yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (18)
  • medya (3)

  26. Ben bu ürünü aldığımdan beri hep düzensiz kullandım. Ama haftada 4ten fazla kullanmadım hiç. Kullanmadığım haftalarda oldu. Böyle köpüklü köpüklü temizlediğinizde o temizlik hissini duyuyorum evet. Ama hepsi o kadar. Düzenli kullanıma uygun bulmuyorum. Çok klasik olacak ama cilt bariyerine zarar verecektir. Ve evet cilt bariyeri çok önemli eskiden birkaç güne geçen ufak tefek sivilce lekelerimin şimdi aylarca kızarıklıkları benimle kalıyor. 

  Masaj olayı belki gün aşırı akşamları kullanılabilir düşük ayarda. 

  Ama ürünü foreonun uygun fiyatlı ve iyi bir muadili olması açısından başarılı buluyorum yine de. Çok farklı titreşim seçeneğinin olması da büyük artı zaten üstte bir süslünün belirttiği gibi bütün yüzeyi eşitte değil. Bu açıdan çok işlevli olduğu söylenebilir. Ama must have mi hayır. Zaten ben cilt bakımında daha must have bir ürün bulamadım ya neyse

  8 mayıs 19:16

  25. Katı sabunla kullanılıp kullanılmayacagını merak ettiğim cihaz. Yeni aldım ancak sabunla nasıl olur, makineye zararı olur mu bilen yazabilir mi.

  8 mayıs 07:56

  3

  24. Görkem Karman'ın önerisi üzerine bir de böyle bir cihazı denemek istediğim ama malum markaya saçma paralar dökmek istemediğim için bir şans vereyim dedim. Cihazın şekli diğer benzer cihazlardan farklı. Ürünün deneyimlerime göre artıları şunlar; titreşimini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz yani kademeli olması güzel. Uyguladıktan sonra cildimin yumuşadığını hissettim. Fiyat olarak gerçekten uygun ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. Benim cildim hassas ama herhangi bir irritasyona yol açmadı. Eksileri ise; yüz temizleme jelini cihaza sıkarsanız asla köpürtmüyor o yüzden ben yüzümde köpürterek kullandım. Açıkçası çok fark yarattığını düşünmüyorum gözenekler veya siyah noktalar bakımından da bir değişiklik göremedim. Denenebilir ancak çok gerekli bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Belki serum tarzı ürünleri cilde daha iyi yedirmek için kullanılabilir. 

  5 mayıs 04:24 5 mayıs 13:23


  5

  23. miniso'dan alıpta memnun kalmadığım ürün sayısı sıfır (0) diye belirterek başlamak istiyorum. övmek için haklı sebeplerim var, buyrun hep beraber övelim:

  1. ürün size lüks bir otelde yaptırdığınız cilt temizliğini evde ve çok daha uygun bir fiyata sunuyor diyebilirim. bence tasarımı, ele yerleşmesi ve yumuşak silikonu kesinlikle kullanıcısına "bir dakika yahu bu bir zevk ürünü resmen, ben de bir lüks yaşıyorum" dedirtiyor.

  2. ürünü ilk aldığımda cildime hiç bastırmadan hafif hafif kullandım, sonra "bu ne biçim şey, temizlemiyor ki?" diye isyan ettim. amma velakin ki, işler öyle yürümüyor, ben hata ediyormuşum. daha sonra bastırarak uygulama yaptığımda biraz ciltte kızarma sonrasında (hassas ciltliyim ve beyaz tenliyim) gördüm ki cildim aslında bir pamuktan ibaretmiş efendim. dolayısıyla bastırarak uygulayınız, zarar gelmez. zaten normal cilt bakımında da cilt bariyeri falan bırakmıyorlar.

  3. foreo'nun satış politikası bildiğim kadarıyla "cildin yağlıysa zart rengini al, cildin kuruysa zurt rengini al" şeklinde ilerliyor. ancak bir ürünün cilt tipine uygunluğunu bence ürünün malzemesiyle ölçebiliriz, kıl kalınlığıyla değil. foreo'da kıl kalınlığı tek tip. ancak miniso'nun avantajı hem ince hem kalın kılların bir arada bulunması. böylece yüzünüzdeki girintilere, çıkıntılara, dağlara, tepelere derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. yani kılların kalınlık ya da incelik durumu cilt tipiyle ilgili değil uygulama yaptığınız bölgelerle ilgili. böylece foreo'ya bir çelme daha takarak yola devam ediyoruz.

  4. temizleme işlemini güzel yapıyor dedik, bu cepte. cihazın arka tarafı tamamen kalın kıllardan oluşuyor ve cilt nemlendiricisi olarak kullandığınız ürün her ne ise (çünkü birçok ürünü bununla sürdüm hepsinde çok başarılı) nemlendiriciyi inanılmaz güzel yediriyor, tertemiz bir cilt bırakıyor geriye. nemlendiriciyi masaj eşliğinde yavaşça yedirmekle, parmaklarla yedirmek aynı olmuyor takdir edersiniz ki.

  5. silikonu gayet temiz, uzun süredir kullanıyorum ve gerçekten güzel bir temizleyiciyle (şampuan, duş jeli, yüz yıkama jeliniz vs.) temizlediğinizde asla bir kalıntı kalmıyor. cihazın temizliğinden şüphe edenler pis kızlardır efendim. yıkadıktan sonra kurutacaksınız bu mereti, bekleyin kurusun. hatta size tuhaf bir deneyimimi söyleyeyim: le petit marseillas'ın şeftalili duş jeli ile bu cihazı temizlediğinizde silikonu inanılmaz hoş kokuyor ve sürekli sapık gibi koklamaya başlıyorsunuz! ay tuhaf bir şey! ya da ben öyleyim bilemedim.

  6. ürünü alalı neredeyse 1 yıl olacak, şarjı ilk aldığım günden beri bitmedi. bu ne dayanıklılık arkadaş, helal olsun. kısaca verilen parayı sonuna kadar hak eden, kendinizi bakımlı hissetmenizi ve "iyi bir şey yapıyorum" diye düşünmenizi sağlayan yüzgeç şeklinde bir titreşimli cihaz kendisi. hala foreo öven de reklam alıyordur kardeşim. bıktık artık.

  edit: her gün her gün cildinizi bu ürünle temizlerseniz tabi ki kurursunuz kızlar. alet derinlemesine temizlik yapıyor. haftada 3 idealdir. ya da insan kendi cildini bilir, dışarda çok kire maruz kaldığınızda "biri üstüme kalıp sabun atsın da anca temizlenirim" hissiyatı oluştuğunda, ya da t bölgenizde bir yağ katmanıyla uyandığınızda kullanın şunu yahu.

  edit 2: uzun süreli kullanımım sonucunda yazıyorum bu entry'i, ciddi ciddi çenemdeki nokta nokta yağ bezeleri ve burnumun üstündeki siyah noktaların çapı küçüldü. şaka gibi. gözle görülür olan burun üstü siyah noktalarım, şu an çok detaylı bakınca ancak minicik nokta kadar kaldılar.

  6 nisan 02:55 20 mayıs 01:39

  22. Ben bu cilt temizleme cihazlarından hangisinin ciddi ciddi işe yaradığını çözemedim henüz varsa gerçekten kullanıp memnun kalan söylesin artık güzelllik merkezlerine para bayılmayı bırakırız

  11 mart 13:47

  21. İlk kullanımda değil ama düzenli kullanımda etkisini göstereceğini düşünüyorum. İlk kullanimda yüzüm parladı sadece. İnsanin kendini özel hissetmesini sağlıyor. Öyle inanılmaz bir etkisi yok bence. Her gün düzenli cilt makyajı yapıyorsanız. Makyajınızı iyi temizlemek için güzel bir ürün

  10 mart 15:02

  20. bir kaç ay önce baya heveslenerek aldım hiç düzenli kullanmadım bu haftaya kadar. iki gün üst üste köpük temizleyici ile orta seviyede yüzümü temizledim. kullanım önerisi sabah ve akşam günde iki kez ama ben çok gelir diye sadece günde 1 kez kullandım, yine de yüzümü tahriş etti. burnumun üzeri ve yanağım kabuk bağladı acıyor ve sivilce çıkacak bugun yarın hissediyorum. haftada 1 2 kez kullanmaya başlayacağım, yine aynısı olursa çöp.

  4 mart 16:09


  5

  19. Bugün aldığım ve hiç zaman kaybetmeden denediğim cihaz. Bütçem el verse de foreo vb. cihazlara o fiyatları ödemek komik geliyor bana çünkü yapabileceği maksimum iş belli. Teknik özelliklerinden zaten bahsedilmiş. Benim cildim karmadan yağlıya dönük ve hassas. Hiçbir sorun yaşamadım. Titreşimleri gayet yeterli, yapısı yüzünden yüzümdeki en sorunlu bölge olan burnuma çok iyi yerleştirebildim.(gizlinot: Siyah nokta vs.) Bu çok önemli bir şeydi benim için açıkçası. İlk intibam olumlu çünkü cildim pamuk gibi yumuşak şu an. Muhtemelen her gün sadece akşamları kullanmaya devam edeceğim. Zaman içinde mutlaka editlerim. Ekstra sorusu olan varsa da mesaj kutusuna beklerim.(gizlinot: Swh)

  16 şubat 16:29

  5

  18. 6 aydır cilt bakım rutinimde kullandığım yüz temizleme aleti. ben yüz temizleme jelimi elimle köpürtüp yüzüme uyguluyorum sonrasında bu cihazla üzerinden geçiyorum. cildimi iyi temizlediğini düşünüyorum.şarj süresi uzun süre idare ediyor.

  14 aralık 2019 22:37

  4

  17. Ürünü yaklaşık 2 haftadır düzenli kullanıyorum, genel görüşüm olumlu.

  Öncelikle cildim son zamanlarda problemli olmaya başlamıştı komedon, siyah nokta ve tek tük sivilce oluşumu vardı. Bu cihazla temizlemeye başlayınca elle jeli uygulamaktan çok daha fazla temizlendi cildim, yumuşaklaştı ve problemler azaldı. Bazen nemlendiricimi de arkadaki masaj kısmıyla uyguluyorum ve elle uygulamaktan daha güzel yediriyor cildime.

  Olumsuz yanı ise kullandıktan sonra cihazın temizliğinden emin olamıyorum o nedenle yıkıyorum her seferinde. Bir diğer düşündüren şey ise fiyatı, bu tarzdaki her ürünün benzer performans göstereceğini düşünüyorum, bu fiyatı ödemek mantıklı mı emin değilim. 

  4 aralık 2019 23:10