0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

4. Normal siyah seriden bronzer fırçası(13tl), metalik seriden de fondöten fırçası(20tl) var elimde. İkisinden de çok memnunum. Dökülme olmadı, 4 kere yıkadım hala yumuşacıklar. Fondöten fırçası asla iz bırakmıyor ben ikisinden de çok memnunum. 

2 saat önce

3. Metalik seriden olan pudra fırçası, nascita professional series pudra fırçası ile kıl kalitesi ve sıklığı bakımından birebir muadil ve gerçekten harika bir pudra fırçası. Ağır değil, hafif tutuş güzel uygulama sağlıyor, yıkandığında da kolay kuruyor. Çok memnunum. Nascita indirimde 30 TL civarı iken miniso indirimsiz 23 TL. 

9 ağustos 18:58

2. ben de 2li olanlardan almıştım. far karıştırma fırçası ve kaş taragı diğer tarafında da ince kesik uç. far karıştırma fırçası biraz sık kıllı ve büyük olduğundan istediğim sonucu vermedi ben de kapatıcı dağıtıyorum. diğer fırça ise mükemmel. kesik uçlu olan tarafla bazen kaş dolduruyorum bazen eyeliner bazen de göz altıma far geçiyorum çok kullanışlı

21 haziran 01:20


1. Elimde metalik seriden eğimli fondöten fırçası var. Ben fondöten uygulaması için aldım. Kılları sık ve yumuşak. Fondöteni yüze çok rahat dağıtıyor ve oturtma işleminde de çok başarılı. Çizgilenme yapmıyor. Fırça oldukça az ürün emiyor. İki kez yıkadım. Kıl dökme problemi yaşamadım. Kolayca temizleniyor. Fırçanın yüzle temas eden kısmı küçük. Bu benim sevdiğim bir özellik. Daha kontrollü bir şekilde uygulama yapabiliyorum. Hızlı kuruyor. Şık bir tasarıma sahip. Fırçanın çok sert bir formu yok. Bu yüzü çok çekiştirmeden hem dairesel hem aşağı doğru hareketlerle ürünün rahatça dağıtılmasını sağlıyor. Ben göz altıma kapatıcı uygulaması için de kullandım. Bunun için büyük bir fırça tabii ki. Ancak göz altına oturuşunu ve ürünü dağıtışını beğendim.Allık ve bronzer uygulaması için de kullanılabilecek çok amaçlı bir ürün. 20 tl'ye aldım. Fiyatına göre çok kaliteli çıktı. Görselini medyaya ekliyorum.

Ukteyi veren benim.(gizlinot: swh)

ilgili medya:
1
20 haziran 18:47