sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (142)
  • medya (9)

  142. şu saten duş başlıklarını gözüme kestirmiştim ama amacım tamamen farklı, duşta takayım diye bir niyetim yok. duştan sonra takmak için aldım. plastik obje görse bile elektriklenen saçlarımı fönle kurutma sonrası örerek, evde bere takarak (evet) ancak yatıştırabiliyorum. air dry benim için bir çözüm değil çünkü sinüzit. 

  neyse, satenin de elektriklenen saçlar üzerindeki etkisini okuduktan sonra neden olmasın dedim ve bugün bir adet edindim. açınca ne göreyim, bonenin içi poliyester :D artık ters çevirip kullanıcam, napalım.

  17 mart 01:02

  141. ilk açıldığı zamanlarda fiyatları iyiydi ama şimdi fiyatlar uçtu gitti,gereksiz pahalı eğlenceli mağaza benim için.

  13 mart 20:50

  140. minnoş tasarımlarıyla kalbimi çalan ve içeriye her girdiğimde yüzümde tatlı bir tebessüm oluşturan mağaza.

  13 mart 09:59

  139. 2 senedir bullet journal için kullandığım defterimi burdan alıyorum. aşırı memnunum. 3 bölümden oluşuyor; ilk kısım çizgili, orta kısım noktalı, son kısım ise çizgisiz. kaliteli bir defter. (link: https://www.miniso.com.tr/25k-spiral-defter-lacivert link)

  bir de plastik kutulardaki pamuklarından ve kulak çöplerinden almıştım zamanında. tekrar almadım ama kutuları çok kullanışlı oldu. bittikçe dolduruyorum içini.

  geçen seneden beri deftere 10 tl zam geldi ama seneye yine alırım galiba. türkiye'de iyi noktalı defter pek bulunmuyor f/p açısından.

  12 mart 16:11

  138. Ponçiklikten ölecek,yüzde doksanı işe yaramaz ıvır Zıvırdan oluşan ama insanı kendine çeken yeni nesil bi milyoncu mağaza.buraya girince ister istemez mutlu oluyorum,her şeyi almak istiyorum.burdan kendime küçük kedi kafası şeklinde banyo paspası,mutfak havlusu ve alakasız şekilde klavye aldım.hepsinden de memnun kaldım.ama makyaj ürünlerine ön yargılıyım denemeyi de düşünmüyorum gözüme bir dandik geliyorlar.

  12 mart 15:26 12 mart 16:41

  137. Mahallelerdeki 1 milyonculardan hallice cin pazarı, içindeki çoğu şeye ihtiyaç duymuyorum, buradaki eften pusten şeyleri ambalajına kanıp alacağıma dişe dokunur alışverişler yaparım.

  12 mart 14:50

  136. Geçen sene gittiğim Çin seyahatinde tanıştım bu mağazayla. Hediyelik eşya vs. çok tatlı ve o zamana kadar hiç görmediğim tarzdaydı. Birçok hediyelik almıştım buradan.

  Sonra Türkiye'ye döndüğümde bir gördüm ki meğerse çok yakın zamanda Ankara'da da bu mağazadan açılmış. İstanbul'da da varmış birkaç tane.

  Tabiki fiyatlar Çin mağazalarında çok daha uygundu. Çeşitleri de gene Çin'de çok fazlaydı. Zaten Çin'de her köşe başında bir tane Miniso vardı. Hemde koca koca mağazalar.

  O zamandan beri Türkiye'de aşırı popülerleşti, birçok yere açıldı. Sonra da işte türevleri.

  Hala çok tatlı bulduğum bir mağazadır. Türkiye'deki sınırlı ürün sayısına ve daha pahalı olmasına rağmen bence özellikle ergen genç kızlara hitap eden ürün yelpazesi var.

  12 mart 14:00

  135. iyi ki bu dönemde çocuk değilim dedirten mağazadır. yoksa tüm harçlıklarımı orada eritirdim. o kadar muazzam şeyler var ki. defterler, kalemler, takılar, tokalar bir sürü şey. termosları çok tatlı, rengarenk çantaları insanın kendisini zor zaptetmesine sebep oluyor. en son girdiğimde gezerken bir bardak beğendim. bu aralar üstünde koruyucusu olan bardaklara sardım. açıp kontrol ettim, gayet güzel görünüyordu. eve gelip yıkayıp kullanınca daha da bayıldım. incecik camdan üretmişler, kapağı dandik ahşap değil gayet kalın ama hafif güzel bir ahşap tabaka. şimdi sürekli suyumu ondan içiyorum.

  almak isteyenler olursa diye (link: https://www.miniso.com.tr/moomin-kapakli-cam-bardak-350-ml bardak).

  11 mart 17:04

  134. şimdi adventure time ürünlerinin gelmiş olduğu markadır!!

  birçok ürününü severim, tek sorunu insanı gereksiz alışverişe sokan bir mağaza. sırf bu yüzden bir şey almadan dikkatli olun derim. o an mağazada kendinizi kaybedip almış olmayın.

  kozmetik ürünleri hakkında da bir şeyler yazayim. krem vb olarak içerikleri kötü ürün görmedim(gizlinot: dikkat hepsini incelemedim!!), makyaj anlamında far, allık (toz ürünler) olarak kaliteli olduğunu düşünmüyorum markasının. fırça, pamuk türündeki ürünleri bence alınabilir çünkü bazı uygun şeyler mevcut. tek sorun tatlılığa aldanıp çok almamanız gerektiğini bilmek.

  10 mart 21:01

  133. Burada sivri uçlu kulak temizleme çubukları satılıyor ve tipleri eyeliner keskinleştirmek ve göz makyajı düzeltmek için mükemmel. sıkıştırılmış kağıt maskeleri de evde kendi maskemi yaparken çok yardımcı oluyor. onun dışında tipik japon pazarı, ne alırsan 10 yen..

  ilgili medya:
  1
  10 mart 14:52