal, 11 gelecek yok oldu. 11 sadece bir sayı değil. yakınlarına, sevenlerine başsağlığı diliyorum. çok üzücü.

  bu konuya "zenginlerdi iyi olmuş" diye yaklaşan insanlara da diyecek bir şey bulamıyorum. insanlığınızı ne zaman kaybettiniz?

  12 mart 2018 14:43 12 mart 2018 14:44

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar