girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • medya (3)

89. Kozmetik kısmına bak bak doyamadım. Süngerleri çok başarılı; yapısı ne sert ne çok yumuşak, çok kaliteli, real teqnique'ye bin basar. Eyeliner olarak ucu aşırı ince bir eyelinerı var, uzun zamandır ihtiyacım olan bir üründü, kullanımı çok kolay. make up baseleri de fena değil, yüzü çok güzel nemlendiriyor, hafif bir ışıltı veriyor. kozmetik ürünleri genel olarak güzele benziyor. bir de çalışan bayanlar çok yardımcı oluyorlar ve çok bilgililer, benim gittiğim yerde öyleydi en azından.

düzeltme: eyelinerı çok kötü ucu hemen bozuldu ve iyi renk vermiyor.

28 ağustos 20:03 30 ağustos 18:04

88. gezmesi zevkli, içinde farklı ürünleri barındıran fakat benim için o paraya değmeyecek bir mağaza kendisi. hep " ben bunu daha uygun fiyata alırım" ya da " bir heves alacaksın sonra kenarda duracak" düşüncesiyle kendimi ellerim boş bir şekilde mağazadan çıkarken buluyorum.

bir de ne kadar reklam, tanıtım yaptırırsa yaptırsın zihnimdeki " bir milyoncu" imajı olduğu sürece makyaj ürünlerine de sıcak bakamıyorum. ona verilecek paraya indirim döneminde çok daha iyi kozmetik markaları seçilebilir(gizlinot: " ben bunu daha uygun fiyata alırım" düşüncesi ).

22 ağustos 15:49

87. Kozmetik ve teknolojik ürünlerine mesafeliyim ama makyaj çantası, cüzdan vs gibi şeyleri alırım. 

22 ağustos 15:39


86. Bullet journal tasarlamak için dot yani noktalı defter almıştım holografik kapaklı çok da seviyorum kendisiniii. Saç havlusu, sticker ve bir kaç bişey daha vardı da aldığım ama hatırlamıyorum bence zaman geçirmek için gezmek için bile girilir, izmire de açılmış mutlaka burdakine de gideceğim. “kawaii” kokuyor mekan resmen :)

22 ağustos 01:32

85. Ayıcık suratlı bir yastıkları var. Aldığım günden beri ona sarılıp yatıyorum. Ayıcık olmasıyla pek bir bağlantısı yok çünkü dünyanın en yumuş yumuş yastığı olabilir. 

Bir de araba için boyun yastıklarından almıştım, o da baya rahat oluyor. Uzun otobüs yolculuklarımın vazgeçilmezi.

Kedi kafası şeklinde slikon bir cüzdanına da çantamda kaybolan küçük şeyleri koyuyorum lens kutusu, kulaklık gibi daha kolay bulmak için.

Başka ürünlerini denemedim, çok kaliteli değil ama fiyatları da pahalı değil zaten. İşime yarayacak bir şey çıkarsa alıyorum, tasarımları çok sevimli çünkü.

22 ağustos 01:20

84. Yastıklarına bayıldığım mağaza. Onlar dışındaki her ürünleri çok gereksiz geliyor ama yastıkların yeri ayrı. 

22 ağustos 01:12

83. Ürünlerin %90'ının 12.95 tl olduğunu fark ettiğim marka.

21 ağustos 21:09


82. çok ucuzmuş bunu alıyım, şu çok ucuzmuş at sepete diyerek dolduruyoruz sepeti sonrada kasada şok geçiriyoruz. Deneyimlerle sabittir.

21 ağustos 20:43

81. Mor bir makyaj süngeri var keşke üretmeselermiş boşuna zaman harcamışlar olmamış....

21 ağustos 20:16

80. Bu magazadan pembe renk capraz kucuk canta almistim sadece 20 liraya. Derisi cok yumusak ucuz sert bi yapisi yok. Ici de yeterince genis. Bir de rimel aldim. Ondan da memnunum akmiyor. Tek tek ayiriyor. Ikisini de oneriyorum.

21 ağustos 18:18