yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (23)
  • medya (11)
  5

  24. A'pieu serisine ait köpük formdaki tint. Elimde rd04 rengi mevcut. Ben daha önce hiç bu formülasyonda bir ruj kullanmamıştım. Dudakta yok gibi. Hani dudağınıza ruj sürdüğünüzde onu hissedersiniz biraz, varlığından haberdarsızınızdır ya bunda o yok. Çok garip gerçekten. Dudakta kadife gibi bir his bırakıyor. Hiç kurutmuyor, yama yama durmuyor ve çizgilere dolmuyor. Üstelik fırçasını ters çevirerek dışını kullanırsanız dudak kenarlarını kalem gibi çizebiliyorsunuz. Bir anda fazla ürün bırakmıyor. Meyveli bir kokusu var. Çilek veya kiraz gibi tam emin değilim. Rujlarda en nefret ettiğim şey ağır kokudur. Meyveli koktuğu için rahatsız etmiyor ve dudakta kokusu burnunuza gelmiyor. Kalıcılığı normal bir ruj kadar bence. Tüm gün kalıcı filan değil. Transfer oluyor yediğinize içtiğinize. Silinirken ardında güzel ve tatlı bir renk bırakıyor. Elimdeki rd04 rengi sitesindeki fotoğraftakinden biraz daha kızıllık içeren bir renk. Genel olarak tüm tonları birbirine benzediği için başka rengini alacağımı sanmıyorum ama umarım bu formülasyonda turuncuya/şeftaliye kaçmayan bej bir nude çıkarırlar. Dudaklarınız çok kuruyorsa, altına lip balm sürmeden mat ruj kullanmakta zorluk çekiyorsanız bir şans verebilirsiniz. Renk tonları için youtube videolarından swatchlara bakmak lazım, sitedekiler alakasız.

  10 kasım 23:28

  23. Köpük kıvamında, yumuşacık, yok gibi hissiyatli,kalıcı ve dudağı kurutmayan tint. Bendeki rengi be01 fakat sitede gördüğüm renkle alakası yok. Turuncu kırmızı arası bir rengi var. Kötü mu asla değil ama yinede mağazadan renklerine bakmadan almamak lazım. Cunku benim hayalini kurdugum renk bu değildi. Kalıcılığı gerçekten çok iyi, parmakla dağıttığım yikadigim zaman bile kalıyor. Yapısı çok ama çok güzel. Yumuşacık, bildiğiniz köpük kıvamında,dudakta olduğu asla hissedilmiyor yok gibi. Indirmde alinabilir ama renk skalasinda sikinti var cunku hepsi birbirine benziyor. Daha pembemsi yada nude renklerde olsa aldıkça alırdım. Tüm renkler turuncu alt tonlu. Bu sebeple elimdekinden başka bir renk almayı düşünmüyorum.

  23 ekim 21:16

  5

  22. Çıktığı günden beri gözüm olan be01 rengini nihayet mağazada görme şansım oldu. Renk çok hoş kutuda gerçekten, çalışan önce bir kağıda sürüp verdi, ben de kağıttan elime swatchladım. İyi ki denemişim, o güzel renk bir dakika sonra turunculaşıyor ve altında turuncu bir renk bırakıyor. İyi ki siteden sipariş vermemişim, ilk sürülen renkle tint olarak tene bıraktığı renk bambaşka, benzemiyor bile. Merak ettiğim bir diğer renk olan audi red'i denedim o çok doğal bir kırmızı-pembe. Üstü neyse altı da o. Yapıları zaten benzersiz, muadili yok. Kullanmaya başladıktan sonra kalıcılığı hakkında ekleme yapmak için entrymi editleyeceğim. 

  8 ekim 11:56


  21. Hurma rengini aldım, göründüğünden daha canlı hatta neon çıktı. Net renkler sevmediğim için pıt pıt iki nokta koyup tüm dudağıma dağıtıyorum, yeterli oluyor. Altına dudak balmı üstüne de vaseline sürdüğüm için kurutmadı.

  Dokusu ve özellikle de kalıcılığı sebebiyle başka renklerini deneyeceğim.

  2 ekim 12:46

  5

  20. Diyebilirim ki be01 rengi fırçayla hafifçe uygulandığında resmen nars dolce Vita, hatta daha güzel versiyonu. Her açmak zorunda kaldığımda yüreğimi de kırt kırt kesip biçen nars dolce vita ömrümü yedin. Artık missha mousse tint benim bebeğim.

  1 ekim 01:16

  3

  19. kalıcı olmasına kalıcı, ama benim tekrar almayacağım rujdur. Sürümü güzel, sanki kurutmayacak izlenimini yaratıyor ama lip balm üstüne uygulamama rağmen dudaklarımı kuruttu. Ayrıca şekerli meyve şurubu gibi bir kokusu var, ben o kokuyu rahatsız edici buldum.

  30 eylül 13:53

  5

  18. Kalıcılığı bana göre gayet başarılı. Gün içinde yedim içtim silinme olsa da tamamen çıkmadı. Yapısı çok güzel yapış yapış his yok. Dudakla bütünleşiyor kadife gibi duruyor. Ben çok beğendim. Bende be01 rengi var. Fotoğraftakinden rengi biraz daha farklı geldi ama hayal kırıklığına uğramadım. Mağazadan görerek diğer renklerini de alabilirim. Yapısı çok güzel çünkü.

  29 eylül 18:29


  4

  17. Be01 rengini aldım, sitedeki renkten farklı daha turuncu, ben sıcak alt tonlu olduğum icin kendime yakistirdim. Surup dagitinca dolce vita tarzi bir renk oldugunu dusunuyorum.

  4 eylül 12:18

  16. Maske taktığımız bu günlerde tamamen juruyp sabitlenmemesinin hoşuma gitmediği, ancak normal şartlarda nemli yapısı ve renkleri güzel olan likit ile jel arası ruj. Kore tarzı dudak sevenler için güzel fakat ben çok kullanışlı bulmadım.

  16 ağustos 10:40

  5

  15. Be01 ve pk01 renklerine sahibim. Bunlar elime geçti geçeli başka hiçbirşey kullanmadım henüz. Cr01 den başlayarak açık tonlarını almaya ve elimdeki tüm rujlardan kurtulmaya kararlıyım.

  Ruj kullanmayı sevmem ve tazelemek, yanımda taşımak şöyle dursun mecburiyetten lip balm kullanıyorum. Arkadaşımın hediyesi ile tanıştım bunlarla ve maskenin altına bile olsa sürüyorum artık.

  Öncelikle lip balm üstünde kalıcılığı hiç yok önce ruju sonra lip balmı sürmek gerek. Köpük formda çok hafif (hatta sürdükten sonra unutacak kadar) ve dudağı kurutmayan bir yapısı var.

  Ben iki kere alt dudağıma dokundurup her yere yayarak kullanıyorum tabi bu şekilde tint olayı zayıflıyor. Eğer tam sürer çıkarsanız birşeyler yeyip içtikten sonra bile dudağınızda rengi kalıyor. Ben ağzımı sabunla yıkamama rağmen çıkmadığını gördüm. Kuruduktan sonra bir yere bulaşmıyor ve dudak içlerinde ve kenarlarında birikme yapmıyor. Tüm bunların yanında mucize de beklemeyin sizin kullanımınıza göre farklı durumlar olabilir.

  16 ağustos 01:48