0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (1)

2. daha önce solante pigmenta kullanmış ve korumasından memnun olsam da aşırı ağırlık yapması, sürümün katılığından dolayı zor olması, beyazlık bırakması, kir gibi soyulması ve aşırı parlama yapması gibi özelliklerinden dolayı yeni bir arayışa girerek bu ürünü aldım.

bildiğiniz el kremi sıvılığında bir ürün, sürümü kolay, kesinlikle beyazlık yapmadı bende. solante de bende sivilce yapmamıştı ama bu üründe de öyle bir sonuç yaşamadım. yağlı bir his bırakmıyor, hatta ben yüzümde güneş kremi olduğunu hissetmiyorum açıkçası, diğer kullandıklarımda çok hissederdim yüzümdeki o ağırlığı, ayrıca güzel nemlendiriyor ve yüzde satensi bir doku bırakıyor. bu anlamda gerçekten çok beğendim, koruması güzel ancak tabii ki yenilemek gerekiyor diğer kremler gibi. suya ve terlemeye dayanıklıymış ama onu yaşamadığım için bilmiyorum. ayrıca çok da güzel kokuyor.

ben 80 liraya missha'nın kendi sitesinden aldım, başka sitelerde daha uygun ya da pahalı mı bilmiyorum açıkçası. 50 ml'lik satılıyor. tek sıkıntısı da bu benim için, performans açısından kesinlikle değer ama 50 ml çok az benim için,ayrıca kutunun üçte biri boştu, yani sık sık almam gerekecek. dezavantaj denemez haksızlık etmek istemem ürüne ama benim için fiyat/ml açısından zorlayıcı.

edit: kimyasal ya da fiziksel koruyucu olayını pek anlayamadığım için bu ikisi arasında karşılaştırma yapamıyor, sağlıklı olan hangisidir bilemiyorum. solante ve missha'yı karşılaştırdım ancak hangisi fiziksel hangisi kimyasal ya da doğaları gereği yapıları zaten bu şekilde olabilir, bunu da bilemiyorum.

25 nisan 17:43 8 mayıs 14:54

1. Bir tüp bitirdiğim ve çok memnun kaldığım kimyasal korumalı güneş kremi. Kremsi bir yapısı var, yüzde asla ağırlık yapmıyor ve beyazlık bırakmıyordu vee en önemlisi sivilce yapmıyordu. Nemlendirmesi de yaz için bana yeterliydi, ekstra nemlendirici kullanmıyordum.

Şimdi ürünün ambalajı ve içeriği yenilenmiş aynı etkiyi hala sağlar mı bilmiyorum. 

İndirim döneminde resmen ürünün ambalajı yenilendiği için bu ürünü bulamadım ve başka bir ürünü sipariş ettim. (bkz: Süslülerin salaklıkları)

En olmadı tekrar bu kremi sipariş ederim diye düşünüyorum. 

ilgili medya:
1
20 ocak 01:30