girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (1)

67. kalite olarak bir milyoncuların süslenip avm mağazası haline getirilmiş versiyonu. abartıldığını ve tüketim çılgınlığı için birebir olduğunu düşünüyorum. içindeki her şey bir o kadar gereksiz ama gerekli.

4 temmuz 18:14

66. elimde hiçbir ürünü olmayan ama makyaj fırçalarında gözümün kaldığı marka.

22 haziran 20:36

65. az önce yüzümde felaketlere yol açan maskeye sahip marketler zinciri,

zira volkanik çamurlu mini maskesini yüzümde 2 dakika tutabildim, cildim alev aldı ve hemen soğuk suyla yıkamak zorunda kaldım, şuan kıpkırmızıyım ve yüzüme pişik kremi sürdüm ayrıca soğuk bir havluyla da kompres yapıyorum...

edit: yüzümdeki yanma ve kızarıklık pişik kremi (gizlinot: sebamed) ve soğuk kompresten sonra ilk 1 saatte büyük ölçüde geçti, cildim şuan hafif de olsa acıyor, (gizlinot: belirli bölgeler özellikle burun kenarları ve elmacık kemiklerinin üzeri), umarım cildim tahrişten dolayı kabuklanmaz (gizlinot: önerisi olan kutumu morartabilir)

22 haziran 18:19 23 haziran 00:00


64. Renk eşitleyici olan primerini aşırı beğendim. 20 lira gibi bir fiyatı var 3 renkten oluşuyor. Ben koyu gelen fondotenlerimi açmak için de beyaz rengini aldım. Cildi çok güzel gösteriyor, gerçekten az da olsa renk eşitliyor ama fondoteni sürdükten sonra cildim resmen sağlıkla ışıl ışıl parlıyor. Bayıldım. Bu markanın bir de shell primeri var, onu önermem testerini denediğimde içinde kocaman kocaman simler olduğunu gördüm çünkü.

20 haziran 10:16

63. Koku alma duyumu veren yüce rabbim, o nasıl mağaza kokusu ?! 10 dakikadan fazla kalırsam ciddi manada burnumu sızlatan, parfümü bedava bulunca dükkanı parfümle yıkayan, özünde iyi bir mağazalar zinciridir.

20 haziran 09:25

62. Ankarada olmadığını öğrenince üzüldüğüm, daha sonra açılınca da ilk fırsatta gittiğim ponçik mağaza. Ürünler o kadar tatlı ki insanın hepsini sepete atası geliyor fakat kalite fiyat bakımından düşündürüyor.

Dipnot: ama insanı çeken bir yanı vat kesinlikle hele ki kore ürünlerine ilginiz varsa

20 haziran 02:39

61. girip gezmekten hoşlandığım minnoş mağaza. fakat ne yalan söyleyeyim sanki kalite bakımından aliexpress gibi geldiği için bir şey almıyorum pek.

20 haziran 01:50 20 haziran 02:07


60. Mağaza çok minnoş içeri girip dolaşmak zevkli ama ürünlerinin çoğu ıvır-zıvır gereksiz gibi geliyor bana. kendini japon gibi tanıtan çinli markası.

19 haziran 23:59 20 haziran 00:01

59. güneş kremini daha etkili temizlemek için pembe konjak süngerini almıştım.Tipi güzeldi ama 4-5 kulanımda içi çıktı parçalandı resmen.Kesinlikle almayın.Eklipse geri dönüş...

19 haziran 14:43

58. bundan aylar aylar önce, denemek için bir (gbkz: cc krem)ini almıştım. ilk başlarda çekmecemin kenarında bekletip bir ara kullanırım diye görmezden geldiğim bir üründü. sonra bu ürüne işim düştü ve kullanmaya başladım. aman allahım. bugüne kadar nasıl kullanmadım ben bunu diye kendime hayret ettim. o yapısı, rengi, yüzdeki bitişi, kapatıcılığı, ışıl ışıl görünüm vermesi... galiba bu cc kreme aşık oldum.

gelin görün ki minisoya gittiğimde bu cc kremi artık bulamıyorum. kaldırmışlar sanırım:/ yerine gül kokulu cilt ürünleri var ama olmuyor azizim, tutmuyor o cc kremin yerini.

galiba o cc krem bana tanrının kısa süreli bir mutluluk için gönderdiği geçici bir lütuftu. belki de hiç yoktu, hayal dünyamda yarattığım bir kahramandı. özlüyorum seni (gbkz: ccc reyiz) (gizlinot: swh).

19 haziran 02:15