yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (27)
  • medya (1)
  4

  30. İkinci kutusunu aldığım güneş kremi. 4-5 sene önce kullanıp bayılmıştım ama uzun süre stoklarda yoktu. Yeniden geldiğini görünce hemen kaptım bir tane. Kokusu çocukluğumdaki mandalinalar gibi olduğu için nostaljik bir bağım var. Maalesef yıllardır böyle kokan bir mandalina yemedim :') kesinlikle çok rahat kullanılıyor, beyazlık bırakmıyor, filtreleri de fena değil ancak kesinlikle suya dayanıklı değil. Zaten böyle bir vaadi de yok. Barulab'dan aldığım tadı hiçbir şeyden alamasam da bu ürünü koklamak için bile alırım, parfümlü olmasına rağmen ilginç bir şekilde kızarıklık vs yapmadı. Şehirde kullanıma uygun diyebilirim. 

  14 eylül 11:11 14 eylül 11:12

  5

  29. bazen bir güneş kremini iyice araştırır yorumları okur iyice kafayı taktıktan sonra gider alır ve hiç memnun kalmam, bitirene kadar akla karayı seçerim.

  bazen de böyle hiç yüzüne bakmadığım bir kremi mağazada son dakika görüp alırım, o da sana mükemmel çıkar.

  bu da ikinci gruptan oldu. şans eseri başka bir alışverişle birlikte ha şunu da hiç denememiştim diye atmıştım sepete. pahalı diye denemiyordum, ama parasını hak eden bir konforu varmış. nemlendirmesi çok iyi, ciltte hiç ağırlık yapmıyor, asla soyulmuyor, göz yakmıyor. essence'ı seviyordum, ki o bazen göz yakıyordu. bu çok daha kullanışlı.

  5 nisan 22:48

  5

  28. hassas cilde uygun, göz yakmayan, ağırlık/yağlanma/akma/iz yapmayan çok iyi formulize edilmiş ürün. ama bu fiyatlar çook yüksek bi güneş kremi için :((

  18 kasım 2022 01:10


  27. Altına nemlendirici krem sürerek kullanıyorum. Buğday tenliler için çok beyaz kalır. Ben makyaj bazı olarak kullanıyorum daha çok. Cilde eşit bir şekilde dağılıyor, asla parlamıyor gün içerisinde, sağlıklı duruyor diyebilirim. İndirimdeyken alınabilir. En iyi güneş kremini bulana dek her şeyi denemeye devam...

  16 nisan 2022 19:22

  26.   Gerçekten güzel bir ürün. Parfüm içermese daha iyi olurdu ama kokusu çok güzel. Tek sıkıntısı bu ürün cildimi yağlandırıyor. Belki üstüne makyaj yapsam çok daha iyi dururdu.

  Tam cilt tipimi çözebilmiş değilim daha, ama kış aylarında bu üründen memnun kalacağımı düşünüyorum. Sadece bu ürün sıcakladığım zaman yüzümü iyice yağlandırıyor gibi geliyor şuan için.

  14 haziran 2021 23:01 20 haziran 2021 09:26

  5

  25. Şu yaşıma kadar denemediğim güneş kremi kalmadı gerçekten. Her 2/3 ayda bir, bir güneş kremi bitiriyorum. Cildim sivilceye çok yatkın, sivilce lekelerim var üstüne bir de genetik olarak güneş lekelerine meyilli. Güneş kremi kullanmamak bir opisiyon değil özetle benim için. 

  Bu ürün ah o kadar güzel ki. Hayatımda hiç bu kadar ince bir güneş kremi kullanmamıştım. Beyaz beyaz kalmayanlar için bile beş on dakika beklemeniz gerekiyor ama  bu ürün sürer sürmez yok gibi. Açıkçası keşfettiğime çok memnunum. 2 parmak kuralıyla sürseniz bile ağırlık yapmıyor hemen emiliyor. Ve efsane bir makyaj bazı. Üzerine sürdüğünüz fondöten, bb krem ne varsa zamp gibi yapıştırıyor. Mat bitişli değil oldukça sağlıklı gösteriyor cildi bence. Özellikle karma/yağlı ciltlerin güneş kremi adımını atladıklarını biliyorum çünkü çok zor.  nemlendirici sür üstüne güneş kremi üstüne bb krem vs. Hem ağırlık yapıyor bu rutin hem sivilce yapabiliyor. Fakat bu ürünle hem yazın sabah nemlendirir hem güneşten korunursunuz. Nemlendirmeside bence karma ciltler için yazın yeter. Özetle canı gönülden tavsiye edebileceğim bir ürün oldu. Keşke daha ucuz olsa

  13 mayıs 2021 11:56

  5

  24. güneş kremleriyle hiç anlaşamayan biri olarak bu kremi sevdim diyebilirim. Benim için en büyük artısı sivilceye meyilli cildimde herhangi bir sorun yaratmaması.Sevmediğim yönü ise cildimi kurutuyor gibi.Parlak bir bitişi yok , cildimi matlaştırıyor , cildi nemlendirmesi özelliğine katılmıyorum.Hassas ve sivilceye meyilli ciltlere kesinlikle öneririm.Çok kuru bir cildiniz varsa başka alternatifler düşünün.

  3 mart 2021 12:51


  2

  23. Herkes övmüş. Genelde misshanin tüm ürünleri övülüyor zaten nedense. Ama ben beğenmedim. Tamam kokusu dokusu verdiği hissi güzel ama koruyucu olduğunu düşünmüyorum. Hatta onu sürüp güneşe çıkınca güneşten daha çok etkilendiğimi hissediyorum. Iki buçuk parmak kadar sürüyorum ve aşırı bi güneşin altında kalmıyorum. Bunu sürmeden direkt güneşe çıkınca bile olmuyor ama ne zaman sürüp gunese çıkarsam burnum ve yanaklarimda güneş lekesi oluyor. Birkaç gun domates gibi geziyorum. Büyük hevesle almıştım ve kokusuna bayılmıştım ama üzgünüm yeterli değil :( kutuda henüz biraz kaldı onu da belki kışın evde surerim

  13 şubat 2021 15:06

  22. Yağlı ve akneli cildime çok iyi gelen güneş kremidir. Kullandığım süre boyunca cildimdeki sakinleşmeyi gözle görebiliyordum. Parfüm bulunsa da sürdükten kısa süre içerisinde uçuyor. Makyaj altına baz olarak kullanmaya bayıldığımı da eklemeliyim.

  5 şubat 2021 17:50

  21. missha'nın 2018 ödüllü güneş kremi. bana kalırsa her yıl ödül almalı.

  mandalina kokuyor. bence tek kötü yanı parfüm içermesi.

  yüzüm karma çok nemsiz değil ama çok kuruduğu zamanlar da oluyor.

  yüzümdeki nemi koruyor, nemsiz olduğunda ise nemlendirebiliyor. kuru ciltleri tatmin etmeyecektir nemlendirmesi.

  hemen emiliyor. yüzde yağlılık bırakmıyor.

  fiyat performans açısından kötü bir ürün değil. indirimlerde bakılabilir.

  28 ocak 2021 17:25