yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (151)
  • medya (5)

  151. benim için hayal kırıklığı olmuş markadır. arkadaşlarım hep alışveriş yapıyordu buradan, ismini duyuyordum. geçen yaz lisanslı adventure time ürünleri sattıkları zaman bizzat tanışıklığımız olmuştu (gizlinot: gören duyan minisoyu insan zannedecek bu ne biçim bir üslup oldu), sonbaharda fiyatı tuzlu ve çoğu işlevsiz olan marvel ürünleri getirdiler. düzenli bir şekilde lisanslı ürün getireceklerini söylüyorlardı, getirmediler. hep aynı kalitesiz ürünlerin reklamını yapıyorlar. kırtasiye bölümü daha güncel olsa fena yer değil aslında.

  16 mayıs 13:51

  150. her şey iyi hoş da, 8 ml'lik boş plastik damlalıklı şişeler bile 9 lira olmuş. fiyatlarıyla beni şaşırtan mağaza. geçen gün öylesine arkadaşımı beklerken bir dolaşayım dedim de fiyatlar almış başını gitmiş. yarım litrelik sıvı sabunlar bile 15 lira. halbuki rossmann'da içeriği çok daha iyi sıvı sabunlar 7-8 lira. teknolojik alet ya da kozmetik almam zaten de, böyle şeyleri uygun yakalarsam alıyordum. yani miniso senin neyine bu fiyatlar bilmiyorum.

  19 şubat 18:49

  149. Benim için artık madur ettiği müşterisine "artık sizle ilgilenmek istemiyoruz" diyebilen personellerce temsil edilen markadır. Bundan önce defalarca tercih ettim marvel collection sebebiyle ama mağaza ve muhasebe birimleriyle Muhatap olmak zorunda kaldım deneyimden sonra Artık benim için bir seçenek değiller

  Alışveriş yapmayı seven süslüler için bir uyarı bırakmak istiyorum. Herhangi bir mağazasında kredi kartıyla alışveriş yapmak isterseniz ve kasadaki görevli size kredi kartınızdan alınan ödemenin onaylanmadığını söyleyip ödemeyi tekrarlamak ister ise cep telefonunuzdan bu harcamanın gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol edin. Eğer harcama gerçekleşmiş gözükmesine rağmen kasadaki görevli aksini iddia ediyor ise ve benim yaptığım gibi ürünleri nakit alıp kasadan ayrılırsanız, fişinizi atmayın. Doğrudan bankanıza arayıp kredi kartınızda gözüken ödemelerin iptali için başvuru yapın. 48 Saat içinde ödemenizi iade olmaz ise Bir avukat tanıdığınıza rica edin sizin adınıza bir telefon açsın.

  Aksi halde kredi kartınızdan kaydadeğer bir meblağ çekilmiş olmasına rağmen o para altı gün boyunca iade edilmeyebilir, defalarca firma ile iletişime geçip farklı farklı insanlara derdinizi anlatmanıza rağmen sizden zaten muhasebede olması gereken bilgiler tekrar tekrar talep edilebilir. Bunları vermenize rağmen sizin alışverişi kredi kartıyla yaptığınız iddia edilebilir. İade talebiniz karşısında satın almış olduğunuz ürünlerin parasını istediğiniz iddia edilip yalancılık ya da üstü kapalı hırsızlıkla itham edilebilirsiniz, ve bunlar karşılığında bize mağazadan gelen bilgi bu denebilir. Bu noktada Zaten bir kopyası firmada da olan ve daha önce sizin de verdiğiniz fişler silipler ve banka kayıtları ile avukatı devreye sokarsınız, ne hikmetse ifade değişir, sizi Daha önce konuşmadığınız birisi arar, bu sefer son derece yapıcı konuşur, altı gündür yapılamayan iadeniz 10 dakika içersinde yapılır. Bütün bunlar yaşanırken kredi kartınızdan iki kere işlem yapılmadığını söyleyen ve sizin nakit işlerinizi alan kişi; ki Muhasebe yönetiminin iddiasına göre bu kişi sizin işlemi kredi kartı ile gerçekleştirdiğinizi iddia etmiştir; Size artık hayatımdan çıkmanızı istiyorum diyebilir

  İlk yol iyidir süslüler

  7 şubat 07:17 7 şubat 07:22


  148. Çarşamba öğleden sonra arkadaşıma hediye olarak online mağazasından aldığım yüz temizleme cihazı perşembe öğlen Bursa'da teslim edildi.Miniso'nun ürünü kargoya hızlı teslim edişi ve kargo şirketinin de (sanırım Yurtiçi Kargo) hızı şaşırttı.

  8 kasım 2019 10:15

  147. Mağazasının yanından geçerken içine girmemek mümkün değil. Her şey pastel renklerde, şirin desenlerde, öyle tatlı ki. Her şeyi elleyip tek tek inceleyip genellikle bir şey almadan çıkıyorum. Şimdiye dek sanırım bir tek ayıcık desenli bir telefon kabı aldım ama kenarları birkaç ayda hemen soyulmaya başladı. Rengi de soldu hemen. En son da Ağustos ayında makyaj malzemelerimi koyacağım genişçe bir makyaj çantası aldım buradan. Çok severek kullanıyorum. Fırçaları koyacağım boşlukları da var tepesinde çok tatlı gerçekten. Çok fazla makyaj malzemem de fırçam da olmadığı için her şeyimi içine sığdırıyorum.

  8 kasım 2019 04:53

  146. büyük stok sorunu yaşayan markadır. hem online da hem de mağazalarında en hızlı satılan ürünleri çok geç güncelliyorlar. koleksiyon ürünü olan bi makyaj malzemesinin stok yenilenene kadar koleksiyonunun kalktığını gözlerimle görmüştüm mesela ya da şu meşhur cilt temizleme cihazları kapış kapış satılırken asla stok yenilememeleri de büyük hayal kırıklığı 3 aydan 3 aya geliyor ürün.

  2 yıl önce türkiyeye gelmiş bir mağaza zinciri olmasına rağmen çok hızlı büyüdüler. bu büyüklükte bir firmanın türkiyedeki ekibinin bu kadar yavaş hareket etmesi ne acı.

  ayrıca ürünleri eskisi kadar da ilgi çekici değil bence.

  7 kasım 2019 18:46 7 kasım 2019 22:03

  145. fena bir marka değil ama insanlar makyaj malzemelerini veya cilt ürünlerini nasıl kullanıyor bilmiyorum. Çin menşeili diye sadece bana kalitesiz geliyor demek ki.

  7 kasım 2019 01:40 7 kasım 2019 01:43


  144. sevimli görünüşüyle dikkat çeken mağaza. eskiden sürekli buradan bir şeyler almak isterdim, muhtemelen dizayndan dolayı ve tasarımları oldukça ilgimi çekiyordu. baya kaliteli algısı oluşmuştu bende nedendir bilinmez fakat artık asla kaliteli olmadığını düşünüyorum özellikle cilde temas eden ürünlerin. (makyaj malzemesi, cilt bakım ürünü, parfüm vs.) parfümlerinin testerlarını denedim mağazalarda fakat kalıcılığı yok ve ekstra bir kokusu da yok bir de miktarına göre baya pahalı kalıyor. eskiden ürünler çok daha uygundu, popülerleştikten sonra bu zincir de fiyatları arşa çekti. cilt bakım ürünü denemedim ama burdaki yorumlardan gördüğüm kadarıyla asla faydalı ürünler değil, o yüzden denemeyeceğim bile. bir de küçük yastığım var minisodan, o yumuşacık, çok seviyorum. böyle yastık defter vs tarzı ürünler için alışverişime devam ederim indirimli zamanlarda fakat cilt ürünlerini kullanmayacağım mağazalar zinciri.

  18 ekim 2019 13:43

  143.  Şu an için kırtasiye ürünleri piyasadan çok daha uygun ve fiyatına göre kaliteli, kozmetik ürünlerinin ambalajları çok güzel fakat kullanmaya çok çekiniyorum. çok sevimli ve ilgi çekici ürünlere sahip genelde içeri girdiğimde her şeye baktığımdan emin olmak için mağazayı iki kez turlarım. fiyatlar bizim ülkede ortalama ama ecnebinin bir milyoncusu olması gerçeği de her zamanki gibi üzüyor

  8 ekim 2019 19:06

  142. Şimdi biri çıkıp milleti yanlış yönlendirme, ben memnunum vs diyebilir ama ben yine de anlatayım. İki arkadaşımın buradan kablo alıp taktıkları cihazları kalıcı olarak bozuldu. Erkek arkadaşım geçen sene MacBook'u için dönüştürücü aldı, taktığı gün cihazın rem soketi yandı, içindeki zımbırtının yenilenmesi gerekti. (ayı gibi para ödedik.)

  Yani evet çok tatlış, uygun fiyatlı vs görünebilir ama aşırı zengin değilseniz cihazlarınızı riske atmayın derim.

  28 eylül 2019 21:29 28 eylül 2019 21:30