girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • medya (1)

53. İşe yaramayan garip ürünlerle dolu bir yer olduğunu düşünüyorum. Ayrıca fiyatları gereksiz pahalı. 

Sadece soyulabilen ojesi fena değil. 

8 nisan 17:49

52. maskelerini severek kullanıyorum. bu zamana kadar iki tane kağıt, iki tane kil maskesini kullandım. özellikle kağıt maskesi çok etkili, güzel nem ve ışıltı sağlıyor. 

fakat mağazalarındaki o koku...

bir lcw bir burası, acayip kötü bir oda kokusu var mağazalarında.

8 nisan 16:54

51. Önce ben de Japon kökenli mağaza sandim araştırınca Çin işi olduğunu öğrendim neyse gezmesi çok keyifli ve ilginç ıvır zivirlar var parama kiyip bisey almadim ama sanirim.sirt çantalarıni birine hediye alicam.

24 mart 21:26


50. sanırım bir tek bana pahalı gelen Japon mağazası.

anahtarlık ve metal para cüzdanı almıştım severek kullanıyorum ama Aliexpressten çok daha ucuza alabilirdim.

24 mart 13:26 24 mart 13:26

49. ojelerinin renkleri muazzam olsa da kalıcılığı sınıfta kalıyor. base coat + iki kat oje 1 gün içinde soyuldu, hele base coat'unun hiçbir işe yarar yanı yok.. bunun dışında diğer ürünleri gerçekten çok kaliteli duruyor, ben şu başa takılan, yumuşak saç havlusu gibi duran ürününü aldım, inanılmaz sevimli. kozmetiğini denemediğim için bilmiyorum ama diğer ürünlerine bence bir şans verilebilir.

24 mart 10:31

48. Lüks japon pazarı. Aynıları aliexpresste 3-5tlye geliyor. Ojeleri güzel duruyor ama şans verilebilir.

24 mart 00:07

47. hep bu tarz her telden şeyin olduğu dükkanları sevmişimdir ama kaptırıp gerekli gereksiz bir çok şey alıyorsunuz, o yüzden artık pek uğramıyorum. yalnız dikkatimi çekti de, kozmetikler evet uygun fiyatlı ama tabak çanak kısmı bence gereksiz fiyatlar.

23 mart 22:35


46. huzur veriyor mağazanın içi. almasam bile bakıyorum öyle otuz saat. bilmiyorum garip bir sevgi.

23 mart 16:01

45. üzerinde peel off yazan ojelerinden arkadaşım kendine alırken bana da almış. hazır tırnaklarım ojesiz diye ben de geçen gün sürdüm. 1 gün zor idare etti bu oje beni. gün içinde kendiliğinden pıt diye kalktı ojeler. tamam çıkarma şekli açısından gerçekten kolaylık. zaten bu ojelerin mantığı da bu soyularak kolayca çıkması, ama bu kadar kolay çıkacağını beklememiştim. kalıcılık açısından gerçekten çok kötü. benden sonra arkadaşım sürdü, sonuç onda da aynı. sürdükten birkaç saat sonra komple soyulup kalkmış. alırken de epey bir övmüşler bu ojeleri suyun altında rahatça soyabilirsiniz diye. bize su falan gerekmedi kendiliğinden soyuldu gitti fazla pratik mi olmuş ne (gizlinot: swh). bir daha asla ne alırım ne de aldırırım diyor. peel off ojeleriyle bizde durum bu yani dedirten mağaza.

23 mart 14:00

44. Yapışkan diş fırçalık gibi pratik ürünlerini seviyorum ama organizer kutular ve birçok şey gereksiz pahalı(gizlinot: Bu kelimeyi yazmasam olmazdı) geliyor bana. Bir de ne zaman girsem takip edildiğimi hissediyorum. Devamlı gözetleyen bir çift gözü üstümde hissetmek beni rahatsız ediyor. O nedenle pek girmiyorum artık.

23 mart 13:32